Kırıkkale Bismil Tren Seferleri

Bismil – Kırıkkale Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Bismil ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bismil Kırıkkale Bismil Arası Güney Kurtalan Ekspres ile Belirl igünler karşılıklı 1 sefer düzenlenir

Kırıkkale-Bismil arasında haftanın belirli günlerinde Güney Kurtalan Ekspresi çalışmaktadır. Bismil istasyonundan Kırıkkale Şehrine gün içinde ilk tren 10:10 de hareket etmedir. Kırıkkale istasyondan Bismil şehrine ise 12:54 saatinde kalkış yapmaktadır. Kırıkkale Bismil Arası Trenlerde yolculuk 19 Saat sürmektedir tren bilet fiyatı pulman tam 47 TL dir.

Kırıkkale – Bismil Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 38 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 53 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  108 TL Çift Kişi  88 Tl

KIRIKKALE – BİSMİL GÜNEY KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale ↔ Bismil trenle kaç saat Sürer?

Kırıkkale Bismil Kırıkkale Arası Trenle Yaklaşık 20 Saat sürmektedir.

Kırıkkale – Bismil arası Tren yolu mesafesi 859 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 20 saat 3 dakika sürmektedir, Kırıkkale-Bismil tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına,Kırıkkale – Bismil tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kırıkkale Bismil Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale Tren Garı

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.

Bismil Tren istasyonu telefonu? 0 412 415 30 73 dır Kırıkkale Tren istasyonu telefonu? 0 318 224 78 53 dır.

Bismil Kırıkkale Trenle kaç km? Kırıkkale Bismil Arası Tren mesafesi 859 km

Bismil Tren istasyonu

Bismil Kırıkkale arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bismil ve Kırıkkale den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kırıkkale Bismil tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bismil ve Kırıkkale den Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kırıkkale Bismil treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bismil Kırıkkale Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bismil Kırıkkale Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bismil Kırıkkale tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Bismil veya Kırıkkale istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bismil Kırıkkale Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Bismil Kırıkkale Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bismil Kırıkkale Tren saatleri?

Bismil Kırıkkale Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bismil istasyonundan Kırıkkale Şehrine gün içinde ilk tren 10:10 de hareket etmedir. Kırıkkale istasyondan Bismil şehrine ise 12:54 saatinde kalkış yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir