Ankara – Akhisar Tren Saatleri

Ankara şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Akhisar istasyonundan ise ilk tren 20:06 saatinde hareket etmektedir. Ankara Akhisar arası sadece izmavi treni çalışmakta olup tren yolculuk süresi ortalama 12 saattir. Tren bilet fiyatı ise 46 Tl dir. Bu trenlerde yataklı vagon bulunmakta olup, Rahat bir yolculuk için Yataklı vagonu seçebilirsiniz. Yataklı vagonların fiyatı ise 2*107 TL dir.

Akhisar Ankara Tren Saatleri Tablosu

Akhisar Ankara arası sadece Mavi tren çalışmaktadır. Bu trende Pulman yataklı vagon bulunmaktadır.

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Ankara Akhisar arası trenle kaç saat sürer?

iki istasyon arası trenle 12s:15dk sürmektedir. iki şehir Arası kaç km? iki şehir arası 708 km dir.

Akhisar – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Akhisar arası Tren yolu mesafesi 708 Km olduğundan Mavi tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 15 dakika sürmektedir, Bu tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Akhisar tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Akhisar Diğer Rota: 6 sa. 11 dk. (541 km), kalkış: Ankara gar varış: AKHİSAR GAR

Akhisar -Ankara Tren fiyatları:

  • Akhisar Ankara İzmavi Treni Pulman Tam: 46 TL
  • Ankara Akhisar İzmavi Treni Yataklı 2x 107 TL

ANKARA – AKHİSAR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ankara YHT Çalışma Saatleri: Ankara Hızlı tren garı çalışma saatleri : Tren Garı 24 Saat Açıkdır. hızlı tren garı telefonu? Tren istasyonu Telefon 0 312 309 05 15/336 dır. Adresi, Ankara YHT Gar , Etiler Mahallesi, Etimesgut/Ankara

Akhisar Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 232 484 86 38 Danışma dır Adresi ,Başlangıç: Tcdd Akhisar, Atatürk Mahallesi, Akhisar/Manisa

Ankara Akhisar arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Akhisar den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Akhisar Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Akhisar den Geçen Mavi trenlerde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Akhisar Ankara treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ankara Akhisar Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Akhisar Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Akhisar tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Ankara veya Akhisar istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Akhisar Mavi Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Akhisar Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Akhisar Tren saatleri?

Ankara Akhisar Tren seferleri ne ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara’dan Kalkan ilk trenin saati 20:00 dir. Akhisar’dan Ankara yönüne giden ilk trenin saati ise 20:06 dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir