Ada Ekspresi Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 11:15 16:40 18:10 21:20
Mtpaşa05:55 07:05 13:10 14:47 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 07:14 13:19 14:55 19:04Gebze08:34 11:36 17:03 18:31 21:47
Sapanca06:11 07:21 13:26 15:02 19:11Hereke08:50 11:52 17:19 18:47 22:03
İzmit06:34 07:44 13:49 15:25 19:34Yarımca08:57 11:59 17:26 18:54 22:10
Derince06:40 07:50 13:55 15:31 19:40Derince08:05 12:07 17:34 19:02 22:18
Yarımca06:48 07:58 14:03 15:39 19:48İzmit09:12 12:14 17:41 19:09 22:25
Hereke06:55 08:05 14:10 15:46 19:55Sapanca09:33 18:02 19:30 22:46
Gebze07:11 08:21 14:26 16:02 20:11Arifiye09:40 12:35 18:09 19:37 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_12:42 18:19 19:46 23:02
Pendik Varış07:30_08:45 14:45 16:21 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Temmuz 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Adapazarı şehir garından kalkan Ada Ekspresi Sırasıyla Mithatpaşa Arifiye > Sapanca İzmit Derince Yarımca Hereke Gebze Tuzla ve Pendik istasyonlarına uğrar.

Adapazarı tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir