Bakırköy ↔ Eryaman Hızlı Tren Saatleri

Bakırköy Eryaman arasında yht ve ekspres trenler ile gün içinde tek tren seferi çalışmaktadır. Eryamandan istanbul Bakırköy yönüne ilk hızlı tren 17:23 saatinde Eryaman YHT garından, Bakırköy Eryaman hızlı treni ise 06:15 saatinde Bakırköy istasyonundan hareket eder.

Bakırköy > Eryaman Hızlı Tren saatleri

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Eryaman > Bakırköy YHT saatleri

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir. PANDEMİ DEN DOLAYI HAFTA SONLARI ANKARA-ESKİŞEHİR VE ANKARA-KONYA YHT SEFERLERİ GEÇİCİ SÜRE İLE İPTAL EDİLMİŞTİR. KONYA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL VE ANKARA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL SEFERLERİ DEVAM ETMEKTEDİR. MARMARAY HATTINDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR NEDENİYLE İSTANBUL DAKİ YHT’LERİN İLK VE SON DURAĞI 16 OCAK 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN HALKALI İSTASYONU YERİNE SÖĞÜTLÜÇEŞME İSTASYONU OLARAK BELİRLENMİŞTİR. TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

Bakırköy – Eryaman tren ile kaç saat sürer? Eryaman – Bakırköy arası Tren yolu mesafesi 438 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat sürmektedir, Eryaman-Bakırköy tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Eryaman – Bakırköy tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Bakırköy – Eryaman arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Bakırköy – Eryaman yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Eryaman – Bakırköy hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Bakırköy ve Eryaman tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Bakırköy – Eryaman Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Bakırköy – Eryaman yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Eryaman – Bakırköy hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Eryaman veya Bakırköy yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Eryaman – Bakırköy Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bakırköy – Eryaman hızlı Tren saatleri? Eryaman – Bakırköy hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Eryaman istasyondan İlk hızlı tren 17:23 saatinde hareket etmektedir. Bakırköy gardan ise ilk tren 06:00 saatinde yht hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir