Bozüyük Bilecik Hızlı Tren Seferleri

Bilecik – Bozüyük Hızlı Tren Saatleri

Bozüyük – Bilecik hızlı Tren Saatleri

Bilecik’ten ilk hızlı tren sabah 09:52 saatinde Bozüyük’ten ilk hızlı tren 09:17 saatinde hareket etmektedir. İki şehir arasında gün içi 10 tren seferi yapılmaktadır. Tren bilet fiyatları tam 19 TL den başlamaktadır.

22/10/2021’den itibaren geçerli
22/10/2021’den itibaren geçerli

Bilecik – Bozüyük Hızlı Tren bilet fiyatları

Bilecik Bozüyük Hızlı Tren fiyatları: Aşağıda Bilecik Bozüyük hızlı tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

  • YHT Tam Bilet: 19 TL
  • Boğaziçi Ekspresi Tam Bilet:
  • Ankara Ekspresi Tam Bilet: 18 TL

BİLECİK-BOZUYÜK YHT TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Bilecik Bozüyük tren güzergahı

Bozüyük Bilecik Hızlı Tren Yolu Güzergahı
Bilecik Hızlı Tren istasyonu

Bilecik Hızlı tren garı çalışma saatleri: 07:30 – 22:00 Saatleri Arası çalışmaktadır. Bilecik hızlı tren istasyonu telefonu? 0 228 215 00 31 dır.

Bozüyük tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıkdır. Bozüyük Hızlı tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 10:00, 15:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Bozüyük tren Garı telefonu? 0 228 315 10 63 dır. Bozüyük hızlı tren istasyonu telefonu?  Bozüyük Yht Tren istasyonu Telefon 0 228 315 18 40 dır.

Bilecik treni saat kaçta? Bozüyük tren seferi var mı? YHT tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmişti

Bilecik Bozüyük hızlı trenle kaç saat sürer? İki YHT istasyonu arası yolculuk 24 dk Sürer.

Bilecik Bozüyük hızlı trenle kaç km?  Tren Yolu Mesafesi 34 km dir

Bilecik Hızlı Tren Ulaşımı

Bozüyük Bilecik Hızlı treni ile Bilecik yht garına vardığınızda Yeni kurulan H1 minibüs hattı sizi, TOKİ, Küçük Sanayi, Organize Sanayi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Yurdu güzergahını izleyerek istediğiniz yere bırakabilir. Seferler her gün saat: 07:00’de başlar ve gece 24:00 son bulur.

Bilecik Bozüyük hızlı treninin ortalama hızı kaç km?

Bilecik Bozüyük Yht, Bazen 250 km hıza Çıkarken bazende 50 km hızla gidebilir. Hadi şimdi Bilecik Bozüyük Arası Hızlı Tren Seferleri nin Ortalama hızını bulalım. Bilecik Bozüyük arası hızlı trenle ortalama yaklaşık 24 dakika sürüyor. Bilecik ile Bozüyük tren garı arasınında ortalama 34 km olduğunu varsayarsak Bilecik ile Bozüyük Arasını yüksek hızlı trenle ortalama kaç km süratle gitmiş oluruz ? 34 km / 24 dk = 1,42 dk/km yani dakikada 1,42 km hız yapıyormuşuz bu mesafeyi saate dönüştürürsek 1,42 dk/km *60 dk = 85,00 yani Bilecik ile Bozüyük arasını hızlı trenle saatte ortalama 85 km/s hızla gidiyormuşuz. Böylelikle Bilecik ile Bozüyük hızlı treninin ortalama süratinide bulmuş olduk.

Bozüyük hızlı tren istasyonu

Bilecik – Bozüyük tren ile kaç saat sürer?

Bozüyük – Bilecik arası Tren yolu mesafesi 34 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 24 dakika sürmektedir, Bozüyük-Bilecik tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Bozüyük – Bilecik tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Bilecik – Bozüyük arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bilecik – Bozüyük yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Bozüyük – Bilecik hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bilecik ve Bozüyük tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Bilecik – Bozüyük Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bilecik – Bozüyük yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Bozüyük – Bilecik hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Bozüyük veya Bilecik yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Bozüyük – Bilecik Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bilecik – Bozüyük hızlı Tren saatleri?

Bozüyük – Bilecik hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bozüyük istasyondan İlk hızlı tren 07:47 saatinde hareket etmektedir. Bilecik gardan ise ilk tren 08:27 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir