Tavşanlı Akhisar Treni

Akhisar – Tavşanlı Tren Saatleri

Akhisar – Tavşanlı Tren Saatleri

Tren adıTavşanlıAkhisar
Ege10:3009:02
Mavi01:4720:58
Tavşanlı Akhisar tren saatleri Ekim 2021

Akhisar – Tavşanlı – Arası Sadece Mavi ve Ege Expresi Treni Çalışmaktadır.

Tcdd Akhisar Tavşanlı arası ekspres trenler günde iki sefer çalışır. Akhisar gardan Kalkan Ege Ekspresi 09:02 de hareket etmektedir. Tavşanlı istasyonundan kalkan mavi tren ise sabah 10:30 saatinde hareket etmektedir. Yolculuğunuz yaklaşık 7 Saat sürmektedir. bu yolculuğa tam 29 TL ödersiniz.

Tavşanlı ↔ Akhisar Tren fiyatları

  • İzmir Mavi Treni  Pulman 29 TL
  • İzmir Mavi Tren Yataklı Tek kişi 112 TL Çift Kişi 208 TL

AKHİSAR – TAVŞANLI TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Akhisar treni saat kaçta? Tavşanlı’ya tren seferleri var mı? Ege Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Akhisar ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

iki istasyon arası Trenle Yaklaşık 7 saat sürmektedir. bu Trenlerinde Yataklı vagonları bulunmaktadır. Tavşanlı Akhisar Trenle kaç km? iki şehir arası Tren mesafesi 266 km

Tavşanlı – Akhisar tren ile kaç saat sürer? Akhisar – Tavşanlı arası Tren yolu mesafesi 266 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 7 saat 11 dakika sürmektedir, Akhisar-Tavşanlı tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Akhisar – Tavşanlı tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Tavşanlı Akhisar Tren Yolu Güzergahı

Tavşanlı Akhisar Tren yolu Güzergahı

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 274 614 10 36 dır Adresi Tavşanlı Gar, İstasyon Mahallesi, 43430 Tavşanlı/Kütahya

Akhisar Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 232 484 86 38 Danışma dır Adresi Tcdd Akhisar, Atatürk Mahallesi, 45220 Akhisar/Manisa

Tavşanlı tren istasyonu

Tavşanlı Akhisar en hızlı rota: 3 sa. 9 dk. (264 km) kalkış: Tcdd Akhisar varış: Tavşanlı Gar

Tavşanlı – Akhisar arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Tavşanlı ve Akhisar dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Akhisar – Tavşanlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Tavşanlı ve Akhisar dan Geçen Ekspres trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Akhisar – Tavşanlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Tavşanlı – Akhisar Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tavşanlı – Akhisar Tcdd Mavi treninde ayrıca yemekli vagon vardır.

Tavşanlı – Akhisar tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Ekspres trenidir. Tavşanlı veya Akhisar istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tavşanlı – Akhisar Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Tavşanlı – Akhisar Çalışan Ekspres Trenleri kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akhisar garı tren saatleri

Tavşanlı – Akhisar Tren saatleri?

Tavşanlı dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Tavşanlı – Akhisar Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Akhisar istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 09:02 Tavşanlı şehrinden 01:36 saatinde kalkış yapmaktadır.

iMavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Ekim 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir