Basmane ↔ Torbalı Tren Saatleri

Torbalı İzmir arasında her 10 dakikada bir karşılıklı izban seferi vardır. izmir torbalı arası yaklaşık tramvayla 50 dakika sürmektedir

2020 bahar dönemi uygulamasına göre 22:43 saatinde güncellenmiştir. Torbalı İzmir tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 4 Bölgesel tren 1 Express tren ile 20 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 50 km olup yaklaşık 1 saat 0 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 6,00 ₺

Torbalı Basmane Tren Saatleri

Basmane
Tren Hareket
Saatleri
Tren
Adı
Torbalı
Tren Hareket
Saatleri
06:20 07:10 08:55 09:17 09:54 10:30 12:34 12:20 13:41 14:30 15:30 16:00 16:35 17:05 18:20 19:10 20:30_22:05_23:00TCDD05:49 06:48 07:03 08:07 08:26 08:49 09:56 10:06 12:26 12:43 13:09 14:10 16:05 16:18 18:00 18:51 19:17_20:09_21:06 21:48

Torbalı Basmane Torbalı Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli, Basmane Aydın, Basmane Tire, Ödemiş Basmane Bölgesel Trenleri ve Göller Express Hergün Çalışmaktadır.

Basmane ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer ? 

Basmane Torbalı İzmir Basmane Arası Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir. Torbalı İzmir Basmane Trenle kaç km ? İzmir Basmane Torbalı Arası Tren mesafesi 50 km dir.

Torbalı İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Basmane Garından Torbalı tren istasyonuna ve Torbalı Garından İzmir Basmane Tren istasyonuna her gün 20 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Basmane Torbalı Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Torbalı Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Torbalı Tren istasyonu telefonu ? 0 232 856 16 30 dır İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 262 321 10 39 dır

Torbalı İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Torbalı İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Torbalı İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmir ve Torbalı dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Torbalı İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Torbalı İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmir Torbalı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Torbalı İzmir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Torbalı İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

Basmane Nazilli Bölgesel Treni

Basmane Tire Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİTİRE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓09:54 13:45
16:00 19:10
Tire↓06:10 07:45
11:50 16:45
Gaziemir10:09 14:00
16:20 19:24
Bayındır↓06:32 08:13
12:14 17:22
Hava
alanı↓
10:15 14:05
16:25 19:30
Torbalı↓07:03 08:49
12:43 18:00
Torbalı↓10:44 14:31
16:51 19:56
Hava
alanı↓
07:32 09:19
13:10 18:29
Bayındır↓11:21 15:09
17:23 20:33
Gaziemir↓07:38 09:26
13:15 18:36
Tire
Varış
11:47 15:35
17:45 20:55
izmir
Varış
07:54 09:43
13:30 18:54

Basmane Ödemiş Bölgesel Treni

İzmir
kalkış
SAATİÖdemiş
Kalkış
SAATİ
izmir↓06:20 09:17 12:20 15:30 17:05 20:30 22:05Ödemiş↓05:20_07:05 08:40 11:45 14:50 17:50 19:50
Gazi
emir↓
06:34 09:33 12:36 15:46 17:20 20:44 22:22Bayın
dır↓
06:08 07:49 09:26 12:31 15:32 18:39 20:34
Hava
alanı↓
06:39 09:39 12:41 15:52 17:27 20:50 22:27Tor
balı↓
06:48 08:26 10:06 13:09 16:05 19:17 21:06
Tor
balı↓
07:06 10:07 13:10 16:21 17:59 21:18 22:52Hava
alanı↓
07:18 08:54 10:33 13:40 16:32 19:43 21:33
Bayın
dır↓
07:48 10:42 13:49 16:55 18:40 21:53 23:23Gazi
emir↓
07:24 08:59 10:40 13:47 16:39 19:49 21:39
Ödemiş VarışizmirVarış
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir