Afyon ↔ Akşehir Tren Saatleri

Afyon – Akşehir Arası günde karşılıklı 1 kez olmak üzere Mavi tren ile seyehatinizi yapabilirsiniz. Akşehirden Afyon yönüne tren saat 21:51 saatinde hareket ekmektedir. Afyon dan Akşehir e ise 04:19 saatin de hareket etmektedir. İki şehir arası yolculuğunuz 1 saat 15 dk sürer. Bu yolculuğa ise kişi başı TCDD tam bilete 13 TL ödersiniz.

Afyon ↔ Akşehir Tren Saatleri

Afyon – Akşehir – Afyon Arası Konya Mavi Treni Çalışmaktadır. 

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Konya Mavi Treni Konya-İzmir -Konya arasında her gün Çalışır. Trende Klimalı pulman, yataklı yemekli kuşetli vagonlar bulunmaktadır.

Akşehir ↔ Afyon TCDD bilet fiyatları

Pulman Tam : 13 TL
Kuşetli Tam: 23 TL
Yataklı Tam: 88 TL

AFYON AKŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Afyon tren istasyonu

Afyon ↔ Akşehir trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 1 saat 15 dk sürmektedir. bu şehirler arası Trenle kaç km ? Tren mesafesi 98,1 km, 61 mil

Afyon – Akşehir tren ile kaç saat sürer ? Akşehir – Afyon arası Tren yolu mesafesi 98 Km olduğundan Ekspres Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 15 dakika sürmektedir, Akşehir-Afyon tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Akşehir – Afyon tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Akşehir Afyon Tren yolu Güzergahı


Akşehir Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 00:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 332 813 11 08 dir.

Afyon Tren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dir. Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır

Akşehir Afyon Diğer Rota: 1 sa. 11 dk. (95,9 km) Afyon Konya Yolu/D300 üzerinden

Afyon – Akşehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon ve Akşehir den geçen mavi tren TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdendir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Akşehir – Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Afyon ve Akşehir den Geçen mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Akşehir – Afyon treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon – Akşehir Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trenlerde ayrıca yemekli vagon vardır.

Afyon – Akşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren mavi trendir. Biletinizi Afyon veya Akşehir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Mavi Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Afyon – Akşehir Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon – Akşehir Tren saatleri?

Afyon Akşehir Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Afyon’dan 04:24 saatinde Kalkan Konya mavi treni 05:52 de Akşehir istasyona varır yolculuğunuz 1 saat 28 dakika sürer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir