Ankara -İzmir treni

Güzel vatanımızın başkenti memur şehri olan Ankara ile ve Doğal güzellikleri kültürü ve limanı olan İzmir arasında her gün işlemekte olan Mavi Tren ulaşım aracı olarak konfor ve zaman bakımından en fazla tercih edilen yöntemdir. Basmane Ankara garı arasında karşılıklı birer kez işleyen İzmir mavi treni pekçok vatandaşa konforlu bir yolculuk sunar.

İzmir mavi treninde yolcuların tercihlerine göre 2 artı 1 pulman vagon yemekli vagon yataklı vagon bulunmaktadır yolcular özgürce diledikleri vagonda seyahat etme özgürlüğüne sahiptirler diğer trenlere göre mavi tren güvenli ekonomik konforlu teknolojik taşıma hizmeti sunmaktadır.

İzmir-ankara tren

İzmir-ankara tren saatleri

Ankara kalkış izmir Basmane varışlı trenimiz basmaneden saat 19.00 da hareket etmektedir. Yolculuğunuz 14 saat 36 dakika sürmektedir olup pulman vagon tam bilet fiyatı 51 TL. İzmir Basmane kalkış Ankara varışlı trenimiz ise saat 18:05 te hareket etmektedir. Ankara’ya saat 08:30 da varmaktadır

İzmir
Kalkış
SaatiAnkara
Kalkış
Saati
Basmane↓18:05Ankara↓19:00
Çiğli18:34Polatlı20:00
Menemen18:52Eskişehir22:06
Manisa19:30Kütahya23:32
Akhisar20:22Tavşanlı00:43
Soma21:04Balıkesir05:05
Balıkesir22:47soma06:32
Tavşanlı03:07Akhisar07:15
Kütahya04:02Manisa08:08
Eskişehir05:35Menemen08:51
Polatlı07:38Çiğli09:08
Ankara Varış08:37İzmir Varış09:36

İzmir-ankara tren bilet fiyatları

Ankara-izmir arası TCDD’ye ait izmir mavi treni ile 51 TL’ye yolculuk yapabilirsiniz. CD’ye ait internet sitesinden online bilet almak için lütfen tıklayınız

Ankara İzmir mavi treni güzergahı.

Mavi tren Sırasıyla Ankara Eskişehir Kütahya Manisa nın ardından İzmire ulasan İzmir Mavi Treni, 824 kilometreyi 14,5 saatte alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir