Balıkesir akhisar treni

Balıkesir – Akhisar Tren Saatleri

Balıkesir – Akhisar Tren Saatleri

Tren AdıBalıkesir-AkhisarAkhisar-Balıkesir
Ege14:3709:02
Mavi05:3320:58
Karesixx
17 Eylülxx
6 Eylülxx
Balıkesir-Akhisar Tren Saatleri Temmuz 2021

Akhisar – Balıkesir – Akhisar Arası Sadece (6 Eylül Ekspresi, 17 Eylül, Ege eks, Karesi Ekspresi ve İzmir Mavi Treni )Çalışmaktadır.

Balıkesir’den İlk tren 05:33 saatinde Mavi Tren hareket etmektedir. Akhisar garından ise ilk tren 09:02 saatinde Ege Ekspresi hareket etmektedir. İki istasyon arası ekspres trenler ile karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Akhisar Balıkesir tren seferleri 2 saat 20 dk sürmektedir. Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 13 TL ila 17 TL arasında değişiyor.

Balıkesir ↔ Akhisar Tren fiyatları

  • Karesi Ekspresi Tam: 13 TL
  • 6 Eylül Eksp.  17 TL
  • 17 Eylül Ekspresi 17 TL
  • Ege Ekspresi Tam 13 TL
  • Mavi Tren 17 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 103 TL Çift Kişi 73 TL

AKHİSAR – BALIKESİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Balıkesir treni saat kaçta? Akhisar’a tren seferleri var mı? Ege tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Balıkesir Akhisar Güzergah

Balıkesir Akhisar Tren yolu Güzergahı

Akhisar ↔ Balıkesir trenle kaç saat Sürer?

Akhisar Balıkesir Akhisar Arası Trenle Yaklaşık 2 saat 20 dk sürmektedir.

Balıkesir – Akhisar arası Tren yolu mesafesi 91 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat sürmektedir, Balıkesir – Akhisar tren yolculuk süresi ekspres trenler ile aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Balıkesir – Akhisar tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri: 03:00 – 22:00 Saatleri Arası çalışmaktadır Tren istasyonu telefonu ? 0 266 241 03 00 dır Adresi: Balıkesir Gar, Gümüsçesme Mahallesi, Altıeylül/Balıkesir

Akhisar Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 Danışma dır Adresi: Akhisar Tren Garı, Atatürk Mahallesi, Akhisar, Manisa

Akhisar tren istasyonu

En hızlı rota, normal trafik Balıkesir Manisa Yolu/D565/E881 üzerinden 1 sa. 5 dk. (90,8 km kalkış: TCDD AKHİSAR YENİ TREN GARI varış: Balıkesir Gar

Balıkesir – Akhisar arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akhisar Balıkesir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Balıkesir Akhisar Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Akhisar – Balıkesir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Balıkesir ve Akhisar dan Geçen Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Akhisar Balıkesir Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Balıkesir – Akhisar treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Balıkesir Akhisar Tcdd Ekspres treninde Yiyecek İçecek servisi vardır. Akhisar – Balıkesir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon yoktur.

Akhisar – Balıkesir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Akhisar Balıkesir arasında Bineceğiniz tren Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akhisar – Balıkesir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Balıkesir Akhisar Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Balıkesir Akhisar Tren saatleri?

Balıkesir’den diğer istasyonlara giden trenlere ait Balıkesir Akhisar Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz. Balıkesir’den Kalkan İlk tren saati 05:00, akhisar’dan Kalkan ilk ekspres tren saati ise 09:02 dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir