Diyarbakır Batman Tren Seferleri

Batman – Diyarbakır Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Diyarbakır – Batman Tren saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGüney Ekspresi Saatleri
Diyarbakır >08:15, 17:50x
Batman >05:30, 15:00x
Batman Tren Saatleri Pandemi nedeniyle Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

Diyarbakır Batman Diyarbakır Arası Güney Kurtalan Ekspresi ve Batman Diyarbakır Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 2 sefer düzenlenir

Diyarbakır dan Batman Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Diyarbakır Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Batman dan Diyarbakır a gün içinde ilk tren 05:30 da hareket etmedir. Diyarbakır dan Batman şehrine ise 08:15 saatinde kalkış yapmaktadır.

Diyarbakır Batman tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 Express 1 bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk ortalama 1 saat 30 dk sürmektedir. express tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 11,50 tl dir.

Diyarbakır Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Diyarbakır Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Tam Bilet: 7 TL
  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 11,5 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 80 TL Çift Kişi 60 TL

BATMAN-DİYARBAKIR GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Tren istasyonu telefonu? 0 412 226 63 53 dır Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Çalışır

Batman Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 488 213 27 70  dır

Diyarbakır Batman Trenle kaç saat?

İki istasyon arası yolculuk Trenle 1,5 saat sürer Trenle kaç km? Tren mesafesi 91 Km dir

Batman Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Diyarbakır Batman arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Batman Diyarbakır Bölgesel Trenleri koltuklu Pulman vagonlardan, Güney Ekspresi ise Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Diyarbakır Batman tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Batman ve Diyarbakır dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır. Diyarbakır Batman Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Batman Diyarbakır treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Batman Diyarbakır Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Diyarbakır Batman Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Diyarbakır Batman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Diyarbakır Batman arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Diyarbakır Batman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Batman Diyarbakır Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Batman Diyarbakır Tren saatleri?

Batman dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Batman Diyarbakır Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Batman dan Diyarbakıra gün içinde ilk tren 05:30 da hareket etmedir. Diyarbakır dan Batman şehrine ise 07:28 saatinde kalkış yapmaktadır.

bölgesel

Tren GarıTren SaatleriTren GarıTren Saatleri
Batman Kalkış↓05:30, 15:00Diyarbakır Kalkış↓08:15, 17:50
Bismil↓06:20, 15:50Bismil↓09:12, 18:48
Diyarbakır Varış07:17, 16:47Batman Varış10:00, 19:35
Diyarbakır Tren Saatleri Mayıs 2021 güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 7 TL dir.

Güney Kurtalan

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

“Batman – Diyarbakır Tren Saatleri” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir