Batman ↔ Diyarbakır Tren Saatleri 11,5 ₺

Batman ↔ Diyarbakır Tren Saatleri sayfası 03 Mayıs 2019 19:33 saatinde güncellenmiştir. iki istasyon arası 91 km olup yolculuk 1,5 Saat sürmektedir. Tren bileti fiyatı ise 11,5 TL dir Batmandan ilk tren 05:30 da Diyarbakırdan ilk tren 07:28 de hareket etmektedir.

Batman Diyarbakır Tren saatleri Tablosu

Batman
Kalkış
Tren
Adı
Dbakır
Kalkış
Tren
Adı
05:30BtmnDbakir07:28Vangolu
09:22Vangolu08:40DbakırBtmn
15:00BtmnDbakir17:50DbakırBtmn

Bölgesel Tren saatleri

DİYARBAKIR KALKIŞSAATİBATMAN KALKIŞSAATİ
Diyar bakır↓08:40 17:50Batman↓05:30 15:00
Bismil↓09:37_18:47Bismil↓06:18_15:48
Batman Varış10:24 19:33Diyar bakır Varış06:18 15:48

Batman ve diyarbakır arası çalışan Vangölü ekspresi saatleri

Ankara KalkışSaatiKurtalan KalkışSaati
Ankara↓11:00Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:45Batman09:22
Yerköy14:34Bismil10:07
Kayseri17:50Diyarbakır11:11
Sivas21:25Ergani12:10
Malatya01:54Malatya16:45
Ergani06:14Sivas20:52
Diyarbakır07:28Kayseri00:29
Bismil08:17Yerköy03:37
Batman09:18Kırıkkale05:58
Kurtalan Varış10:35Ankara Varış07:22

Diyarbakır Batman Diyarbakır Arası Güney Kurtalan Ekspresi ve Batman Diyarbakır Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir

Diyarbakır Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Diyarbakır Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 11,5 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 80 TL Çift Kişi 60 TL

Diyarbakır dan Batman Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Diyarbakır Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Diyarbakır Tren istasyonu telefonu ? 0 412 226 63 53 dır Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Çalışır

Batman Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 488 213 27 70  dır

Diyarbakır Batman Trenle kaç saat ? Trenle 1,5 saat sürer Trenle kaç km ? Tren mesafesi 91 Km dir

“Batman ↔ Diyarbakır Tren Saatleri 11,5 ₺” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir