Adana ↔ Tarsus Tren Saatleri

Tarsus Adana Tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Buradaki Tren seferleri 2019 Yaz tarifesine göre 19:46 saatinde düzenlenmiştir İki istasyon arası trenle 100 km olup takriben yolculuk 1,5 Saat sürmektedir. Adanadan Tarsusa ilk tren 05:50 de Tarsusdan Adanaya ilk tren 06:13 de hareket etmektedir.

Adana Tarsus Tren Saatleri

Adana Tarsus Arası Adana Mrsn, İskndrn Mrsn ve Islhye Mrsn Treni Çalışmaktadır

Adana Tarsus karşılık 2019 tren saatleri
Adana Tren kalkış saatleriTarsus Tren kalkış saatleri
05:50_06:15_06:45_07:05 07:30 08:15 09:00 09:25 10:00 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 16:50 17:15 17:45 18:15 18:40 19:15 20:00 20:45 21:30 22:3006:13_06:41_07:03_07:33 07:58 08:29 08:58 09:48 10:33 11:13 12:13 12:48 13:33 14:13 14:58 15:44 17:03 17:33 18:08 18:33 19:03 19:33 20:03 20:58 22:04 23:03

Adana Tarsus Adana Bilet Fiyatı : Tam : 5.5 TL Öğrenci : 4.5 TL Gidiş Dönüş Bileti : 9 TL dır.

Adana ↔ Tarsus Tren fiyatları:

  • Adana Tarsus Tam 4,5 TL

Tarsus ↔ Adana trenle kaç saat Sürer ? Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Adana Tarsus Trenle kaç km ? Tren mesafesi 100 km

Adana Tarsus Trenle kaç km ? Tarsus Adana Arası Tren mesafesi 100 km

Adana Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 322 453 3172 dir Adresi : Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Tarsus Tren garı çalışma saatleri : Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 326 712 24 54 dır Yeşilyurt Mahallesi, Yavuz Donat Blv. No:16, 33500 Tarsus/Mersin

Adana Tarsus Diğer Rota: 44 dk. (51,6 km) Adana – Mersin Otoyolu/E90 üzerinden

Adana Mersin

İstasyonAdana Mersin Yönü Tren Saatleri
Adana
Kalkış
05:50 06:15 06:45 07:05 07:30 08:15 09:00 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 16:50 17:15 17:45 18:15 18:40 20:00 20:45 21:30 22:30
Şehitlikx 06:24 06:54 07:14 07:39 08:24 09:09 11:09 11:54 12:39 13:24 14:09 14:54 15:39 16:24 16:59 17:24 17:54 18:24 18:50 20:11 20:54 21:39 22:39
Yenice06:11 06:39 07:09 07:31 07:54 08:39 09:24 11:22 12:07 12:54 13:37 14:22 15:09 15:54 16:39 17:14 17:39 18:09 18:39 19:05 20:26 21:09 21:54 22:54
Tarsus06:27 06:55 07:25 07:47 08:10 08:55 09:40 11:40 12:25 13:10 13:55 14:40 15:25 16:10 16:55 17:30 17:55 18:25 18:55 19:21 20:42 21:25 22:10 23:10
Taşkentx 07:08 07:38 08:00 x x 09:50 12:38 13:23 14:08 x 15:35 x 17:08 17:43 18:08 18:38 19:08 x x x 22:20 23:23
Mersin
Varış
06:51 07:26 07:56 08:18 08:35 09:19 10:05 12:04 12:56 13:41 14:26 15:04 15:50 16:34 17:26 18:01 18:26 18:56 19:26 19:45 21:06 21:49 22:38 23:41
İstasyonMersin Adana Yönü Tren Saatleri
Mersin
Kalkış
05:45 06:10 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 17:00 18:00 18:30 19:00 19:35 20:30 21:30 22:30
Taşkent06:28 07:20 x 08:18 x 09:35 10:20 x x 12:35 13:20 xx 15:33 17:20 18:20 18:50 19:20 xx 21:51 22:50 16:18 x
Tarsus06:13 06:41 07:33 07:58 08:29 08:58 09:48 10:33 11:13 12:13 12:48 13:33 14:13 14:58 15:44 17:33 18:33 19:03 19:33 20:03 20:58 22:04 23:03
Yenice06:28 06:56 07:49 08:14 08:44 09:13 10:03 10:48 11:28 12:28 13:03 13:48 14:28 15:13 15:59 17:48 18:48 19:18 19:48 20:18 21:13 22:20 23:18
Şehitlik07:10 08:03 08:28 08:58 09:27 10:17 11:02 11:42 12:42 13:17 14:02 14:42 15:27 16:13 18:02 19:02 19:32 20:02 20:32 21:27 22:34 23:32 16:58 x
Adana
Varış
06:48 07:18 08:11 08:36 09:06 09:35 10:25 11:10 11:50 12:50 13:25 14:10 14:50 15:35 16:21 18:10 19:10 19:40 20:10 20:40 21:35 22:42 23:40 17:06

iskenderun Mersin

MERSİN
KALKIŞ
SAATİİSKENDERUN
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İskenderun↓07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Kiremit hane Yüreğir↓07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
İncirlik↓07:57 18:00Kiremit hane Yüreğir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13_19:16Tarsus↓10:05_19:57
İsken derun Varış09:40 19:43Mersin Varış10:33 20:28

İslahiye Mersin

MERSİN KALKIŞSAATİISLAHİYE KALKIŞSAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremit hane Yüreğir↓19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Kiremit hane Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye Varış21:34Mersin Varış11:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir