Adana ↔ Osmaniye Tren Saatleri

Osmaniye Adana tren saatleri 06 Mayıs 2019 saat 21:03 de güncellenmiştir. Adana Osmaniye Arası 100 km olup 1,5 saat yolculuk sürmektedir.

Adana ↔ Osmaniye ↔ Adana Tren Saatleri

Adana Osmaniye Adana Arası Fırat Ekspresi Treni, Mrsn Islhy Treni Çalışmaktadır

Adana Tren kalkış saatleriOsmaniye Tren kalkış saatleri
08:35 08:43
18:5416:31

Fırat ekspresi

Elazığ KalkışSaatiAdana KalkışSaati
Elazığ↓08:10Adana↓08:35
Malatya10:46Ceyhan09:18
Gölbaşı13:07Osmaniye09:53
Osmaniye16:31Gölbaşı13:32
Ceyhan17:05
Malatya15:57
Adana Varış17:46Elazığ Varış18:07

Mersin islahiye treni

MERSİN KALKIŞSAATİISLAHİYE KALKIŞSAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremit hane Yüreğir↓19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Kiremit hane Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye Varış21:34Mersin Varış11:20
Osmaniye Adana Tren yolu Güzergahı

Adana ↔ Osmaniye Tren fiyatları 2019:

  • Fırat Ekspresi Pulman  Tam 11 Tl

Adana Osmaniye Trenle kaç km ? Tren mesafesi 100 km Osmaniye ↔ Adana trenle kaç saat Sürer ? Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir. Osmaniye ↔ Adana Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Osmaniye Tren istasyonu

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 328 814 10 49 dır Adresi: 80900 Akçataş Köyü/Osmaniye Merkez/Osmaniye

Adana Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Adana tren istasyonu

Adana Osmaniye Diğer Rota: 1 sa. 20 dk. (97,5 km) E90 ve Kozan Ceyhan yolu üzerinden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir