Ankara ↔ Balıkesir Tren Saatleri

Balıkesir Ankara Tren saatleri 2019 yaz dönemi yolcu tarifesine göre 12:06 de güncellenmiş olup , Bu hatta sadece izmavi treni çalışmaktadır. İki istasyon arası 584 km olup yolculuk 10 Saat sürmektedir. TCDD Tren bilet fiyatları 39₺ dir

Balıkesir ↔ Ankara Tren Saatleri

Balıkesir Ankara Balıkesir Arası Anahat Trenlerinden İzmir Mavi Treni Treni Hergün Çalışmaktadır.

İzmir
Kalkış
SaatiAnkara
Kalkış
Saati
Basmane↓18:05Ankara↓19:00
Çiğli18:34Polatlı20:00
Menemen18:52Eskişehir22:06
Manisa19:30Kütahya23:32
Akhisar20:22Tavşanlı00:43
Soma21:04Balıkesir05:05
Balıkesir22:47soma06:32
Tavşanlı03:07Akhisar07:15
Kütahya04:02Manisa08:08
Eskişehir05:35Menemen08:51
Polatlı07:38Çiğli09:08
Ankara Varış08:37İzmir Varış09:36
Balıkesir Ankara Tren yolu güzergahı

Balıkesir ↔ Ankara Tren fiyatları :

  • İzm Mavi Treni Pulman Tam 39 TL
  • İzm Mavi Treni Yataklı Tek kişi TL 142 Çift Kişi 80 TL

Ankara Balıkesir Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Ankara ↔ Balıkesir tren kaç saat Sürer ?

Balıkesir – Ankara arası Tren yolu mesafesi 584 Km olduğundan İzmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat sürmektedir, Ankara Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara Balıkesir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara > Balıkesir
Balıkesir > Ankara

Balıkesir Tren istasyonu telefonu ? 0266 241 03 00 dir Tren garı çalışma saatleri 7/24  Saatleri Arası Açıktır Adresi, Balıkesir Gar, Gümüsçesme Mahallesi, Altıeylül/Balıkesir

Ankara Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren telefonu ? 0 312 309 05 15/336 dır Adresi, Ankara Tren Garı, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Balıkesir Ankara Diğer Rota: 6 sa. 13 dk. (551 km), kalkış: Ankara Tren Garı varış: Balıkesir Gar

Balıkesir Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Balıkesir ve Ankara den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Ankara Balıkesir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Balıkesir ve Ankara den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Ankara Balıkesir treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? : Balıkesir Ankara Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Balıkesir Ankara Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Balıkesir Ankara tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Balıkesir veya Ankara istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Balıkesir Ankara Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Balıkesir Ankara Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Balıkesir Ankara Tren saatleri? Balıkesir Ankara Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Balıkesir den İlk tren 22:47 saatinde hareket etmektedir. Ankara ise ilk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir