Kategori arşivi: Anahat Tren

Anahat Yolcu Trenleri

Karesi Ekspresi Tren Saatleri

Karesi Ekspresi yol güzergahı

Karesi Ekspresi güzergâhi seyahat için bu seferi tercih edecek yolcular icin en merak edilen konulardan biridir. Balıkesir ve İzmir (Basmane) arasında her gün islemekte olan bu trenin güzergâhı Balıkesir soma Akhisar Manisa Basmane seklindedir. İzmir’den Balikesir’e donüs seferinde ise; Basmane’den Manisa Akhisar Soma Balikesir’e varmaktadir. Tren hatti üzerine 17 istasyon yer almaktadır. Balikesir Tren Gari, Çukurhuseyin, Sogucak, Savastepe, Soma, Kirkagaç, Akhisar, Kapakli, Saruhanli, Manisa Tren Gari, Muradiye, Ayvalik, Emiralem, Menemen, Çigli, Halkapinar, Basmane Tren Gari.

[table id=193 /]

Karesi Ekspresi Tren saatleri

BALIKESİR
KALKIŞ
SAATİİZMİR
KALKIŞ
SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41

Karesi Ekspresinde Yataklı ve Yemekli Vagonlar Bulunmaktadır

Balıkesir İzmir Karesi Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 16 TL, Genç; 13 TL Yaşlı; 8 TL 

Balıkesir Karesi Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 4,5 Buçuk Saat sürer

Karesi Ekspresi treni pulman vagonları ile yolcuların hizmetindedir. Pulman vagonları ile TCDD Taşımacılık her türlü ayrıntıyı düşünmüş olup yolcuların güvenligi ve konforu için pek çok hizmeti bu vagonlarda sunmaktadır. Yolcuların konforunun ve güvenliginin düşünüldügü bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş koltuklardır. Koltukların arasında masalar oldugu gibi aynı zamanda koltuk aralarında da katlanabilir masalar yer alıyor. Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını yerleştirebiliyorlar. Trende yer alan bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi yer almaktadır. Vagonun iki tarafında da tuvalet yer almaktadır. Her gün düzenli olarak yapılan seferler ortalama olarak 4 saati aşkın bir sürede tamamlanmaktadır. Güzergâh üzerinde yer alan tüm istasyonlardan bilet alınabilmektedir.

Her gün karşılıklı sefere çıkan Karesi Ekspresi bir seferini 4 saat 20 dakika içerisinde tamamlamaktadır. Hem ekonomik hem de kısa süreli zaman tasarrufu ile çogu seyahatçi tarafından ilk tercih edilen ulaşım aracı olmuştur.

Pamukkale Ekspresi Tren Saatleri

Pamukkale Ekspresi Eskişehir Denizli Arasında Kalan Kütahya Afyon istasyonlarından geçen Tcdd ye ait güzel bir hattır. Vagon Tipi 2+1 Pulman Vagonlardır Eskişehir Denizli Arası Tam Bilet 36 TL olup Yolculuk 8s:24dk sürmektedir

Pamukkale Ekspresi Tren Saatleri

DENİZLİ
KALKIŞ
SAATİESKİŞEHİR
KALKIŞ
SAATİ
Denizli ↓10:15Eskişehir ↓07:30
Sandıklı13:40Kütahya08:51
Afyon15:03Afyon10:45
Kütahya16:56Sandıklı12:06
Eskişehir Varış18:17Denizli Varış15:32
Pamukkale Ekspresi

Vagonlar 2+1 bir olup oldukça geniştir. vagonlar 60 kişilik olup başında ve sonunda bay bayan wc ler bulunmaktadır

Lokomotif Resminin Yönü Trenin Hareket Yönünü Göstermektedir, Ancak İşletme Koşulları Nedeniyle Koltuk Yönleri Değişebilir. Engelli Koltuk Yerlerinde Sadece Tekerlekli Sandalyeli Yolcularımız Seyahat Edebilir, Bu Kısımlarda Koltuk Yoktur

Pamukkale Ekspresinde Yataklı ve Yemekli Vagonlar Bulunmamaktadır

Denizli Eskişehir Pamukkale Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 36 TL, Genç; 29 TL Yaşlı; 17 TL

Denizli Eskişehir Pamukkale Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 8 Saat sürer

Pamukkale Ekspresi ile Denizli Eskişehir Kaç Km ? 423 Km

Pamukkale Ekspresi Eskişehir Denizli Tren saatleri Durakları ve Hareket Saatleri

Denizli KalkışSaatiEskişehir KalkışSaati
Denizli,15:30Eskişehir,15:30
Goncalı,15:42Gökçekısık,15:58
Kaklık,16:13Porsuk,16:14
Bozkurt,16:36Sabuncupınar,16:27
Çardak,16:43Uluköy,16:38
Dazkırı,17:01Alayunt,16:54
Evciler,17:14Kütahya,17:11
Sütlaç,17:25Alayunt,17:22
Dinar,17:42Çöğürler,17:40
Karakuyu,18:01Değirmenözü,17:56
Ekinova,18:28Döğer,18:08
Sandıklı,18:43İhsaniye,18:24
Çiğiltepe,19:05Gazlıgöl,18:37
Tınaztepe,19:33Afyon,19:03
Afyon,20:07Tınaztepe,19:34
Gazlıgöl,20:33Kocatepe,19:50
İhsaniye,20:47Çiğiltepe,20:03
Döğer,21:04Sandıklı,20:24
Değirmenözü,21:17Ekinova,20:39
Çöğürler,21:33Karakuyu,21:09
Alayunt,21:52Dinar,21:28
Kütahya,22:09Sütlaç,21:45
Alayunt,22:22Evciler,21:57
Uluköy,22:37Dazkırı,22:10
Porsuk,22:59Çardak,22:28
Gökçekısık,23:15Bozkurt,22:36
Eskişehir,00:01Kaklık,22:53
, Goncalı,23:31
, Denizli,23:43

Van Gölü Tren saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Van Gölü Ekspresi Ankara- Tatvan- Ankara arasında haftada 2 gün işleyen ekspres trenlerinidir. Vangölü ekspresi Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Trende pulman vagon, örtülü kuşetli vagon, yataklı vagon ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Yataklı vagonlar içerisine iki adet yatak bulunmaktadır. Üstüste olan vagonda aynı zamanda mini buzdolabı, dolap ve lavaboda yer alır. Yolcuların rahatlığını ve konforunun düşünüldüğü bu vagonlarda elektrikli priz ve temiz nevresim hizmeti vardır.

Yemekli vagonda 4’der kişilik masalar bulunmaktadır. Restoran görünümünde olan bu vagonun menüsünde kahvaltı, çorba, sıcak yemek, soğuk sandviç, sıcak içecekler ve soğuk içecekler yer alır.

Pulman Vagonlar daki koltuklar 2+1 sisteme sahiptir. Yolcuların konforunun ve güvenliğinin düşünüldüğü bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş oldukça rahat koltuklardır. Bazı koltukların arasında masalar olduğu gibi aynı zamanda koltuk aralarında da katlanabilir masalar yer alır. Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını yerleştirebilirler. Trende yer alan bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi bulunur. Vagonun iki tarafında da tuvaletler pulman koltuk tercih eden yolcular için hizmete açıktır.

Ankara-Tatvan arasındaki parkurunu 24 saat 16 dakika, Tatvan-Ankara arasını ise 23 saat 27 dakikada katetmektedir.

Van gölü Ekspresi tren saatleri

ANKARA
KALKIŞ
SAATTATVAN
KALKIŞ
SAAT
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Ankaradan Tatvan Yönüne Salı ve Pazar Günleri çalışır  Tatvandan Ankara Yönüne Salı ve Perşembe Günleri Çalışır

Van Gölü Ekspresinde Pulman Vagon -Yataklı – Vagon Kuşetli vagon bulunmaktadır.

Ankara Tatvan Van gölü Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 47 TL, Genç; 35 TL Yaşlı; 23 TL

Ankara Tatvan Van gölü Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 1 Gün 1 Saat sürer

Van gölü Ekspresi ile Tatvan Ankara Kaç Km ? 1329 Km

Vangölü Ekspresi Tatvan Ankara Tren saatleri Durakları ve Hareket Saatleri

Ankara KalkışSaatiTatvan KalkışSaati
Ankara,11:15Tatvan,07:00
Yahşihan,12:53Rahova,07:18
Kırıkkale,13:02Sıcaksu,07:36
Balışıh,13:26Bahçetepe,07:50
Yağlı,13:49Muş,08:36
Çerikli,14:02Kale,09:23
Sekili,14:30Nurik,10:06
Yerköy,14:54Turna,10:33
Karaosman,15:10Genç,11:18
Caferli,15:25Suveren,11:39
Şefaatli,15:37Ekerek,11:52
Sarıkent,15:57Beyhan,12:05
Karasenir,16:09Palu,12:24
Kanlıca,16:14Muratbağı,12:44
Yenifakılı,16:32Çağlar,13:28
Himmetdede,17:11Yurt,13:39
Kalkancık,17:24Elazığ,14:09
Boğazköprü,17:51Yolçatı,14:51
Kayseri,18:22Şefkat,15:11
Gömeç,18:42Baskil,15:25
Tuzhisar,19:09Pınarlı,15:42
Sarıoğlan,19:26Kuşsarayı,15:55
Karaözü,19:38Fırat,16:21
Yeniçubuk,19:53Battalgazi,16:34
İhsanlı,20:10Malatya,17:01
Şarkışla,20:29Dilek,17:17
Gücük,20:44Hekimhan,18:15
Hanlı,20:55Akgedik,19:01
Gözmen,21:06Akçamağara,19:11
Bedirli,21:15Demiriz,19:19
Kalın,21:43Çetinkaya,19:41
Yapı,22:00Yenikangal,20:00
Sivas,22:17Bostankaya,20:45
Taşlıdere,22:32Taşlıdere,21:00
Bostankaya,22:47Sivas,21:22
Ulaş,22:56Kalın,21:44
Candoğan,23:31Bedirli,22:10
Yenikangal,23:42Gözmen,22:19
Çetinkaya,00:01Hanlı,22:30
Demiriz,00:20Gücük,22:40
Akçamağara,00:29Şarkışla,22:52
Akgedik,00:37İhsanlı,23:10
Hekimhan,01:18Yeniçubuk,23:24
Malatya,02:39Karaözü,23:39
Battalgazi,02:54Sarıoğlan,23:51
Fırat,03:07Tuzhisar,00:12
Kuşsarayı,03:34Gömeç,00:34
Pınarlı,03:49Kayseri,01:01
Baskil,04:11Boğazköprü,01:28
Şefkat,04:30Kalkancık,01:56
Yolçatı,04:57Himmetdede,02:10
Elazığ,05:37Yenifakılı,02:46
Yurt,05:55Kanlıca,03:04
Çağlar,06:05Karasenir,03:09
Muratbağı,06:49Sarıkent,03:21
Palu,07:09Şefaatli,03:40
Beyhan,07:28Caferli,03:52
Ekerek,07:43Karaosman,04:06
Suveren,07:56Yerköy,04:22
Genç,08:19Sekili,04:43
Turna,09:04Çerikli,05:11
Nurik,09:26Balışıh,05:52
Kale,10:19Kırıkkale,06:15
Muş,11:06Yahşihan,06:22
Bahçetepe,11:50Ankara,07:40
Sıcaksu,12:08
Rahova,12:35
Tatvan,12:48

Sincan ↔ Polatlı Banliyö TREN Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Polatlı Sincan Bölgesel Banliyo Tren saatleri 2020 bahar dönemi yolcu tarifesne göre Sincan Polatlı arası günlük 6 tren karşılıklı şehir merkezindeki gardan hareket etmektedir. Sincan Çarşıdan İlk tren 05:45 saatinde banliyo treni hareket etmektedir. Polatlı Çarşıdan ise ilk tren 05:51 saatinde Ankara Ekspresi hareket etmektedir.

Polatlı Sincan tren Saatleri Tabloları

Sincan Polatlı tren garları arasında Banliyö trenleri, İzmir Mavi treni, Ankara Express vede Boğaziçi Ekspresi ile 6 sefer yapılmaktadır.

Polatlı Sincan ekspres ve banliyö Tren Saatleri

Sincan
Kalkış
Tren
Adı
Polatlı
Kalkış
Tren
Adı
05:45Banliyö05:51AnkExp
12:18Banliyö06:39İzmavi
18:18Banliyö07:00Banliyö
19:19İzmavi13:30Banliyö
22:18Ankexp19:45Banliyö
08:32Boğazici20:17Bğzici
Ankara
Kalkış
SaatiPolatlı
Kalkış
Saati
Ankaraxxx 12:00
18:00
Polatlı07:00 13:30
19:45
Sincan05:45 12:18
18:18
Temelli07:22 13:52
20:10
Malı
köy
06:49 12:42
18:42
Malı
köy
07:28 13:58
20:17
Temelli06:16 12:48
18:48
Sincan07:54 14:23
20:47
Polatlı
Varış
06:38 13:10
19:10
Ankara
Varış
08:11 14:40
21:04

Sincan Polatlı Tren saatleri Tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir.

Polatlı Ankara Hızlı Tren Yolu Güzergah

Sincan Polatlı TCDD bilet fiyatları

  • Ankara ekspresi Tam Bilet: 15 TL
  • İzmavi tam bilet 9tl
  • öğrenci bileti: 7 TL
  • 60-65 Yaş Bilet: 7 TL
  • Memur Bileti: 7 TL
  • 65 Yaş üstü Bilet: 7,5 TL
  • Çocuk Bileti (7-12) : 7,5 TL

Sincan tren garı çalışma saatleri : Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan istasyonu telefonu ? Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Polatlı trenle kaç saat sürer ? Sincan Polatlı Treni 00:19 Saat Sürer

Sincan Polatlı trenle kaç km ? Sincan Polatlı Arası Tren Yolu Mesafesi 49 km dir

Polatlı Hızlı Tren garı

Sincan Polatlı son tren : Sincan Polatlı tren son seferi hergün saat 22:08 de Sincan Tren Garından hareket eder

Polatlı tren garı çalışma saatleri : Polatlı Tren istasyonu 06:00 – 24:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Polatlı tren istasyonu telefonu ? Polatlı Tren Garı Telefonu 0 312 623 84 41 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

Polatlı Sincan trenle kaç saat sürer ? Polatlı Sincan Treni 00:27 Saat Sürer

Polatlı Sincan son tren : Polatlı Sincan tren son seferi hergün saat 22:45 de Polatlı Tren Garından hareket eder

Sincan tren istasyonu

Sincan Polatlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Sincan Polatlı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Sincan Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Polatlı ve Sincan dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Sincan Polatlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Sincan Polatlı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Polatlı Sincan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenler ve Express trenleridir. Express trenlerin biletlerini internet ten banliyö tren biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Sincan Polatlı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Sincan Polatlı Tren saatleri? Polatlı Sincan Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Sincan dan İlk tren 05:45 saatinde banliyo treni hareket etmektedir. Polatlı den ise ilk tren 05:51 saatinde Ankara Ekspresi hareket etmektedir.

Doğu Ekspresi Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Doğu Ekspresi Ankara- Kars- Ankara arasında her gün işlemekte olup pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Kuşetli vagonlarda 10 Kompartıman bulunmakta her kompartımanda 4 kişi yolculuk yapabilmektedir. Çarşaf, pike ve yastık TCDD Taşımacılık AŞ tarafında verilmekte olup, kompartımandaki koltuklar istenildiğinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Yemekli vagonda Doğu Ekspresi içerisinde yer alan yemekli vagonlar ise 4’er kişilik masalardan oluşuyor. Yemekli vagonun içerisinde kahvaltı, çorba, sıcak yiyecekler, soğuk sandviçler ve sıcak/soğuk içecekler yer alıyor. Restoranın belirli bir açılış- kapanış saati bulunmamakta 7/24 yolcuların hizmetine açıktır.

Doğu Ekspresi Ankara-Kars arasındaki seferini yaklaşık 24 saat içerisinde tamamlamaktadır.

Doğu Ekspresi Tren Saatleri

ankara
kalkış
saatikars
kalkış
saati
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:45Erzurum11:42
Kayseri01:13Erzincan15:39
Sivas04.40Divriği18:47
Divriği07:47Sivas21:20
Erzincan10:56Kayseri01:14
Erzurum15:15Kırıkkale06:28
Kars Varış18:55Ankara Varış08:26

Ankara Kars Doğu Ekspresi Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Ankara Kars Doğu Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 1 Gün 1 Saat sürer

Ankara Kars Doğu Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 47 TL, Genç; 37 TL Yaşlı; 23 TL 

Doğu Ekspresi ile Kars Ankara Kaç Km ? 1366 km

Doğu Ekspresi Kars Ankara Tren Durakları

Ankara Gar Kalkış, Irmak, Kırıkkale, Çerikli, Yerköy, Şefaatli, Sarıkent, Yenifakılı, Beydeğirmeni, Boğazköprü, Kayseri, Sarımsaklı, Yeniçubuk, Şarkışla, Bedirli, Kalın, Sivas, Bostankaya, Yenikangal, Çetinkaya, Avşar, Güneş, Göçentaşı, Cürek, Demirdağ,Divriği, Kemaliye Çaltı, Adatepe (Pingen), Bağıştaş, İliç, Güllübağ, Yahşiler, Eriç, Kemah, Erzincan, Tanyeri, Demirkapı, Mercan, Çadırkaya, Erbaş, Karasu, Aşkale, Kandilli, Ilıca, Erzurum, Hasankale, Köprüköy, Horasan, Süngütaşı, Karaurgan, Topdağı, Sarıkamış, Kars,

Kars Kalkış, Sarıkamış, Topdağı, Karaurgan, Süngütaşı, Horasan, Köprüköy, Hasankale, Erzurum, Ilıca, Kandilli, Aşkale, Karasu, Erbaş, Çadırkaya, Mercan, Demirkapı, Erzincan, Kemah, Eriç, Yahşiler, Güllübağ, İliç, Bağıştaş, Adatepe (Pingen),
Kemaliye Çaltı, Divriği, Demirdağ, Cürek, Göçentaşı, Güneş, Avşar, Çetinkaya, Yenikangal, Bostankaya, Sivas, Kalın,
Bedirli, Şarkışla, Topaç, Yeniçubuk, Sarımsaklı, Kayseri, Boğazköprü, Beydeğirmeni, Yenifakılı, Sarıkent, Şefaatli,
Yerköy, Çerikli, Kırıkkale, Irmak, Ankara Gar,

Konya Mavi Treni Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Konya Mavi Treni Güzergâhı

Konya Mavi Treni her gun Konya-İzmir Konya arasinda seyahat etme imkâni sunmaktadir. Konya Mavi Treni Konya, Afyonkarahisar Usak, Manisa ve İzmir guzergahini takip etmekte, bu seferini ortalama 12 saatte tamamlamaktadir.

[table id=207 /]

Konya Mavi Tren Saatler

konya
kalkış
saatiizmir
kalkış
saati
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Konya Mavi Treni Konya ile İzmir (Basmane) arasinda hizmet vermektedir. Konya- İzmir arasinda her gün sefer yapmakta olan trenin yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Konya Mavi Treni yatakli vagonlarinin her kabininde iki yatak, lavabo, buzdolabi, elektrik prizi ve klimaya sahiptir. Yatakli vagonda bir odada iki kisi kalinabilmektedir. Odanin tek kisilik veya çift kisilik olma durumuna göre fiyat eklemesi yapilmaktadir.

Pulman vagon ile seyahat etmek isteyen yolcular ise 60 koltugun yer aldigi 2+1 koltuk düzeninde olan koltuklari tercih edebilirler. Yolcularin konforunun ve güvenliginin düsünüldügü bu koltuklar geriye yatirilabilen, ergonomik tasarimli ve araliklari genis koltuklardir. Koltuklarin arkalarinda katlanabilir masalar yer aliyor. Pulman koltuklarin üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular esyalarini yerlestirebiliyorlar. Trende yer alan bazi koltuklarin yan kisimlarinda elektrik prizi yer almaktadir. Vagonun iki tarafinda da tuvalet bulunmaktadir.

Konya Mavi Treni ayni zamanda yemek vagonuna sahip ana hat trenlerinden biridir. Menü içerisinde kahvalti, çorba, sicak yiyecekler (köfte vb.), soguk sandviçler ve sicak veya soguk içecekler yer almaktadir.

izmit ↔ Sincan tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Sincan İzmit arasında Ankara Ekspresi günde tek sefer karşılıklı sefer atmaktadır. Sefer süresi ortalama 6 saat sürmekte olup Bilet fiyatı 2+1 Pulman vagon 1. sınıf Tam 73 TL, Yataklı vagon da Tek kişi 1. Sınıf Tam 313 TL dir. Yataklı vagonda 2 kişi ise 444 TL dir.

Sincan İzmit Sincan tren saatleri

ankara
kalkış
saatistanbul
kalkış
saat
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
İndirim
Oranı
Pulman
2+1
Tek
Yatak
Çift
Yatak
Tam70 ₺269 ₺194 ₺
% 50 İndirim35 ₺235 ₺160 ₺
% 20 İndirim55 ₺255 ₺180 ₺
Sincan İzmit Hızlı Tren Yolu Güzergahı

izmit Tren istasyonundan Sincan ‘a Ankara Ekpresi gitmektedir. Aşağıdaki tabloda izmit Sincan tren saatleri verilmiştir.

  • Tren Bilet Fiyatları
    • Tam Bilet: 61 TL
    • öğrenci bileti: 50 TL
    • 60-65 Yaş Bilet: 50 TL
    • Memur Bileti: 50 TL
    • 65 Yaş üstü Bilet: 32 TL
    • Çocuk Bileti (7-12) : 32 TL

izmit Sincan ilk tren : izmit Sincan ilk tren seferi Her gün saat 07:25  de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit tren istasyonu

izmit Sincan son tren : izmit Sincan son tren seferi Her gün saat 20:25 de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit tren garı çalışma saatleri : izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

izmit tren istasyonu telefonu ?  izmit Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

izmit Sincan trenle kaç km ? izmit Sincan Arası tren mesafesi 450 Km dir

izmit Sincan trenle kaç saat ? izmit Sincan Arası hızlı trenle 3 Saat 2 dk sürer

Sincan tren garı çalışma saatleri : Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan istasyonu telefonu ? Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan izmit son tren : Sincan izmit tren son seferi hergün saat 19:48 de Sincan Tren Garından hareket eder

Sincan tren istasyonu

İstanbul ↔ Ankara Ekpresi Tren Saatleri

Ankara Ekspresi, TCDD Devlet Demir yolları tarafından işletilen Turistik amaçlı gezginlerin gözdesi Doğu Ekspresi, Mavi Trenler, Vangölü Ekspresi, Güney Ekspresi Treni, gibi seyahati keyfe dönüştürmeyi sevenlere yeni bir rota ve alternatif olarak sunulan hatlardan biridir.

Ankara-Haydarpaşa-Ankara arasında hergün karşılıklı olarak çalışan , tamamı yataklı ve yemekli vagonlardan oluşan Ankara Ekspresi Bir yataklı vagon 10 kompartmandan oluşmakta ve her kompartmanda 2 kişi seyahat edebilmektedir.

Ankara Ekspresi Tren Saatleri

ankara
kalkış
saatistanbul
kalkış
saat
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00

Ankara İstanbul Arasında Karşılıklı sefer yapan Ankara Ekpresi 6 -7 Temmuz 20019 da seferlere yeniden başlıyor. İstanbul Ankara Ekspresi tren saatleri; Ankara ve İstanbul dan her gün karşılıklı Saat 22:00 hareket edecektir.

İstanbul Ankara Ekspresi Tren Fiyatları

Ankara İstanbul Arası Tam 2+1 Pulman Vagonlarda tcdd bilet fiyatı 70 TL dir. Yatak ücretleri : çift yatak kişi başı: 125 TL, tek yatak kişi başı: 200 TL

Yataklı Vagon Tek kişi Tam 269 TL Çift kişi 194 TL dir

İndirim
Oranı
Pulman
2+1
Tek
Yatak
Çift
Yatak
Tam70 ₺269 ₺194 ₺
% 50 İndirim35 ₺235 ₺160 ₺
% 20 İndirim55 ₺255 ₺180 ₺

Ankara İstanbul Ekspresi Yolculuğu Ne kadar Sürer?

Ankara-İstanbul arasında 8 saat 44 dakika yolculuğunuz Sürer.

İstanbul Ankara Ekspresi Güzergahı ve Duruş İstasyonları

Ankara Ekspresi Ankara İstanbulda güzergahında Ankara gar, Sincan, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Sögütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı da duruşu olacaktır.

Ankara Ekspresi

Ankara Ekspresi Nasıl bir trendir?

Ankara Ekspresi trenin 4 Vagonu 2+1 pulman, 4 Vagonu yataklı ve 1 vagonu yemekli vagondan oluşmaktadır. Bu tren 230 pulman, 80 yataklı yolcu kapasitesine sahiptir.

Sincan ↔ Gebze Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

2020 bahar dönemi yolcu tarifesine göre iki gar arasında sadece Ankara Ekspresi günlük tek sefer çalışmaktadır. iki şehir arası Tren yolculuğu süresi Ortalama 7 Saat olup Yolculuk Saatleri Gece Yarısına geldiğinden rahat ve de yataklı vagonların varlığından dolayı eğlenceli yolculuklar yapılabilir. Bu trende 2+1 Vagon Tam bilet fiyatı 78 TL ve Yataklı vagon fiyatı tek kişi 318 TL Oda kapatma ise 454 TL dir.

Gebze – Sincan Tren Saatleri

ankara
kalkış
saatistanbul
kalkış
saat
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
İndirim
Oranı
Pulman
2+1
Tek
Yatak
Çift
Yatak
Tam70 ₺269 ₺194 ₺
% 50 İndirim35 ₺235 ₺160 ₺
% 20 İndirim55 ₺255 ₺180 ₺
Sincan Gebze Hızlı Tren Yolu Güzergahı

Sincan Gebze Tren bilet fiyatları 2020:

Sincan Gebze Tren fiyatları: Aşağıda Sincan Gebze tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

  • Sincan Gebze Hızlı Tren fiyatları:
    • Tam Bilet: 70 TL
    • öğrenci bileti: 54 TL
    • 60-65 Yaş Bilet: 54 TL
    • Memur Bileti: 54 TL
    • 65 Yaş üstü Bilet: 35 TL
    • Çocuk Bileti (7-12) : 35 TL
Gebze tren istasyonu

Sincan Gebze Hızlı Tren Genel Bilgiler:

Sincan Gebze treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sincan Gebze ekspresi trenleri Sincan Gebze Hattında hergün çalışır

Sincan tren istasyonu

Sincan tren garı çalışma saatleri : Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan istasyonu telefonu ? Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Gebze trenle kaç saat sürer ? Sincan Gebze Treni 03:30 Saat Sürer

Sincan Gebze trenle kaç km ? Sincan Gebze Arası Tren Yolu Mesafesi 500 km dir

Sincan Lale YHT İstasyunu

Sincan Gebze son tren : Sincan Gebze tren son seferi hergün saat 19:48 de Sincan Tren Garından hareket eder

Gebze tren garı çalışma saatleri : Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Gebze  tren istasyonu telefonu ? Gebze Tren istasyonu Telefon 0 262 655 78 51 dır

Gebze – Sincan tren ile kaç saat sürer? Sincan – Gebze arası Tren yolu mesafesi 500 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 31 dakika sürmektedir, Sincan-Gebze tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sincan – Gebze tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gebze – Sincan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Gebze ve Sincan den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Sincan – Gebze tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Gebze ve Sincan den Geçen Ekspres trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sincan – Gebze treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Gebze – Sincan Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Gebze – Sincan Tcdd Ekspresi treninde ayrıca yemekli vagon vardır.

Gebze – Sincan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Ekspres trenidir. Gebze veya Sincan istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Gebze – Sincan Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Gebze – Sincan Çalışan Ekspres Trenleri kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Gebze – Sincan Tren saatleri? Gebze dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Gebze – Sincan Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Sincan istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 22:18 Gebze şehrinden 23:47 saatinde kalkış yapmaktadır.

Fırat Ekspresi Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Fırat Ekspresi Elazığ-Adana- Elazığ arasında her gün düzenli olarak karşılıklı tek sefer çalışmaktadır. Tren Tamamen pulman vagonlardan oluşur Bu tren seferini ise yaklaşık 9 saat 50 dakikada tamamlamaktadır.

Fırat Ekspresi tren saatleri

elazığ
kalkış
saatadana
kalkış
saat
Elazığ↓08:10Adana↓08:35
Malatya10:52Ceyhan09:24
Gölbaşı13:17Osmaniye10:01
Osmaniye16:45Gölbaşı13:49
Ceyhan17:21Malatya16:29
Adana Varış18:08Elazığ Varış18:48

Elazığ Adana Kayseri Yönüne Her Gün çalışır

elazığ Adana fırat Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 9 Saat sürer

Elazığ Adana fırat Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 29 TL, Genç; 24 TL Yaşlı; 15 TL

fırat Ekspresi ile Adana Elazığ Kaç Km ? 511 Km

Fırat Ekspresi Kayseri Adana Tren Durakları

Elazığ Kalkış, Yolçatı, Karaali, Şefkat, Baskil, Pınarlı, Kuşsarayı, Fırat, Battalgazi, Malatya, Yazlak, Akçadağ, Suçatı, Doğanşehir, Kadılı, Kapıdere, Kumlu, Gölbaşı, Söğütlü, Haydarlı, Pazarcık, Narlı, Köprüağzı, Sevindik, Türkoğlu, Beyoğlu, Nurdağ, Kozdere, Fevzipaşa, Ayran, Bahçeşehir, Bahçe, Yarbaşı, Mamure, osmaniye, Toprakkale, Ceyhan, Yakapınar, İncirlik, Kiremithane, Adana,

Adana Kalkış,  Kiremithane, İncirlik, Yakapınar, Ceyhan, Günyazı, Toprakkale, Osmaniye, Mamure, Yarbaşı, Bahçe, Bahçeşehir, Ayran, Fevzipaşa, Kozdere, Nurdağ, Beyoğlu, Türkoğlu, Sevindik, Köprüağzı, Narlı, Pazarcık, Haydarlı, Söğütlü, Çelik, Gölbaşı, Kumlu, Km 156, Kapıdere, Kadılı, Km 186, Doğanşehir, Suçatı, Akçadağ, Yazlak, Malatya, Battalgazi, Fırat, Kuşsarayı, Pınarlı, Baskil, Şefkat, Karaali, Yolçatı, Elazığ,