Ada Ekspresi Tren Saatleri

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
Adapazarı05:50, 07:00, 13:05, 14:52, 18:50Pendik08:02, 11:10, 17:05, 18:05, 20:55
Mtpaşa05:55, 07:05, 13:10, 14:57, 18:55Tuzlax
Arifiye06:04, 07:14, 13:19, 15:06, 19:04Gebze08:23, 11:36, 17:28, 18:26, 21:23
Sapanca06:11, 07:21, 13:26, 15:13, 19:11Diliskelesi08:32, 11:46, 17:38, 18:36, 21:33
İzmit06:34, 07:44, 13:49, 15:36, 19:34Hereke08:38, 11:52, 17:44, 18:42, 21:38
Derince06:40, 07:50, 13:55, 15:42, 19:40Yarımca08:45, 11:59, 17:51, 18:49, 21:45
Yarımca06:48, 07:58, 14:03, 15:50, 19:48Derince08:53, 12:07, 17:59, 18:57, 21:53
Hereke06:55, 08:05, 14:10, 15:57, 19:55İzmit09:00, 12:14, 18:06, 19:04, 22:00
Diliskelesi08:11, 14:17, 16:04, 20:02, 07:02Sapanca09:21, 12:35, 18:27, 19:25, 22:24
Gebze07:11, 08:22, 14:27, 16:13, 20:11Arifiye09:28, 12:42, 18:34, 19:32, 22:31
TuzlaxMpaşa09:37_12:51, 18:43, 19:41, 22:40
Pendik Varış07:30_08:45, 14:46, 16:32, 20:30Ada
pazarı
09:42, 12:56, 18:48, 19:46, 22:45
Ada Ekspresi Tren Saatleri Ekim 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Adapazarı şehir garından kalkan Ada Ekspresi Sırasıyla Mithatpaşa Arifiye > Sapanca İzmit Derince Yarımca Hereke Gebze Tuzla ve Pendik istasyonlarına uğrar.

Adapazarı tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir