Afyon ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir – Afyon Tren saatleri 2019 yaz saati tarifesine göre saat 15:35 de güncellenmiştir. Afyon – Akşehir Arası Tren seferleri günde karşılıklı 1 kez olmak üzere Kmavi treni ile yapabilirsiniz. İki şehir arası yolculuğunuz 1 saat 15 dk sürer. Bu yolculuğa ise kişi başı TCDD tam bilete 11 TL ödersiniz.

Afyon ↔ Akşehir Tren Saatleri

Afyon – Akşehir – Afyon Arası Konya Mavi Treni Çalışmaktadır. 

Konya
Kalkış
Saatiİzmir
Kalkış
Saati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Konya Mavi Treni Konya-İzmir -Konya arasında her gün Çalışır. Trende Klimalı pulman, yataklı yemekli kuşetli vagonlar bulunmaktadır.

Akşehir ↔ Afyon TCDD bilet fiyatları :


Pulman Tam : 11 TL
Kuşetli Tam: 23 TL
Yataklı Tam: 88 TL

Afyon tren istasyonu

Afyon ↔ Akşehir trenle kaç saat Sürer ?

iki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 1 saat 15 dk sürmektedir. bu şehirler arası Trenle kaç km ? Tren mesafesi 98,1 km, 61 mil

Akşehir Afyon Tren yolu Güzergahı


Akşehir Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 00:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 332 813 11 08 dir.

Afyon Tren istasyonu telefonu ? 0 272 213 79 19 dir. Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır

Akşehir Afyon Diğer Rota: 1 sa. 11 dk. (95,9 km) Afyon Konya Yolu/D300 üzerinden

Afyon’dan 04:24 saatinde Kalkan Konya mavi treni 05:52 de Akşehir istasyona varır yolculuğunuz 1 saat 28 dakika sürer bilet ücretiniz tam 11 TL dir.

Tren
kalkış
Garı
Tren
Varış
Garı
Tren
kalkış
saati
Tren
varış
Saati
Tam
Bilet
fiyatı
Afyon>Akşehir04:2405:5211₺
Akşehir>Afyon22:0023:2811₺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir