Manisa Ankara Tren Seferleri

Ankara – Manisa Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Manisa ↔ Ankara Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

İki şehir Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Ankara şehir garından mavi tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Manisa istasyonundan ise mavi tren 19:21 saatinde hareket etmektedir. Manisa Ankara tren seferleri yaklaşık 13 saat 5 dk sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı TCDD ye ait Mavi tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Mavi Tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 49TL dir.

Ankara ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer? 

Şehirler Arası Trenle Yaklaşık  Saat sürmektedir. Trenle kaç km? Tren mesafesi 758 km dir.

Manisa – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Manisa arası Tren yolu mesafesi 758 Km olduğundan Mavi tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 14 saat 1 dakika sürmektedir, Ankara-Manisa tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Manisa tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Manisa Diğer Rota: 6 sa. 50 dk. (561 km), kalkış: Ankara varış: Manisa

Manisa Ankara Tren yolu güzergahı

Manisa ↔ Ankara Tren fiyatları:

  • Mavi Tren Pulman Tam 49 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi TL 151 Çift Kişi 80 TL

ANKARA – MANİSA MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ankara Garından Manisa tren istasyonuna ve Manisa Garından Ankara Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferi düzenlenir. Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Manisa tren istasyonu

Manisa Tren garı çalışma saatleri 06.00-21.30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu 231 1696 dır. Adresi, Manisa Garı 2. Anafartalar Mahallesi, Şehzadeler/Manisa.

Ankara Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu 0 312 309 05 15/336 dır, Adresi, Ankara Tren Garı Anafartalar Mahallesi, Çankaya/Altındağ/Altındağ/Ankara.

Ankara Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Manisa’dan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Manisa Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Manisa’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa Ankara treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Ankara Manisa Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Manisa Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat trenidir. Ankara veya Manisa istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Manisa Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Manisa Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara garı tren seferleri

Ankara Manisa Mavi Tren saatleri?

Ankara Manisa Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Manisa istasyonundan ise ilk tren 19:21 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir