Soma Balıkesir Tren Seferleri

Balıkesir – Soma Tren Saatleri

Soma – Balıkesir Tren Saatleri

Tren AdıFiyatıBalıkesirSoma
Ege10 TL14.3709.42
İzmavi13 TL05.3321.39
Soma Balıkesir tren saatleri Temmuz

Soma Balıkesir Soma Arası 17eylül Ege 6 Eylül Ekspresi, Karesi Ekspresi ve Mavi tren Hergün karşılıklı her gün 2 sefer düzenlenir

Balıkesir den İlk tren 05:00 saatinde hareket etmektedir. Soma gardan ise ilk tren 09:42 saatinde hareket etmektedir. Balıkesir soma Arası 175 km olup, trenle yolculuk yaklaşık 1.5 saat sürmektedir. İki Şehir Arası günde karşılıklı 5 sefer tren kalkmaktadır Bu yolculuğa ait tcdd tam bilet fiyatı 10 TL den başlamaktadır.

Balıkesir treni saat kaçta? Soma’ya tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Balıkesir Soma Tren güzergahı

Soma Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Balıkesir – Soma Tren fiyatları:

  • Karesi ve Ege Ekspresi Tam: 10 TL
  • 6 Eylül 17 Eylül Ekspresi Tam  TL
  • Mavi Tren Pulman Tam 13 TL
  • Mavi Tren Yataklı

BALIKESİR-SOMA EGE EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Balıkesir ↔ Soma trenle kaç saat Sürer?

Balıkesir Soma Balıkesir Arası Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir.

Balıkesir – Soma tren ile kaç saat sürer? Soma – Balıkesir arası Tren yolu mesafesi 175 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 31 dakika sürmektedir, Soma-Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Soma – Balıkesir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Soma Balıkesir Trenle kaç km? Balıkesir Soma Arası Tren mesafesi 175 km

Balıkesir Soma Mavi Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Balıkesir tren istasyonu

Soma Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri: 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Soma Tren istasyonu telefonu 0 236 613 21 47 dır

Balıkesir Tren istasyonu telefonu 0 266 241 0 300 dır

Soma tren istasyonu

Balıkesir Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Balıkesir ve Soma dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Soma Balıkesir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Balıkesir ve Soma dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlar yoktur. Sadece Mavi trenlerde yataklı vagon la seyahat edebilirsiniz.

Soma Balıkesir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Balıkesir Soma Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Balıkesir Soma mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Balıkesir Soma tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Balıkesir veya Soma istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Balıkesir Soma Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Balıkesir Soma Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Balıkesir Soma Tren saatleri?

Soma Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Balıkesir den İlk tren 05:00 saatinde hareket etmektedir. Soma ise ilk tren 09:42 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir