Afyon ↔ Manisa Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Afyon şehir garından Tek tren 23:27 saatinde hareket etmektedir. Manisa istasyonundan ise Tek tren 21:33 saatinde hareket etmektedir. iki şehir arası Sadece Mavi Tren ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 356 km olup yaklaşık 6s:8dk sürmektedir. Ekspres Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 33 TL dir.

Manisa ↔ Afyon Tren Saatleri

Afyon – Manisa – Afyon Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

konya
kalkış
saatiizmir
kalkış
saati
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Afyon ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer?

Manisa – Afyon arası Tren yolu mesafesi 356 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 45 dakika sürmektedir, Manisa-Afyon tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Manisa – Afyon tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Manisa ↔ Afyon TCDD Tren bilet fiyatları

  • Pulman Tam : 33 TL
  • Yataklı Tam: 158 TL
  • Genç; %20 ind TL
  • 65 Yaş üstü; %50 ind TL

AFYON – MANİSA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Manisa Afyon Tren yolu Güzergahı

Manisa Afyon trenleri Afyon Manisa Afyon Hattında hergün çalışır Trenleride Kuşetli ve Yataklı vagon bulunmaktadır.

Afyon tren istasyonu

Manisa Tren istasyonu telefonu? 0 236 231 16 96 dir Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Adresi : Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh. Manisa

Afyon Tren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dır Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Manisa Afyon Trenle kaç km? iki şehir Arası Tren mesafesi 356 km

En hızlı rota, normal trafik 3 sa. 41 dk. (303 km) D300/E96 üzerinden kalkış: Afyon Garı varış: Manisa Garı

Afyon Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon ve Manisa den geçen Mavi Trenlerle, TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Manisa Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Afyon ve Manisa den Geçen Mavi trenlerde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa Afyon treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon Manisa Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trenlerde ayrıca yemekli vagon vardır.

Afyon Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi trendir. Tcdd biletinizi Afyon veya Manisa istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Afyon Manisa Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Afyon Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon tren saatleri

Afyon Manisa Tren saatleri?

Afyon dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Mavi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Afyon Gardan İlk tren 23:27 saatinde hareket etmektedir. Manisa tren istasyonundan ise ilk tren 21:33 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir