Adana ↔ Islahiye tren saatleri

Adana-Islahiye Arası Hergün Bir bölgesel tren çalışmaktadır ve bu tren gün içindek tek sefer yapmaktadır. İki istasyon arası bu bölgesel trenle 176 km olup yolculuğunuz 2 saat 40 dk sürmektedir.

Adana Gardan Bölgesel tren 18:52 saatinde hareket etmektedir. İslahiye tren istasyonundan ise tek bölgesel tren 07:25 saatinde hareket etmektedir.

Adana – Gaziantep Islahiye Tren Saatleri

Islahiye Adana arasında hergün karşılıklı Mersin Islahiye Bölgesel Treni bir sefer çalışmaktadır.

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:08
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:52Ceyhan↓09:25
Kiremithane18:57İncirlik↓10:00
İncirlik↓19:04Yüreğir↓10:07
Ceyhan↓19:39Adana↓10:26
Osmaniye↓20:15Yenice↓10:50
Bahçe↓21:04Tarsus↓11:08
Islahiye
Varış
21:44Mersin
Varış
11:40

Adana – Gaziantep Islahiye trenle kaç saat sürer?

Islahiye Adana arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 176 Km olduğundan Bölgesel tren ile yolculuğunuz yaklaşık 2 Saat 40 dk Sürer. Adana Gaziantep Islahiye-Adana tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adana – İslahiye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana – İslahiye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi Bölgesel trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

İslahiye – Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İslahiye ve Adana dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adana – İslahiye treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana – İslahiye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

İslahiye – Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adana – İslahiye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana – İslahiye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana – İslahiye Tren saatleri?

Adana İslahiye Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adana Gardan İlk tren 18:52 saatinde hareket etmektedir. İslahiye tren istasyonundan ise ilk tren 07:25 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir