Kayseri Ankara Tren Seferleri

Kayseri – Ankara Tren Saatleri

Ankara – Kayseri Tren Saatleri

Kalkış istasyonuGüney Ekspresi Tren SaatiDoğu ekspresi Tren Saati4 Eylül Mavi
Ankara11:2017:5518:55
Kayseri03:0701:2923:10
Ankara Kayseri Tren Saatleri Temmuz 2021

Ankara Kayseri Ankara Arası  Anahat Trenlerinden 4 Eylül Mavi Treni, Doğu Ekspresi ve Güney Ekspresi Treni Hergün Çalışmaktadır.

Kayseri‘den İlk tren gece yarısı Doğu Ekspresi 01:29 saatinde hareket etmektedir. Ankara gardan ilk tren güney Expresi ise 11:20 saatinde hareket etmektedir. Kayseri Ankara arası Hergün 2 ekspres tren çalışmakta olup, Yolculuk süresi 3 saat sürmektedir. Ankara Kayseri Arası Trenle 381 kmdir. Bu yolculuğunuzu 2+1 Pulman vagonlarda 25 TL ödeyerek yapabilirsiniz.

Kayseri treni saat kaçta? Kayseri’ye tren seferi var mı? 4 Eylül Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Ankara Kayseri tren güzergahı

Kayseri Ankara tren yolu güzergahı

Kayseri ↔ Ankara trenle kaç saat Sürer? 

Kayseri – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Kayseri arası Tren yolu mesafesi 381 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 3 dakika sürmektedir, Ankara-Kayseri tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Kayseri tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Kayseri Trenle kaç km? şehirler Arası Tren mesafesi 381 km dir.

Ankara Kayseri Diğer Rota: 3 sa. 42 dk. (323 km), kalkış: Ankara Gar varış: TCDD Kayseri Gar

Ankara ↔ Kayseri Tren fiyatları:

  • Doğu Ekspresi Treni Pulman Tam 25 TL
  • Güney Ekspresi Treni Pulman Tam 25 TL
  • 4 Eylül Mavi Tam bilet 25 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Doğu Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  89 Çift Kişi  69 TL

ANKARA – KAYSERİ DOĞU EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kayseri Garından Ankara tren istasyonuna ve Ankara Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı 2 Tren seferleri düzenlenir.Trenlerde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Ankara Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır Ankara Tren istasyonu telefonu 0 312 309 05 15 dır Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24  Saatleri Arası Açıktır Kayseri Tren istasyonu telefonu 0 352 231 13 13 dır Adresi, TCDD Kayseri Gar, İstasyon Mahallesi, Atatürk Cad. 1. Km., Kocasinan/Kayseri

Kayseri Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kayseri ve Ankara dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Ankara Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kayseri ve Ankara den Geçen Doğu ve Güney ekspreslerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Ankara Kayseri treninde yemekli vagon bulunur mu?

Kayseri Ankara Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri Ankara Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri Ankara tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Kayseri veya Ankara istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri Ankara Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Kayseri Ankara Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri Ankara Tren saatleri?

Kayseri Ankara Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kayseri’den İlk tren 00:38 saatinde hareket etmektedir. Ankara ise ilk tren 10:55 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir