Adnan Menderes Havaalanı – Aydın tren saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Aydın ↔ Adnan Menderes Hava Alanı Tren Saatleri

AydınA.menderes
07:58 10:46 13:16 14:37 19:1307:34 11:15 12:56 15:34 17:10
Adnan Menderes Aydın Arası tren seferleri temmuz 2021

Adnan Menderes Hava Alanı – Aydın Arasında Bölgesel Trenlerinden Denizli Basmane ve Aydın İzmir Treni çalışmaktadır.

Adnan Menderes Hava Alanı tren istasyonundan Aydın İstikametine ilk tren 07:29 saatinde, Aydından Adnan Menderes Hava alanı istikametine Bölgesel tren ile 06:34 saatinde hareket etmektedir. Aydın Adnan Menderes Hava Alanı Arası trenle 96 km olup yolculuğunuz 2 saat sürmektedir. İki şehir arası tren bilet fiyatı 23 TL dir. Trende pulman 2+2 vagonlar bulunmaktadır.


Aydın – Adnan Menderes Hava Alanı tren kaç saat Sürer?

Adnan Menderes Hava Alanı – Aydın arası Tren yolu mesafesi 96 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat sürmektedir, Aydın Adnan Menderes Hava Alanı tren yolculuk süresi Bölgesel trenler ile aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Aydın Adnan Menderes Hava Alanı tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Aydın ↔ Adnan Menderes Hava Alanı Tren fiyatları

Aydın Göller Ekspresi Treni Pulman Tam 23 TL

AYDIN – A MENDERES TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.



Aydın Adnan Menderes Hava Alanı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Aydın Bölgesel trendir. Aydın veya Adnan Menderes Hava Alanı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Aydın Adnan Menderes Hava Alanı Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur . Aydın Adnan Menderes Hava Alanı arası Çalışan trenler kalabalık olduğundan istasyona önceden gitmenizde Yarar Vardır.

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 07.00 – 20.00 Saatleri Arası Çalışır Aydın Tren istasyonu telefonu? 0256 2251824 dır.

Adnan Menderes Hava Alanı Tren Garı çalışma Saatleri: 08.00-24.00 saatleri arası çalışmaktadır. İstasyon telefon numarası: 0264 Adresi: Davraz, 138. Cd. No:3, 32300 Adnan Menderes Hava Alanı Merkez/Adnan Menderes Hava Alanı

Aydın Adnan Menderes Hava Alanı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Aydın ve Adnan Menderes Hava Alanı dan geçen Bölgesel Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon vardır.

Adnan Menderes Hava Alanı Aydın tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Aydın ve Adnan Menderes Hava Alanı dan Geçen Aydın Bölgesel Trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlar yoktur.

Adnan Menderes Hava Alanı Aydın treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Aydın Adnan Menderes Hava Alanı Aydın Bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Aydın Adnan Menderes Hava Alanı Tcdd Bölgesel trenlerinde ayrıca yemekli vagon yoktur.

Adnan Menderes Hava Alanı-Aydın Göller Ekspresi Tren Saatleri?

Aydın Adnan Menderes Hava Alanı Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Aydın den İlk ve Tek tren 18:05 saatinde hareket etmektedir. Adnan Menderes Hava Alanı ise ilk ve Tek tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Denizli basmane

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

izmir aydın

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir