Ankara ↔ İzmir treni

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Güzel vatanımızın başkenti memur şehri olan Ankara ile ve Doğal güzellikleri kültürü ve limanı olan İzmir arasında her gün işlemekte olan Mavi Tren ulaşım aracı olarak konfor ve zaman bakımından en fazla tercih edilen yöntemdir. Basmane Ankara garı arasında karşılıklı birer kez işleyen İzmir mavi treni pekçok vatandaşa konforlu bir yolculuk sunar.

İzmir mavi treninde yolcuların tercihlerine göre 2 artı 1 pulman vagon yemekli vagon yataklı vagon bulunmaktadır yolcular özgürce diledikleri vagonda seyahat etme özgürlüğüne sahiptirler diğer trenlere göre mavi tren güvenli ekonomik konforlu teknolojik taşıma hizmeti sunmaktadır.

İzmir-ankara tren

İzmir-ankara tren saatleri

Ankara kalkış izmir Basmane varışlı trenimiz basmaneden saat 19.00 da hareket etmektedir. Yolculuğunuz 14 saat 36 dakika sürmektedir olup pulman vagon tam bilet fiyatı 51 TL. İzmir Basmane kalkış Ankara varışlı trenimiz ise saat 18:05 te hareket etmektedir. Ankara’ya saat 08:30 da varmaktadır

İZMİR
KALKIŞ
SAATİANKARA
KALKIŞ
SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

İzmir-ankara tren bilet fiyatları

Ankara-izmir arası TCDD’ye ait izmir mavi treni ile 51 TL’ye yolculuk yapabilirsiniz. CD’ye ait internet sitesinden online bilet almak için lütfen tıklayınız

Ankara İzmir mavi treni güzergahı.

Mavi tren Sırasıyla Ankara Eskişehir Kütahya Manisa nın ardından İzmire ulasan İzmir Mavi Treni, 824 kilometreyi 14,5 saatte alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir