Denizli Aydın Tren Seferleri

Aydın ↔ Denizli Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Denizli – Aydın Tren Saatleri

Tren Kalkış YeriBölgesel Tren Saatleri Göller Ekspresi
Denizli Garı05:45, 06:40, 10:45, 12:20, 18:05x
Aydın Garı09:40, 07:41, 15:00, 17:21, 21:20x
Denizli Aydın Bölgesel Tren Saatleri mart 2001 de güncellenmiştir

Aydın Denizli Aydın Arası Göller Ekspresi, Basmne Denizli, Denizli Sk Bölgesel trenleri karşılıklı hergün 8 sefer düzenler

Denizli-Aydın arasında 2 bölgesel tren ile karşılıklı 9 sefer yapılmaktadır. İki istasyon arası trenle 2 saat 20 dk sürmektedir. TCDD tren bilet fiyatları 11,50 TL Aydın istasyonundan denizli istasyonuna ilk tren 07:36 de Denizli istasyonundan Aydın İstasyonuna ilk tren 04:20 saatinde hareket etmektedir.

Denizli Aydın Tren fiyatları

  • Aydın Denizli tren fiyatı tam 11 TL

DENİZLİ AYDIN BÖLGESEL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Aydın Denizli trenle kaç saat Sürer?

Denizli Aydın tren yolu güzergahı

Trenle Yaklaşık 2 Saat 20 dk  sürmektedir. Tren mesafesi 131 km

Denizli – Aydın tren ile kaç saat Sürer? Aydın Denizli arası Tren yolu mesafesi 131 Km olduğundan Basmane Denizli Bölgesel Treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 20 dakika sürmektedir, Aydın-Denizli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Aydın Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Aydın tren istasyonu

Denizli Tren garı çalışma saatleri:  04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 258 268 28 31 dır. Adresi, Denizli Garı, Sümer Mahallesi, Merkezefendi/Denizli

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi, TCDD Aydın Gar Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Bulvarı, Efeler/Aydın

Aydın Denizli Diğer Rota: 2 sa. 1 dk. (131 km), kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Denizli Garı Denizli Aydın Yolu/D320 üzerinden

Denizli Aydın arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Denizli Aydın istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Aydın Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Aydın ve Denizli den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Denizli Aydın treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Denizli Aydın Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Aydın Denizli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Denizli Aydın tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Denizli Aydın arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın şehir garı tren seferleri

Denzl sok

Denizli KalkışTren SaatleriSöke KalkışTren Saatleri
Denizli↓06:40Söke↓06:35 16:15
Nazilli↓08:02Aydın↓07:41 17:21
Aydın↓08:56Nazilli↓08:40 18:14
Söke Varış09:57Denizli Varış10:01_19:36
Söke Denizli Tren Seferleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

izmr Denz

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir