Ankara – Menemen Tren saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Ankara şehir garından Mavi tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Menemen Garı istasyonundan ise tek tren 18:00 saatinde hareket etmektedir. Menemen Ankara Arası trenle 598 km olup yolculuğunuz buçuk saat sürmektedir. İki şehir arası tren bilet fiyatı 51 TL dir. Trende pulman 2+1 ve Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen – Ankara Tren Saatleri

Ankara – Menemen Arasında Anahat Trenlerinden Menemen Mavi Treni Hergün Çalışmaktadır.

İZMİR
KALKIŞ
SAATİANKARA
KALKIŞ
SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Ankara – Menemen Arası Hangi trenler Çalışır?

Ankara – İZMİR- Ankara Arası Sadece Tcdd ye ait Ekspres Trenlerden İzmir Mavi Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

Menemen – Ankara tren kaç saat Sürer?

Ankara – Menemen arası Tren yolu mesafesi 598 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat 2 dk sürmektedir, Menemen Ankara tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Menemen Ankara tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

menemen istasyon

Menemen ↔ Ankara Tren fiyatları

  • Mavi Treni Pulman Tam 51 TL
  • Mavi Treni Yataklı Tek kişi TL 154 TL

ANKARA – MENEMEN MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Menemen Ankara tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Menemen Mavi Ekspres trenidir. Menemen veya Ankara istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Ankara Menemen Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Menemen Ankara Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Garından Menemen Garı tren istasyonuna ve Menemen Garından Ankara Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferi düzenlenir. Ankara Menemen Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen Tren garı hangi saatler arası çalışır?

Menemen Tren Garı 06 00 – 22:00 Arası Çalışmaktadır. Tren istasyonunun Telefonu 0 232 832 13 42 dır. Adresi, Menemen

Ankara Tren garı çalışma saatleri:

Ankara YHT garı 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 312 309 05 15/336 dır Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Menemen Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Menemen ve Ankara den geçen Menemen Mavi Treni TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Ankara Menemen tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Menemen ve Ankara dan Geçen Menemen Mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Ankara Menemen treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Menemen Ankara Menemen Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Menemen Ankara Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara-Menemen Mavi Tren Saatleri?

Menemen Ankara Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Menemen den İlk ve Tek tren 18:39 saatinde hareket etmektedir. Ankara ise ilk ve Tek tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir