Adana – Ceyhan Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

CEYHAN – ADANA TREN SAATLERİ

Adana > CeyhanCeyhan > Adana
07:46 08:35 13:45 17:49 18:5608:35 09:25 13:18 17:57 18:37
Adana Ceyhan Tren Saatleri Temmuz 2021

Ceyhan Adana tren garları arası TCDD ye ait 1 Fırat Ekspres tren ve 2 Bölgesel trenler ile 5 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 53 km olup yaklaşık 42 dakika sürmektedir. Fırat Ekspres tren Pulman vagon bilet ücreti Tam 9 TL

Ceyhan-Adana treni saat kaçta var?

Ceyhan istasyonundan gün içinde ilk tren bölgesel tren clup hareket saati 08:35 dür. Adana şehrinden ise bölgesel tren 07:46 saatinde kalkış yapmaktadır.

Adana Ceyhan Tren fiyatları

  • Fırat Ekspresi Pulman Tam Bilet:9 TL
  • Bölgesel Tren fiyatını Ceyhan istasyonundan (0322) 613 45 07 öğrenebilirsiniz.

ADANA – CEYHAN FIRAT EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Adana treni saat kaçta?, Ceyhan’a tren var mı? Tren bileti ne kadar?, Ceyhan tren bileti kaç lira?, tren ücreti kaç para?, Adana tren bilet fiyatları, tren seferleri var mı? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Ceyhan Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adana Ceyhan tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana Ceyhan arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan Adana trenle kaç saat Sürer?

Ceyhan – Adana arası Tren yolu mesafesi 53 Km olduğundan Fırat ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 42 dakika sürmektedir, Adana-ceyhan tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana-ceyhan tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adana Tren istasyonu telefonu?

0 322 453 3172 dir. Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Ceyhan Tren garı çalışma saatleri

07:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu ? 0 322 613 45 07 dır Adresi : Namık Kemal Mahallesi, Adnan Kahveci Blv. No:30, 34762 Ceyhan/Adan

Adana Ceyhan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana Ceyhan istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Adana Ceyhan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ceyhan ve Adana dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adana Ceyhan treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana Ceyhan Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Ceyhan Adana Tren Saatleri?

Ceyhan gardan İlk tren 08:34 saatinde Bölgesel tren hareket etmektedir. Adana tren istasyonundan ise ilk tren 07:46 saatinde yine bölgesel tren hareket etmektedir.

Adana Ceyhan Diğer Rota : 39 dk. (54,0 km) E90 üzerinden, En hızlı rota, normal trafik

Adana Ceyhan Arası Fırat Ekspresi, Mersin İskenderun ve Mersin ıslahiye Bölgesel Treni Çalışmaktadır.

Fırat ekspresi

Elazığ KalkışHareket SaatiAdana
Kalkış
Hareket Saati
Elazığ↓08:30Adana↓08:35
Malatya11:19Ceyhan09:24
Gölbaşı13:51Osmaniye10:02
Osmaniye17:21Gölbaşı13:52
Ceyhan17:57Malatya16:31
Adana Varış18:44Elazığ Varış19:09
Fırat Ekspres pulman tip vagonlardan oluşur Güncel Temmuz 2021

Mersin İskenderun

Mersin KalkışTren Saatleriİskendern KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 12:30 16:30İskenderu07:15 12:00 17:15
Tarsus↓07:05 13:03 17:05Dörtyol↓07:44 12:28 17:45
Yenice↓07:20 13:19 17:21Erzin↓07:57 12:41 17:59
Adana↓07:46 13:45 17:49Ceyhan↓08:35 13:18 18:37
Yüreğir↓07:51 13:50 17:55incirlik↓09:17 13:57 19:12
incirlik↓07:59 13:58 18:02Yüreğir↓09:24 14:04 19:20
Ceyhan↓08:34 14:36 18:38Adana↓09:38 14:18 19:35
Erzin↓09:09 15:12 19:13Yenice↓10:01 14:43 20:00
Dörtyol↓09:23 15:26 19:27Tarsus↓10:17 15:00 20:16
İskenderun Varış09:50_15:52 19:55Mersin Varış10:46_15:26 20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

Mersin Islahiye

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir