Bakırköy ↔ Adapazarı Tren Saatleri

Adapazarı Bakırköy arası karşılıklı günde 2 sefer çalışır. Bakırköy’den Kalkan İlk tren 06:55 saatinde hareket etmektedir. Arifiye’den Kalkan İlk tren ise 03:49 ekspres trendir. Hızlı trenle yolculuk 2 saat 13 dk sürmekte olup TCDD yht bilet fiyatı 38₺ dir.

Sakarya > Bakırköy hızlı tren saatleri tablosu

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir. PANDEMİ DEN DOLAYI HAFTA SONLARI ANKARA-ESKİŞEHİR VE ANKARA-KONYA YHT SEFERLERİ GEÇİCİ SÜRE İLE İPTAL EDİLMİŞTİR. KONYA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL VE ANKARA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL SEFERLERİ DEVAM ETMEKTEDİR. MARMARAY HATTINDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR NEDENİYLE İSTANBUL DAKİ YHT’LERİN İLK VE SON DURAĞI 16 OCAK 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN HALKALI İSTASYONU YERİNE SÖĞÜTLÜÇEŞME İSTASYONU OLARAK BELİRLENMİŞTİR. TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

Bakırköy > Adapazarı Hızlı Tren Saatleri

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Bakırköy↔Adapazarı TCDD bilet fiyatları

  • Adapazarı Bakırköy hızlı Tren Pulman  Tam 32 TL
  • Bakırköy Adapazarı ekspres tren 26₺
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 16 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 25 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Adapazarı Bakırköy hızlı Tren biletlerini internet üzerinden veya istasyon gişesinden ileri ki bir tarihe alma işlemi yapılmaktadır. Bakırköy YHT trenleri genellikle çok kalabalık olmaktadır. Bu nedenle hızlı Tren saatlerinden ortalama 15 dk önce tren istasyonlarında olmanız gerekmektedir. Hızlı tren seferleri ara duraklarda durmadan Adapazarı arasında hizmet vermektedir.

Bakırköy Adapazarı Hızlı Trenle Kaç Saat sürer?

Adapazarı Bakırköy arası Hızlı trenle 157 km olup yolculuğunuz yaklaşık 2s:13dk sürmektedir.

Adapazarı Bakırköy arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Adapazarı Bakırköy yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Bakırköy Adapazarı hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Adapazarı ve Bakırköy dan Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adapazarı Bakırköy Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Adapazarı Bakırköy yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Bakırköy Adapazarı hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Bakırköy veya Adapazarı yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Bakırköy Adapazarı Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir