Afyon ↔ Akşehir Tren Saatleri

Tren Saatleri 25 ŞUBAT 2020 Tren Saatleri

Afyon – Akşehir Arası günde karşılıklı 1 kez olmak üzere Anahat treni ile seyehatinizi yapabilirsiniz. Akşehirden Afyon yönüne tren saat 21:51 saatinde hareket ekmektedir. Afyon dan Akşehir e ise 04:19 saatin de hareket etmektedir. İki şehir arası yolculuğunuz 1 saat 15 dk sürer. Bu yolculuğa ise kişi başı TCDD tam bilete 13 TL ödersiniz.

Afyon ↔ Akşehir Tren Saatleri

Afyon – Akşehir – Afyon Arası Konya Mavi Treni Çalışmaktadır. 

konya
kalkış
saatiizmir
kalkış
saati
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Konya Mavi Treni Konya-İzmir -Konya arasında her gün Çalışır. Trende Klimalı pulman, yataklı yemekli kuşetli vagonlar bulunmaktadır.

Akşehir ↔ Afyon TCDD bilet fiyatları :

Pulman Tam : 13 TL
Kuşetli Tam: 23 TL
Yataklı Tam: 88 TL

Afyon tren istasyonu

Afyon ↔ Akşehir trenle kaç saat Sürer ?

iki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 1 saat 15 dk sürmektedir. bu şehirler arası Trenle kaç km ? Tren mesafesi 98,1 km, 61 mil

Akşehir Afyon Tren yolu Güzergahı


Akşehir Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 00:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 332 813 11 08 dir.

Afyon Tren istasyonu telefonu ? 0 272 213 79 19 dir. Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır

Akşehir Afyon Diğer Rota: 1 sa. 11 dk. (95,9 km) Afyon Konya Yolu/D300 üzerinden

Afyon – Akşehir tren ile kaç saat sürer ? Akşehir – Afyon arası Tren yolu mesafesi 98 Km olduğundan Ekspres Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 15 dakika sürmektedir, Akşehir-Afyon tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Akşehir – Afyon tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Afyon – Akşehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Afyon ve Akşehir den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Akşehir – Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Afyon ve Akşehir den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Akşehir – Afyon treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Afyon – Akşehir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Afyon – Akşehir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Afyon – Akşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Afyon veya Akşehir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Afyon – Akşehir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Afyon – Akşehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon – Akşehir Tren saatleri? Afyon Akşehir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Afyon’dan 04:24 saatinde Kalkan Konya mavi treni 05:52 de Akşehir istasyona varır yolculuğunuz 1 saat 28 dakika sürer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir