Adana ↔ Osmaniye Tren Saatleri

Osmaniye Adana tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 Fırat Ekspres tren ve 1 Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 100 km olup yaklaşık 1 saat 30 dk sürmektedir. Fırat Ekspres tren Pulman vagon bilet ücreti Tam ₺ 11

Adana Osmaniye tren saatleri TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 22:04 saatinde güncellenmiştir. Osmaniye istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:43 Adana şehrinden 08:35 saatinde kalkış yapmaktadır.

Adana ↔ Osmaniye Tren Saatleri

Adana Osmaniye Adana Arası Fırat Ekspresi Treni ve Mrsn Islhy Treni Çalışmaktadır

Adana
Kalkış

TrenOsmaniye
Kalkış
Tren
08:35Fırat 08:43Tcdd
18:54TCDD16:31Fırat
Osmaniye Adana Tren yolu Güzergahı

Adana ↔ Osmaniye Tren fiyatları 2019:

  • Fırat Ekspresi Pulman  Tam 11 Tl
  • Adana osmaniye Fırat ekspresi Pulman Tam 11 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 9 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Osmaniye ↔ Adana trenle kaç saat Sürer ?

Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir. Osmaniye ↔ Adana Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Adana Osmaniye Trenle kaç km ? Tren mesafesi 100 km

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 328 814 10 49 dır Adresi: 80900 Akçataş Köyü/Osmaniye Merkez/Osmaniye

Adana Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Adana tren istasyonu

Adana Osmaniye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Osmaniye Adana arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Adana Osmaniye Trenleri koltuklu Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Vagonda klima ve WC bulabilirsiniz.

Osmaniye Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Adana ve Osmaniye dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Osmaniye Adana Fırat Ekspress trenlerinde ise pulman koltuklu seyehat edebilirsiniz.

Adana Osmaniye treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Adana Osmaniye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Osmaniye Adana Fırat ekspresi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Osmaniye Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Osmaniye Adana arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Fırat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Osmaniye Adana Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana Osmaniye Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana Osmaniye Tren saatleri? Adana dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Adana Osmaniye Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Adana den İlk tren 08:35 saatinde hareket etmektedir. Osmaniye dan ise ilk tren 08:43 saatinde hareket etmektedir.

Adana Osmaniye Diğer Rota: 1 sa. 20 dk. (97,5 km) E90 ve Kozan Ceyhan yolu üzerinden

Mersin ıslahiye

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremithane19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye
Varış
21:34Mersin
Varış
11:20

Fırat express

Elazığ KalkışSaatiAdana KalkışSaati
Elazığ↓08:10Adana↓08:35
Malatya10:46Ceyhan09:18
Gölbaşı13:07Osmaniye09:53
Osmaniye16:31Gölbaşı13:32
Ceyhan17:05
Malatya15:57
Adana Varış17:46Elazığ Varış18:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir