Adana ↔ Tarsus Tren Saatleri Min Fiyat 4,50 ₺

Adana Tarsus tren saatleri ve Tarsus Adana Tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Bu sayfadaki Tren Saatleri (03 Mayıs 2019 11:16:31) saatinde düzenlenmiştir İki istasyon arası trenle 100 km olup takriben yolculuk 1,5 Saat sürmektedir. Adanadan Tarsusa ilk tren 05:50 de Tarsusdan Adanaya ilk tren 06:13 de hareket etmektedir.

Adana Tarsus Tren Saatleri

Adana Tarsus Arası Adana Mrsn, İskndrn Mrsn ve Islhye Mrsn Treni Çalışmaktadır

Adana Tren kalkış saatleriTarsus Tren kalkış saatleri
05:50_06:15_06:45_07:05 07:30 08:15 09:00 09:25 10:00 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 16:50 17:15 17:45 18:15 18:40 19:15 20:00 20:45 21:30 22:3006:13_06:41_07:03_07:33 07:58 08:29 08:58 09:48 10:33 11:13 12:13 12:48 13:33 14:13 14:58 15:44 17:03 17:33 18:08 18:33 19:03 19:33 20:03 20:58 22:04 23:03

Adana Tarsus Adana Bilet Fiyatı : Tam : 5.5 TL Öğrenci : 4.5 TL Gidiş Dönüş Bileti : 9 TL dır.

Adana Mersin

İstasyonAdana Mersin Yönü Tren Saatleri
Adana Kalkış05:50 06:15 06:45 07:05 07:30 08:15 09:00 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 16:50 17:15 17:45 18:15 18:40 20:00 20:45 21:30 22:30
Şehitlikx 06:24 06:54 07:14 07:39 08:24 09:09 11:09 11:54 12:39 13:24 14:09 14:54 15:39 16:24 16:59 17:24 17:54 18:24 18:50 20:11 20:54 21:39 22:39
Yenice06:11 06:39 07:09 07:31 07:54 08:39 09:24 11:22 12:07 12:54 13:37 14:22 15:09 15:54 16:39 17:14 17:39 18:09 18:39 19:05 20:26 21:09 21:54 22:54
Tarsus06:27 06:55 07:25 07:47 08:10 08:55 09:40 11:40 12:25 13:10 13:55 14:40 15:25 16:10 16:55 17:30 17:55 18:25 18:55 19:21 20:42 21:25 22:10 23:10
Taşkentx 07:08 07:38 08:00 x x 09:50 12:38 13:23 14:08 x 15:35 x 17:08 17:43 18:08 18:38 19:08 x x x 22:20 23:23
Mersin Varış
06:51 07:26 07:56 08:18 08:35 09:19 10:05 12:04 12:56 13:41 14:26 15:04 15:50 16:34 17:26 18:01 18:26 18:56 19:26 19:45 21:06 21:49 22:38 23:41
İstasyonMersin Adana Yönü Tren Saatleri
Mersin Kalkış05:45 06:10 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 17:00 18:00 18:30 19:00 19:35 20:30 21:30 22:30
Taşkent06:28 07:20 x 08:18 x 09:35 10:20 x x 12:35 13:20 xx 15:33 17:20 18:20 18:50 19:20 xx 21:51 22:50 16:18 x
Tarsus06:13 06:41 07:33 07:58 08:29 08:58 09:48 10:33 11:13 12:13 12:48 13:33 14:13 14:58 15:44 17:33 18:33 19:03 19:33 20:03 20:58 22:04 23:03
Yenice06:28 06:56 07:49 08:14 08:44 09:13 10:03 10:48 11:28 12:28 13:03 13:48 14:28 15:13 15:59 17:48 18:48 19:18 19:48 20:18 21:13 22:20 23:18
Şehitlik07:10 08:03 08:28 08:58 09:27 10:17 11:02 11:42 12:42 13:17 14:02 14:42 15:27 16:13 18:02 19:02 19:32 20:02 20:32 21:27 22:34 23:32 16:58 x
Adana Varış06:48 07:18 08:11 08:36 09:06 09:35 10:25 11:10 11:50 12:50 13:25 14:10 14:50 15:35 16:21 18:10 19:10 19:40 20:10 20:40 21:35 22:42 23:40 17:06

iskenderun Mersin

MERSİN KALKIŞSAATİİSKEN DERUN KALKIŞSAATİ
Mersin↓06:30 16:30İsken derun↓07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Kiremit hane Yüreğir↓07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
İncirlik↓07:57 18:00Kiremit hane Yüreğir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13_19:16Tarsus↓10:05_19:57
İsken derun Varış09:40 19:43Mersin Varış10:33 20:28

İslahiye Mersin

MERSİN KALKIŞSAATİISLAHİYE KALKIŞSAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremit hane Yüreğir↓19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Kiremit hane Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye Varış21:34Mersin Varış11:20

Adana ↔ Tarsus Tren fiyatları:

  • Adana Tarsus Tam 4,5 TL
Adana tren istasyonu… Adana Tren garı şehir merkezinde Sular civarındadır. Tarihi 1912 yılına dayanmaktadır. Gar Halen Nostaljik bir atmosfere sahiptir….

Tarsus ↔ Adana trenle kaç saat Sürer ? Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Adana Tarsus Trenle kaç km ? Tren mesafesi 100 km

Adana Tarsus Trenle kaç km ? Tarsus Adana Arası Tren mesafesi 100 km

Adana Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 322 453 3172 dir Adresi : Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Tarsus Tren garı çalışma saatleri : Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 326 712 24 54 dır Yeşilyurt Mahallesi, Yavuz Donat Blv. No:16, 33500 Tarsus/Mersin

tarsus tren istasyonu

Adana Tarsus Diğer Rota: 44 dk. (51,6 km) Adana – Mersin Otoyolu/E90 üzerinden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir