adana osmaniye

Adana – Osmaniye Tren Saatleri

Osmaniye – Adana Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriFırat Ekspresi
Adana18:5608:35
Osmaniye08:4817:21
Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir

Osmaniye Adana arası TCDD ye ait Fırat Ekspres treni ve 1 Bölgesel tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk yaklaşık 1 saat 30 dk sürmektedir. Fırat Ekspres tren Pulman vagon bilet ücreti Tam 11 TL dir.

Osmaniye-Adana treni saat kaçta var?

Osmaniye istasyonundan gün içinde ilk tren bölgesel tren olup, hareket saati 08:48, Adana şehrinden Fırat Ekspresi 08:35 saatinde kalkış yapmaktadır.

Osmaniye Adana Tren yolu Güzergahı

Adana – Osmaniye Tren fiyatları

  • Adana osmaniye Fırat ekspresi Pulman Tam Bilet: 11 TL

ADANA – OSMANİYE FIRAT EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Osmaniye ↔ Adana trenle kaç saat Sürer?

Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir. Osmaniye ↔ Adana Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Adana Osmaniye Trenle kaç km ? Tren mesafesi 100 km

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 328 814 10 49 dır Adresi: 80900 Akçataş Köyü/Osmaniye Merkez/Osmaniye

Adana Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Adana tren istasyonu

Adana Osmaniye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Osmaniye Adana arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Adana Osmaniye Trenleri koltuklu Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Vagonda klima ve WC bulabilirsiniz.

Osmaniye Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Adana ve Osmaniye den Geçen Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Adana Osmaniye treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana Osmaniye treninde Yiyecek İçecek servisi vardır. Fırat ekspresi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Osmaniye Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Osmaniye Adana arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Fırat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Osmaniye Adana Çalışan Fırat Ekspresi kalabalık olduğundan Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana Osmaniye Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana Osmaniye Tren saatleri?

Adana dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Adana Osmaniye Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Adana dan İlk tren 08:35 saatinde hareket etmektedir. Osmaniye den ise ilk tren 08:43 saatinde hareket etmektedir.

Adana Osmaniye Diğer Rota: 1 sa. 20 dk. (97,5 km) E90 ve Kozan Ceyhan yolu üzerinden

Adana Osmaniye arasında tren var mı?

Adana Osmaniye Adana Arası Fırat Ekspresi Treni ve Mrsin Islhye Treni Çalışmaktadır.

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Fırat express

Elazığ KalkışHareket SaatiAdana
Kalkış
Hareket Saati
Elazığ↓08:30Adana↓08:35
Malatya11:19Ceyhan09:24
Gölbaşı13:51Osmaniye10:02
Osmaniye17:21Gölbaşı13:52
Ceyhan17:57Malatya16:31
Adana Varış18:44Elazığ Varış19:09
Fırat Ekspres pulman tip vagonlardan oluşur Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir