islahiye adana tren seferleri

Adana ↔ Islahiye tren saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Adana – Gaziantep Islahiye Tren Saatleri

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir.

Islhye Adana arasında hergün karşılıklı Mrsin Isahye Bölgesel Treni bir sefer çalışmaktadır.

Adana-Islahiye Arası Hergün Bir bölgesel tren çalışmaktadır ve bu tren gün içinde tek sefer yapmaktadır. İki istasyon arası bu bölgesel trenle yolculuğunuz 2 saat 40 dk sürmektedir.

Adana Gardan Bölgesel tren 18:52 saatinde hareket etmektedir. İslahiye tren istasyonundan ise tek bölgesel tren 07:25 saatinde hareket etmektedir.

Adana Islahiye Tren Fiyatları

Islahiye Adana Tren Fiyatlarını öğrenmek için 4448233 nolu telefonu arayabilirsiniz

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Adana – Gaziantep Islahiye trenle kaç saat sürer?

Islahiye Adana arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 176 Km olduğundan Bölgesel tren ile yolculuğunuz yaklaşık 2 Saat 40 dk Sürer. Adana Gaziantep Islahiye-Adana tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adana – İslahiye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana – İslahiye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi Bölgesel trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

İslahiye – Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İslahiye ve Adana dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adana – İslahiye treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana – İslahiye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

İslahiye – Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adana – İslahiye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana – İslahiye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana – İslahiye Tren saatleri?

Adana İslahiye Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adana Gardan İlk tren 18:52 saatinde hareket etmektedir. İslahiye tren istasyonundan ise ilk tren 07:25 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir