Ankara ↔ Manisa Tren Saatleri

Ankara şehir garından mavi tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Manisa istasyonundan ise mavi tren 19:21 saatinde hareket etmektedir. Manisa Ankara tren seferleri yaklaşık 13 saat 5 dk sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı TCDD ye ait Mavi tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Mavi Tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 49₺ dir.

Manisa ↔ Ankara Tren Saatleri

İki şehir Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
Manisa Ankara Tren yolu güzergahı

Ankara ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer? 

Şehirler Arası Trenle Yaklaşık  Saat sürmektedir. Trenle kaç km? Tren mesafesi 758 km dir.

Manisa – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Manisa arası Tren yolu mesafesi 758 Km olduğundan Mavi tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 14 saat 1 dakika sürmektedir, Ankara-Manisa tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Manisa tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Manisa Diğer Rota: 6 sa. 50 dk. (561 km), kalkış: Ankara varış: Manisa

Manisa ↔ Ankara Tren fiyatları:

  • Mavi Tren Pulman Tam 49 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi TL 151 Çift Kişi 80 TL

ANKARA – MANİSA MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ankara Garından Manisa tren istasyonuna ve Manisa Garından Ankara Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferi düzenlenir. Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Manisa tren istasyonu

Manisa Tren garı çalışma saatleri: 06.00-21.30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 231 1696 dır. Adresi, Manisa Garı 2. Anafartalar Mahallesi, Şehzadeler/Manisa

Ankara Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu 0 312 309 05 15/336 dır, Adresi, Ankara Tren Garı Anafartalar Mahallesi, Çankaya/Altındağ/Altındağ/Ankara

Ankara Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Manisa den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Manisa Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Manisa den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyvhat edebilirsiniz.

Manisa Ankara treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Ankara Manisa Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Manisa Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat trenidir. Ankara veya Manisa istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Manisa Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Manisa Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara garı tren seferleri

Ankara Manisa Mavi Tren saatleri?

Ankara Manisa Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Manisa istasyonundan ise ilk tren 19:21 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir