Batman ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Batman Diyarbakır tren saatleri: TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Batman dan Diyarbakır a gün içinde ilk tren 05:30 da hareket etmedir. Diyarbakır dan Batman şehrine ise 07:28 saatinde kalkış yapmaktadır.

Diyarbakır Batman tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 Express 1 bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk ortalama 1 saat 30 dk sürmektedir. express tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 11,50₺ dir

Diyarbakır ↔ Batman Tren saatleri Tablosu

Batman
Kalkış
Tren
Adı
Dbakır
Kalkış
Tren
Adı
05:30BtmnDbakir07:28Vangolu
09:22Vangolu08:40DbakırBtmn
15:00BtmnDbakir17:50DbakırBtmn

Batman ve diyarbakır arası çalışan Vangölü ekspresi saatleri

Diyarbakır Batman Diyarbakır Arası Güney Kurtalan Ekspresi ve Batman Diyarbakır Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir

Diyarbakır Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Diyarbakır Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 11,5 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 80 TL Çift Kişi 60 TL

Diyarbakır dan Batman Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Diyarbakır Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Diyarbakır Tren istasyonu telefonu ? 0 412 226 63 53 dır Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Çalışır

Batman Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 488 213 27 70  dır

Diyarbakır Batman Trenle kaç saat ?

Trenle 1,5 saat sürer Trenle kaç km ? Tren mesafesi 91 Km dir

Batman Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Diyarbakır Batman arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Batman Diyarbakır Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Diyarbakır Batman tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Batman ve Diyarbakır dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Diyarbakır Batman Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Batman Diyarbakır treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Batman Diyarbakır Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Diyarbakır Batman Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Diyarbakır Batman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Diyarbakır Batman arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Diyarbakır Batman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Batman Diyarbakır Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Diyarbakır Batman bölgesel

DİYARBAKIR KALKIŞSAATİBATMAN KALKIŞSAATİ
Diyar bakır↓08:40 17:50Batman↓05:30 15:00
Bismil↓09:37_18:47Bismil↓06:18_15:48
Batman Varış10:24 19:33Diyar bakır Varış06:18 15:48

Vangolu

Ankara KalkışSaatiTatvan KalkışSaati
Ankara11:00Tatvan07:55
YahşihanMuş09:26
Kırıkkale12:45Genç11:13
Yerköy14:34Elazığ14:01
Şefaatlı15:16Malatya16:45
Kayseri17:50Hekimhan17:51
Şarkışla19:43Sivas20:52
Sivas21:25Şarkışla22:22
Hekimhan00:25Kayseri00:29
Malatya01:54Şefaatlı02:54
Elazığ04:39Yerköy03:37
Genç07:13Kırıkkale05:28
Muş09:05Yahşihan
Tatvan Varış10:46Ankara Varış07:22

“Batman ↔ Diyarbakır Tren Saatleri” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir