Adapazarı – Gebze Tren Saatleri

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
Adapazarı05:50, 07:00, 13:05, 14:52, 18:50Pendik08:02, 11:10, 17:05, 18:05, 20:55
Mtpaşa05:55, 07:05, 13:10, 14:57, 18:55Tuzlax
Arifiye06:04, 07:14, 13:19, 15:06, 19:04Gebze08:23, 11:36, 17:28, 18:26, 21:23
Sapanca06:11, 07:21, 13:26, 15:13, 19:11Diliskelesi08:32, 11:46, 17:38, 18:36, 21:33
İzmit06:34, 07:44, 13:49, 15:36, 19:34Hereke08:38, 11:52, 17:44, 18:42, 21:38
Derince06:40, 07:50, 13:55, 15:42, 19:40Yarımca08:45, 11:59, 17:51, 18:49, 21:45
Yarımca06:48, 07:58, 14:03, 15:50, 19:48Derince08:53, 12:07, 17:59, 18:57, 21:53
Hereke06:55, 08:05, 14:10, 15:57, 19:55İzmit09:00, 12:14, 18:06, 19:04, 22:00
Diliskelesi08:11, 14:17, 16:04, 20:02, 07:02Sapanca09:21, 12:35, 18:27, 19:25, 22:24
Gebze07:11, 08:22, 14:27, 16:13, 20:11Arifiye09:28, 12:42, 18:34, 19:32, 22:31
TuzlaxMpaşa09:37_12:51, 18:43, 19:41, 22:40
Pendik Varış07:30_08:45, 14:46, 16:32, 20:30Ada
pazarı
09:42, 12:56, 18:48, 19:46, 22:45
Ada Ekspresi Tren Saatleri Ekim 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Gebze-Adapazarı treni saat kaçta var?

Adapazarı Gebze arasını hem hızlı trenle hemde banliyo treni ile yolculuk yapabilirsiniz, Hızlı Tren Arifiye garından geçer, Ada Ekspresi treni ise Adapazarı garından kalkar.

Gebze’den Sabah saatlerinde Kalkan İlk tren Ada Ekspresi olup hareket saati 08:34 tür. Adapazarı garından ise sabah erken saatlerde 05:50 de yine Ada Ekspresi treni hareket eder.

Adapazarı Gebze Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi Tam bilet: 18 TL
  • YHT Ekonomi Tam Bilet: 31 TL
  • YHT Busines Tam Bilet: 46 TL
  • Boğaziçi Ekspresi Tam Bilet:
  • Ankara Ekspresi Pulman Tam Bilet:
  • Ankara Ekspresi Yataklı Kompartıman

ADAPAZARI – GEBZE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Gebze – Arifiye hızlı Tren saatleri

16/10/2021 den itibaren geçerli
16/10/2021 den itibaren geçerli

Adapazarı treni saat kaçta? Gebze’ye tren seferi var mı? tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Arifiye hızlı tren garı çalışma saatleri Arifiye Tren istasyonu 05:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Adapazarı tren garı çalışma saatleri Adapazarı Tren Garı 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Arifiye hızlı tren istasyonu telefonu Arifiye Tren istasyonu Telefonu 0 264 229 44 23 dır.

Adapazarı tren istasyonu telefonu Adapazarı Tren Garı Telefonu 0 264 277 37 00 dır.

Adapazarı Gebze trenle kaç saat sürer?

Gebze – Adapazarı arası Tren yolu mesafesi 191 Km olduğundan Hızlı tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 55 dk sürmektedir, Arifiye Gebze tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sakarya Gebze tren seferi gecikmelerine, hızlı tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adapazarı Gebze son tren Adapazarı Gebze tren son seferi her gün saat 20:53 de Sakarya Tren Garından hareket eder.

Gebze Hızlı tren garı çalışma saatleri Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Gebze hızlı tren istasyonu telefonu Gebze Tren istasyonu Telefon 0 262 655 78 51 dır.

Gebze Adapazarı son tren : Gebze Adapazarı hızlı tren son seferi hergün saat 18:42 de Gebze Tren Garından hareket eder

Adapazarı Tren istasyonu

Adapazarı Gebze treninin ortalama hızı kaç km?

Adapazarı Gebze Yht, Bazen 250 km hıza Çıkarken bazende 50 km hızla gidebilir. Hadi şimdi Adapazarı Gebze Arası Tren Seferleri nin Ortalama hızını bulalım. Adapazarı Gebze arası trenle ortalama yaklaşık 55 dakika sürüyor. Adapazarı ile Gebze tren garı arasınında ortalama 99 km olduğunu varsayarsak Adapazarı ile Gebze Arasını trenle ortalama kaç km süratle gitmiş oluruz ? 99 km / 55 dk = 1,80 dk/km yani dakikada 1,80 km hız yapıyormuşuz bu mesafeyi saate dönüştürürsek 1,80 dk/km *60 dk = 108,00 yani Adapazarı ile Gebze arasını trenle saatte ortalama 108 km/s gidiyormuşuz. Böylelikle Adapazarı ile Gebze treninin ortalama süratinide bulmuş olduk.

Arifiye Tren İstasyonu

Adapazarı Gebze arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adapazarı Gebze istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Gebze Adapazarı hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Adapazarı ve Gebze dan Geçen trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adapazarı Gebze Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adapazarı Gebze yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Gebze Adapazarı hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren ise tcdd biletinizi Gebze veya Adapazarı yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Gebze Adapazarı Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Adapazarı – Gebze hızlı Tren saatleri?

Gebze – Adapazarı hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gebze istasyondan İlk hızlı tren 06:53 saatinde hareket etmektedir. Adapazarı gardan ise ilk tren 05:50 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir