Basmane – Gaziemir Tren Saatleri

Gaziemir – Basmane Tren Saatleri

Basmane GaziemirGaziemir Basmane
06:30 07:10 10:45 12:00 12:30 15:10 16:00 16:45 17:10 23:0506:28 07:25 09:39 10:04 11:28 12:52 15:28 16:43 17:02 21:29
izmir gaziemir tren seferleri temmuz 2021

Gaziemir İzmir Arasında İzban Her 10 dakada bir karşılıklı metro ve tramvay seferi yapmaktadır. Gaziemir’den ilk Tcdd Göller ekspres tren 06:28 Saatinde, Basmane’den ilk bölgesel tren 06:30 saatinde hareket etmektdedir.

İzmir Gaziemir arası TCDD ye ait 4 Bölgesel Tren ve Göller Ekspresi ile 10 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 10 km olup yaklaşık 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 5,00 TL

Gaziemir – Basmane Tren fiyatları

  • Bölgesel Pulman Tam 5 TL
  • Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli  TL

İZMİR – GAZİEMİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İzmir treni saat kaçta? Gaziemir’e tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Basmane – Gaziemir trenle kaç saat Sürer? 

Basmane Gaziemir İzmir Basmane Arası Trenle Yaklaşık  15 dk sürmektedir.

Gaziemir İzmir Basmane Trenle kaç km? İzmir Basmane Gaziemir Arası Tren mesafesi 12 km dir.

Basmane Gaziemir Tren Güzergahı

Gaziemir izmir tren yolu güzergahı

İzmir Basmane Garından Gaziemir tren istasyonuna ve Gaziemir Garından İzmir Basmane Tren istasyonuna her gün 18 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Basmane Gaziemir İzmir Basmane ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır İzmir Basmane Gaziemir Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

gaziemir tren istasyonu

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

Gaziemir Tren istasyonu telefonu 0 232 251 34 32 dır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu 0 262 321 10 39 dır.

Gaziemir – İzmir tren ile kaç saat Sürer?

İzmir – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 12 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 15 dakika sürmektedir, İzmir-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gaziemir – İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gaziemir – İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

İzmir – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir – İzmir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Gaziemir – İzmir Tren saatleri?

Gaziemir – İzmir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 06:26 saatinde hareket etmektedir. İzmir den ise ilk tren 06:20 saatinde hareket etmektedir.

Gaziemir izmir arasında tren var mı?

Gaziemir Basmane Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli, Basmane Tire, Ödemiş Basmane, İzmir Aydın ve göller Express Trenleri Hergün karşılıklı 20 tren seferi ile Çalışmaktadır.

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Basmane Tire Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriTire KalkışTren Saatleri
izmir↓10:00, 14:10, 16:00, 19:10Tire↓08:00, 06:30, 13:05, 16:55
Gaziemir↓10:15, 14:25, 16:15, 19:28Çatal↓08:15, 06:43, 13:18, 17:11
Havaalanı↓10:21, 14:31, 16:21, 19:34Bayındır↓08:27, 06:52, 13:28, 17:26
Torbalı↓10:52, 15:02, 16:51, 20:02Torbalı↓09:01, 07:24, 14:03, 18:04
Bayındır↓11:29, 15:44, 17:27, 20:34Havaalanı↓09:33, 07:56, 14:35, 18:36
Çatal↓11:42, 15:55, 17:38, 20:45Gaziemir↓09:39, 08:01, 14:41, 18:41
Tire
Varış
11:56_16:09, 17:52, 20:59İzmir Varış09:57_08:19, 14:59, 18:58
Basmane Tire Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Basmane Ödemiş Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriÖdemiş KalkışTren Saatleri
izmir↓06:30, 08:45, 12:00, 15:30, 17:10, 20:30, 22:10Ödemiş↓05:25, 07:15, 09:30, 11:30, 15:00, 17:50, 19:50
Gazi
emir↓
06:49, 09:05, 12:14, 15:49, 17:28, 20:50, 22:27Bayın
dır↓
06:13, 08:02, 10:18, 12:13, 15:43, 18:41, 20:33
Hava
alanı↓
06:56, 09:11, 12:20, 15:56, 17:34, 20:56, 22:32Tor
balı↓
06:51, 08:39, 10:51, 12:51, 16:25, 19:19, 21:04
Tor
balı↓
07:25, 09:39, 12:50, 16:26, 18:03, 21:25, 22:56Hava
alanı↓
07:20, 09:10, 11:21, 13:23, 16:56, 19:47, 21:33
Bayın
dır↓
08:01, 10:17, 13:29, 16:59, 18:40, 21:58, 23:27Gazi
emir↓
07:25, 09:16, 11:28, 13:30, 17:02, 19:53, 21:40
Ödemiş Varış08:51_11:00, 14:14, 17:45, 19:26, 22:39, 00:08izmir Varış07:43_09:33, 11:46, 13:44, 17:19, 20:09, 21:58
Ödemiş İzmir Tren saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 13 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Göller ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Ekim 2021

izm ayd

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir