Diyarbakır Ankara Tren Seferleri

Ankara – Diyarbakır Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Diyarbakır – Ankara Tren Saatleri

Tren AdıAnkara-DiyarbakırDiyarbakır-Ankara
Kurtalan11:2009:12
Diyarbakır – Ankara Tren Saatleri Temmuz 2021

Diyarbakır Ankara Arasında Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekpresi Treni Çalışmaktadır.

Diyarbakır istasyonundan gün içinde Güney Kurtalan ekspresi 12:45 de hareket etmektedir. Ankara istasyondan ise 11:20 saatinde kalkış yapmaktadır. iki istasyon arası 880 km olup yolculuk trenle yaklaşık 20 saat sürmektedir. TCDD güney expresi bilet fiyatı tam 47 TL

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara Diyarbakır Ankara arasında haftanın 5 günü Çalışır Ankara’dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Diyarbakır’dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır. Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Diyarbakır Ankara tren yolu güzergahı

Diyarbakır Ankara Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam bilet: 41 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli tam bilet: 55 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Vagon Çift Kişi 217 TL

ANKARA – DİYARBAKIR Güney KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Ankara trenle kaç saat Sürer?

iki şehir arası Trenle Yaklaşık  20 Saat sürmektedir. Trenle kaç km ? iki istasyon arası Tren mesafesi 880 km

Diyarbakır – Ankara tren ile kaç saat Sürer? Ankara – Diyarbakır arası Tren yolu mesafesi 880 Km olduğundan Güney Kurtalan Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 20 saat 13 dakika sürmektedir, Ankara -Diyarbakır tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Diyarbakır tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Diyarbakır Arası Diğer Rota: 10 sa. 29 dk. (885 km), kalkış: Ankara Gar varış: Diyarbakır İstasyonu

diyarbakır tren istasyonu

Ankara Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 312 309 05 15 dır. Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri: 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 412 226 63 53 dır. Adresi, Diyarbakır İstasyonu, Şehitlik Mahallesi, Yenişehir/Diyarbakır

Ankara Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Diyarbakır den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi güney Kurtalan Ekspresidir. Bu trende koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Diyarbakır Ankara Güney Kurtalan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Diyarbakır den Geçen güney Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Diyarbakır Ankara treninde yemekli vagon bulunur mu?

Ankara Diyarbakır Tcdd güney Kurtalan trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Diyarbakır Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Diyarbakır tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren güney Kurtalan Anahat Ekspres trenidir. Ankara veya Diyarbakır istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Diyarbakır Tcdd güney expresi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Ankara Diyarbakır Çalışan kurtalan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Diyarbakır Güney Ekspresi Tren saatleri?

Ankara Diyarbakır Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara gardan hareket eden Güney Ekspresi saati 10:55. Bu tren Diyarbakır tren istasyonundan 11:10 saatinde hareket etmektedir.

Kurtalan Ekspresi

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir