Ankara ↔ Balıkesir Tren Saatleri

Ankara şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Balıkesir istasyonundan ise ilk tren 22:10 saatinde hareket etmektedir. Bu hatta sadece mavi tren çalışmaktadır. İki istasyon arası 584 km olup yolculuk 10 Saat sürmektedir. TCDD Tren bilet fiyatları 39₺ dir

Balıkesir-Ankara Tren Saatleri

Balıkesir Ankara Balıkesir Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
Balıkesir Ankara Tren yolu güzergahı

Balıkesir Ankara Tren fiyatları:

  • İzm Mavi Treni Pulman Tam 39 TL
  • İzm Mavi Treni Yataklı Tek kişi TL 142 Çift Kişi 80 TL

ANKARA – BALIKESİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ankara Balıkesir tren kaç saat Sürer?

Balıkesir – Ankara arası Tren yolu mesafesi 584 Km olduğundan İzmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat sürmektedir, Ankara Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara Balıkesir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Balıkesir Tren istasyonu telefonu? 0266 241 03 00 dir Tren garı çalışma saatleri 7/24  Saatleri Arası Açıktır Adresi, Balıkesir Gar, Gümüsçesme Mahallesi, Altıeylül/Balıkesir

Ankara Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren telefonu ? 0 312 309 05 15/336 dır Adresi, Ankara Tren Garı, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Balıkesir Ankara Diğer Rota: 6 sa. 13 dk. (551 km), kalkış: Ankara Tren Garı varış: Balıkesir Gar

Balıkesir Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Balıkesir ve Ankara den geçen mavi tren TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Ankara Balıkesir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Balıkesir ve Ankara den Geçen mavi trende Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Ankara Balıkesir mavi treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Balıkesir Ankara mavi trenlerde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Balıkesir Ankara Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Balıkesir Ankara tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Anahat Ekspres trenidir. Balıkesir veya Ankara istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Balıkesir Ankara mavi Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Balıkesir Ankara Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Balıkesir Ankara Tren saatleri?

Balıkesir Ankara Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Balıkesir’den kalkan İlk tren gece 22:10 da, Ankara’dan hareket eden ilk tren ise 20:00 saatinde dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir