Bakırköy ↔ Bozüyük Hızlı Tren Saatleri

Bozüyük Bakırköy hızlı tren seferleri 2019 yaz döneminde karşılıklı günde 2 sefer çalışır. Hızlı trenle yolculuk 3 saat 17 dk sürmekte olup TCDD yht bilet fiyatı 53₺ dir

Bozüyük↔ Bakırköy Hızlı Tren Saatleri

Bakırköy
Kalkış
Tren
Adı
Bozüyük
Kalkış
06:15YHT07:47
06:40YHT20:26

Bakırköy↔ Bozüyük TCDD bilet fiyatları

  • Bakırköy Bozüyük hızlı Tren Pulman  Tam 53 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 26 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 43 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Bakırköy Bozüyük Hızlı Trenle Kaç Saat sürer?

Bozüyük Bakırköy arası Hızlı trenle 260 km olup yolculuğunuz yaklaşık 3s:17dk sürmektedir.

Bozüyük Bakırköy arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Bozüyük Bakırköy yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Bozüyük Bakırköy Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Bozüyük Bakırköy yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikadır.

Bakırköy Bozüyük hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Bakırköy veya Bozüyük yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Bakırköy Bozüyük Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bozüyük Bakırköy hızlı Tren saatleri? Bakırköy Bozuyuk hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bakırköy den İlk hızlı tren 06:15 saatinde hareket etmektedir. Bozüyük den ise ilk hızlı tren 07:47 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir