Bismil ↔ Sivas Tren Saatleri

Sivas-Bismil arasında haftanın belirli günlerinde Güney Kurtalan Ekspresi çalışmaktadır. Bismil istasyonundan Sivas Şehrine gün içinde tek tren 10:10 de hareket etmedir. Sivas istasyondan Bismil şehrine ise 21:40 saatinde kalkış yapmaktadır. Sivas Bismil arası 528 km olup yolculuğunuz güney Kurtalan expresi ile 10,5 saat sürecektir. Trende pulman vagon bilet ücretleri 29 TL dir.

Bismil ↔ Sivas Tren Saatleri

Bismil Sivas Bismil Arası Güney Kurtalan Ekspresi ile Hergün karşılıklı 1 sefer düzenlenir.

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Güney Kurtalan Ekspresi Bismil Sivas arasında haftanın 5 günü Çalışır Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Bismil den Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.

Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Bismil Tren Yolu Güzergahı

Sivas – Bismil Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 23 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 38 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  93 TL Çift Kişi  73 TL

SİVAS – BİSMİL GÜNEY KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Sivas ↔ Bismil trenle kaç saat Sürer?

Sivas Bismil Sivas Arası Trenle Yaklaşık 11 Saat sürmektedir.

Sivas – Bismil arası Tren yolu mesafesi 528 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 5 dakika sürmektedir, Sivas-Bismil tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına,Sivas – Bismil tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sivas Bismil Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren Garı

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır

Sivas Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Açıktır

Bismil Tren istasyonu telefonu? 0 412 415 30 73 dır

Sivas Tren istasyonu telefonu? 0 346 221 10 91 dır

Bismil Sivas Trenle kaç km? Sivas Bismil Arası Tren mesafesi 528 km

Bismil Tren istasyonu

Bismil Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bismil ve Sivas dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Bismil tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bismil ve Sivas dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Sivas Bismil treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bismil Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bismil Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bismil Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Bismil veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bismil Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Bismil Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bismil Sivas Tren saatleri?

Bismil Sivas Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bismil istasyonundan Sivas Şehrine gün içinde tek tren 10:10 de hareket etmedir. Sivas istasyondan Bismil şehrine ise 21:40 saatinde kalkış yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir