adana malatya

Adana – Malatya Tren Saatleri

Malatya – Adana Tren Saatleri

Elazığ KalkışHareket SaatiAdana
Kalkış
Hareket Saati
Elazığ↓08:30Adana↓08:35
Malatya11:19Ceyhan09:24
Gölbaşı13:51Osmaniye10:02
Osmaniye17:21Gölbaşı13:52
Ceyhan17:57Malatya16:31
Adana Varış18:44Elazığ Varış19:09
Fırat Ekspres pulman tip vagonlardan oluşur. Güncel Ekim 2021

Malatya Adana Arası sadece Fırat Ekspresi Treni Çalışmaktadır. Adana şehir garından sabah 08:35 saatinde Fırat ekspresi hareket eder. Malatya Tren istasyonundan ise sabah 11:19 saatinde yine Fırat ekspresi kalkış yapar. Bu yolculuk yaklaşık 6 saat 48 dakika sürmektedir. Fırat Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 25 TL dir. Malatya-Adana arası Fırat Ekspresi ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır.

Malatya-Adana treni saat kaçta var?

Adana’dan tek tren saat 08:35 de, Malatya’dan tek tren ise 11:19 saatinde peronlardan hareket etmektedir.

Adana – Malatya Tren fiyatları:

  • Fırat Ekspresi Pulman Tam Bilet: 25 TL

ADANA – MALATYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Adana treni saat kaçta? Malatya’ya tren seferleri var mı? Fırat Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Malatya Adana trenle kaç saat Sürer?

Malatya – Adana arası Tren yolu mesafesi 392 Km olduğundan Fırat Ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 7 saat sürmektedir, Malatya -Adana tren yolculuk süresi fırat ekspresi ile aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Malatya – Adana tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Malatya Adana Tren yolu Güzergahı

Adana Malatya Diğer Rota: 4 sa. 37 dk. (386 km) E90 ve Kahramanmaraş Malatya Yolu/D850 üzerinden En hızlı rota, normal trafik

Adana Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh. Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Malatya Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır AdResi: İnönü Mahallesi, 44070 Yeşilyurt/Malatya

Adana Malatya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana ve Malatya den geçen Fırat Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon vardır.

Malatya Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Adana ve Malatya dan Geçen Fırat Ekspres trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Malatya Adana treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana Malatya Fırat Ekspresinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Adana Malatya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Adana Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Fırat Ekspresi trenidir. Adana veya Malatya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Adana Malatya Fırat Ekspresinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Adana Malatya Çalışan bu Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Adana Malatya Tren saatleri?

Adana Malatya arası çalışan Fırat ekspresi Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Malatya Gardan kalkan trenin saati 10:52, Adana istasyonundan kalkan Fırat Ekspresi trenin hareket saati 08:35 dir.

Fırat Ekspresi

Elazığ KalkışHareket SaatiAdana
Kalkış
Hareket Saati
Elazığ↓08:30Adana↓08:35
Malatya11:19Ceyhan09:24
Gölbaşı13:51Osmaniye10:02
Osmaniye17:21Gölbaşı13:52
Ceyhan17:57Malatya16:31
Adana Varış18:44Elazığ Varış19:09
Fırat Ekspres pulman tip vagonlardan oluşur. Güncel Ekim 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir