Adana ↔ pozantı tren saatleri

Adana ile pozantı arasında iki anahat treni ile günde 2 sefer düzenlenir. Adana Gardan İlk tren 07:45 saatinde hareket etmektedir. Pozantı tren istasyonundan ise ilk tren 11:49 saatinde hareket etmektedir. İki istasyon arası 99 km olduğundan tren ile yolculuğunuz 1,5 saat sürmektedir. Bilet fiyatınız ise 13 TL olacaktır.

Adana – Pozantı Tren Saatleri Tablosu

Pozantı
Tren Kalkış
Saatleri
Adana
Tren Kalkış
Saatleri
11:49 Erciyes07:45 Toros
18:15 Toros16:30 Erciyes

Adana Pozantı trenle kaç saat sürer?

Pozantı Adana arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 99 Km olduğundan Ekspresi trenler ile yolculuğunuz yaklaşık 1,5 Saat Sürer. Adana Pozantı tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana Pozantı tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Pozantı Adana Tcdd Bilet Fiyatları

  • Pozantı Adana Ekspresi Tren Pulman Tam 13 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6,5 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 11 TL
  • Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

ADANA – OSMANİYE TOROS EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Adana – Pozantı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana ve Pozantı dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yemekli vagon vardır.

Pozantı – Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Adana ve Pozantı dan Geçen Ekspress trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Pozantı – Adana treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana – Pozantı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Adana – Pozantı Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Adana – Pozantı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Adana veya Pozantı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Adana – Pozantı Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Adana – Pozantı Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Adana – Pozantı Tren saatleri?

Adana Pozantı Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adana Gardan İlk tren 07:45 saatinde hareket etmektedir. Pozantı tren istasyonundan ise ilk tren 11:49 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir