Sakarya – Bilecik Hızlı Tren Saatleri

Sakarya – Bilecik Hızlı Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Sakarya Tren Garından Bilecik’e direk tren seferi yoktur. Bu güzergahtaki trenler Sakarya ‘ya10 dk mesafedeki Arifiye tren garından kalkış yapmaktadırlar. Arifiye – Bilecik Tren seferleri.

Arifiye – Bilecik Tren Kalkış Saatleri

Sakarya Arifiye Tren Garından Bilecik Tren Garına her gün 11 tren seferi yapılır. Arifiye’den sabahleyin ilk tren saat 08:44’de kalkış yapıp, saat 09:21’de Bilecik’e varmaktadır. Bu yönde son tren ise saat 00:58’de kalkış yapıp, saat 02:23’de varmaktadır.

Sakarya – Bilecik hızlı tren kaç saat?

Tren yolu mesafesi 98 Km olup Hızlı tren ile tren yolculuğu 36 dakika sürmektedir.

Arifiye – Bilecik Tren fiyatları

En ucuz tam bilet ücreti 44 TL’dir. Ankara Ekspresi Yataklı Kompartıman:458 TL İndirim oranları bu nedenle yolcu türüne göre hesaplanır.

Sakarya Bilecik hızlı Tren Seferleri

Sakarya Bilecik arasında hergün hızlı tren ve geceleride Anahat tren seferi ile hizmet verilmektedir. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ekspres Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon vardır.

adapazarı bilecik tren
Sakarya Bilecik Tren

Arifiye Hızlı tren garı çalışma saatleri

Şehir Garı 05.30-22.00 saatleri arası çalışmaktadır. Sakarya Arifiye Hızlı tren istasyonu telefon numarası (264) 229 44 23 dır.

TCDD Adapazarı – Bilecik Hızlı Tren Saatleri Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 82 33 nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.