Kategori arşivi: Anahat Tren

Anahat Yolcu Trenleri

4 Eylül Mavi Treni

4 Eylül Ekspresi Tren Saatleri

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara18:55Malatya15:30
Kırıkkale20:53Hekimhan16:35
Yerköy22:40Sivas19:54
Şefeatlı23:21Şarkışla20:58
Kayseri02:18Kayseri23:10
Şarkışla04:15Şefaatlı01:44
Sivas05:30Yerköy02:27
Hekimhan08:36Kırıkkale04:15
Malatya Varış09:44Ankara Varış06:07
4 Eylül Mavi Treni pulman, yemekli ve kuşetli vagondan oluşmaktadır. Temmuz 2021

4 Eylül Mavi Treni Ankara- Malatya- Ankara arasında her gün işlemekte olup pulman, kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

4 Eylül Mavi Trenlerdeki Kuşetli vagonlarda 10 Kompartıman bulunmakta her kompartımanda 4 kişi yolculuk yapabilmektedir. Çarşaf, pike ve yastık TCDD Taşımacılık AŞ tarafında verilmekte olup, kompartımandaki koltuklar istenildiğinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Malatya tren istasyonu

Yemekli vagon; 4 Eylül Mavi Treni içerisinde yer alan yemekli vagonlar ise 4’er kişilik masalardan oluşuyor. Yemekli vagonun içerisinde kahvaltı, çorba, sıcak yiyecekler, soğuk sandviçler ve sıcak/soğuk içecekler yer alıyor. Restoranın belirli bir açılış- kapanış saati bulunmamakta 7/24 yolcuların hizmetine açıktır.

4 Eylül Mavi Treni Ankara-Malatya arasındaki seferini yaklaşık 13 saat içerisinde tamamlamaktadır.

Ankara Malatya 4 Eylül Mavi Treni tren Fiyatları : Tam; 57 TL, Genç; 47 TL Yaşlı; 23 TL

4 Eylül Mavi Treni Güzergahı ve Saatleri

Ankara Kalkış Tren SaatleriMalatya KalkışTren Saatleri
Ankara18:55Malatya15:30
Kayaş00:01Hekimhan16:35
Elmadağ00:02Akçamağara00:02
Irmak00:03Demiriz00:03
Kırıkkale20:53Çetinkaya00:04
Çerikli00:05Yenikangal00:05
Yerköy22:40Bostankaya00:06
Şefaatli23:21Sivas19:54
Yenifakılı00:08Bedirli00:08
Boğazköprü00:09Gözmen00:09
Kayseri02:18Gücük00:10
Sarımsaklı00:11Şarkışla20:58
Tuzhisar00:12Yeniçubuk00:12
Sarıoğlan00:13Karaözü00:13
Karaözü00:14Sarıoğlan00:14
Yeniçubuk00:15Tuzhisar00:15
Şarkışla04:15Kayseri23:10
Gücük00:17Boğazköprü00:17
Gözmen00:18Beydeğirmeni00:18
Bedirli00:19Himmetdede00:19
Sivas05:30Yenifakılı00:20
Bostankaya00:21Şefaatli01:44
Yenikangal00:22Yerköy02:27
Çetinkaya00:23Çerikli00:23
Demiriz00:24Kırıkkale04:15
Akçamağara00:25Irmak00:25
Hekimhan08:36Kayaş00:26
Malatya09:44Ankara06:07
4 Eylül Mavi Treni Güzergahı ve Saatleri

Karesi Ekspresi Tren Saatleri

Karesi Ekspresi Tren saatleri

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Karesi Ekspresi yol güzergahı

Karesi Ekspresi güzergâhi seyahat için bu seferi tercih edecek yolcular icin en merak edilen konulardan biridir. Balıkesir ve İzmir (Basmane) arasında her gün islemekte olan bu trenin güzergâhı Balıkesir soma Akhisar Manisa Basmane seklindedir. İzmir’den Balikesir’e donüs seferinde ise; Basmane’den Manisa Akhisar Soma Balikesir’e varmaktadir. Tren hatti üzerine 17 istasyon yer almaktadır. Balikesir Tren Gari, Çukurhuseyin, Sogucak, Savastepe, Soma, Kirkagaç, Akhisar, Kapakli, Saruhanli, Manisa Tren Gari, Muradiye, Ayvalik, Emiralem, Menemen, Çigli, Halkapinar, Basmane Tren Gari.

Karesi Ekspresi Tren Güzergahı
Karesi Ekspresi Tren Güzergahı

Balıkesir İzmir Karesi Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 16 TL, Genç; 13 TL Yaşlı; 8 TL 

Balıkesir Karesi Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 4,5 Buçuk Saat sürer

Karesi Ekspresi treni pulman vagonları ile yolcuların hizmetindedir. Pulman vagonları ile TCDD Taşımacılık her türlü ayrıntıyı düşünmüş olup yolcuların güvenligi ve konforu için pek çok hizmeti bu vagonlarda sunmaktadır. Yolcuların konforunun ve güvenliginin düşünüldügü bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş koltuklardır. Koltukların arasında masalar oldugu gibi aynı zamanda koltuk aralarında da katlanabilir masalar yer alıyor. Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını yerleştirebiliyorlar. Trende yer alan bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi yer almaktadır. Vagonun iki tarafında da tuvalet yer almaktadır. Her gün düzenli olarak yapılan seferler ortalama olarak 4 saati aşkın bir sürede tamamlanmaktadır. Güzergâh üzerinde yer alan tüm istasyonlardan bilet alınabilmektedir.

Her gün karşılıklı sefere çıkan Karesi Ekspresi bir seferini 4 saat 20 dakika içerisinde tamamlamaktadır. Hem ekonomik hem de kısa süreli zaman tasarrufu ile çogu seyahatçi tarafından ilk tercih edilen ulaşım aracı olmuştur.

Balıkesir KalkışTren SaatiİzmirTren Saati
Balıkesir14:01İzmir14:01
Soğucak15:01Çiğli15:01
Savaştepe16:01Menemen16:01
Soma17:01Emiralem17:01
Kırkağaç18:01Muradiye18:01
Akhisar19:01Horozköy19:01
Saruhanlı20:01Manisa20:01
Manisa21:01Saruhanlı21:01
Horozköy22:01Akhisar22:01
Muradiye23:01Kırkağaç23:01
Emiralem00:01Soma00:01
Menemen01:01Savaştepe01:01
Çiğli02:01Soğucak02:01
İzmir03:01Balıkesir03:01

Pamukkale Ekspresi Tren Saatleri

Pamukkale Ekspresi Tren Saatleri

Denizli KalkışHareket SaatiEskişehir KalkışHareket Saati
Denizli ↓10:15Eskişehir ↓10:45
Sandıklı13:35Kütahya12:04
Afyon14:57Afyon13:54
Kütahya16:53Sandıklı15:15
Eskişehir Varış18:12Denizli Varış18:34
Pamukkale Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Pamukkale Ekspresi Eskişehir Denizli Arasında Kalan Kütahya Afyon istasyonlarından geçen Tcdd ye ait güzel bir hattır. Vagon Tipi 2+1 Pulman Vagonlardır Eskişehir Denizli Arası Tam Bilet 36 TL olup Yolculuk 8s:24dk sürmektedir.

Pamukkale Ekspresi Tren Güzergahı

Vagonlar 2+1 bir olup oldukça geniştir. vagonlar 60 kişilik olup başında ve sonunda bay bayan wc ler bulunmaktadır

Lokomotif Resminin Yönü Trenin Hareket Yönünü Göstermektedir, Ancak İşletme Koşulları Nedeniyle Koltuk Yönleri Değişebilir. Engelli Koltuk Yerlerinde Sadece Tekerlekli Sandalyeli Yolcularımız Seyahat Edebilir, Bu Kısımlarda Koltuk Yoktur

Pamukkale Ekspresinde Yataklı ve Yemekli Vagonlar Bulunmamaktadır

Denizli Eskişehir Pamukkale Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 36 TL, Genç; 29 TL Yaşlı; 17 TL

Denizli Eskişehir Pamukkale Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 8 Saat sürer

Pamukkale Ekspresi ile Denizli Eskişehir Kaç Km ? 423 Km

Pamukkale Ekspresi Eskişehir Denizli Tren saatleri Durakları ve Hareket Saatleri

Denizli KalkışSaatiEskişehir KalkışSaati
Denizli,15:30Eskişehir,15:30
Goncalı,15:42Gökçekısık,15:58
Kaklık,16:13Porsuk,16:14
Bozkurt,16:36Sabuncupınar,16:27
Çardak,16:43Uluköy,16:38
Dazkırı,17:01Alayunt,16:54
Evciler,17:14Kütahya,17:11
Sütlaç,17:25Alayunt,17:22
Dinar,17:42Çöğürler,17:40
Karakuyu,18:01Değirmenözü,17:56
Ekinova,18:28Döğer,18:08
Sandıklı,18:43İhsaniye,18:24
Çiğiltepe,19:05Gazlıgöl,18:37
Tınaztepe,19:33Afyon,19:03
Afyon,20:07Tınaztepe,19:34
Gazlıgöl,20:33Kocatepe,19:50
İhsaniye,20:47Çiğiltepe,20:03
Döğer,21:04Sandıklı,20:24
Değirmenözü,21:17Ekinova,20:39
Çöğürler,21:33Karakuyu,21:09
Alayunt,21:52Dinar,21:28
Kütahya,22:09Sütlaç,21:45
Alayunt,22:22Evciler,21:57
Uluköy,22:37Dazkırı,22:10
Porsuk,22:59Çardak,22:28
Gökçekısık,23:15Bozkurt,22:36
Eskişehir,00:01Kaklık,22:53
, Goncalı,23:31
, Denizli,23:43

Van Gölü Tren saatleri

Van gölü Ekspresi tren saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Van Gölü Ekspresi Ankara- Tatvan- Ankara arasında haftada 2 gün işleyen ekspres trenlerinidir. Vangölü ekspresi Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Trende pulman vagon, örtülü kuşetli vagon, yataklı vagon ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Yataklı vagonlar içerisine iki adet yatak bulunmaktadır. Üstüste olan vagonda aynı zamanda mini buzdolabı, dolap ve lavaboda yer alır. Yolcuların rahatlığını ve konforunun düşünüldüğü bu vagonlarda elektrikli priz ve temiz nevresim hizmeti vardır.

Yemekli vagonda 4’der kişilik masalar bulunmaktadır. Restoran görünümünde olan bu vagonun menüsünde kahvaltı, çorba, sıcak yemek, soğuk sandviç, sıcak içecekler ve soğuk içecekler yer alır.

Pulman Vagonlar daki koltuklar 2+1 sisteme sahiptir. Yolcuların konforunun ve güvenliğinin düşünüldüğü bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş oldukça rahat koltuklardır. Bazı koltukların arasında masalar olduğu gibi aynı zamanda koltuk aralarında da katlanabilir masalar yer alır. Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını yerleştirebilirler. Trende yer alan bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi bulunur. Vagonun iki tarafında da tuvaletler pulman koltuk tercih eden yolcular için hizmete açıktır.

Van gölü Ekspresi Tren Güzergahı

Ankara-Tatvan arasındaki parkurunu 24 saat 16 dakika, Tatvan-Ankara arasını ise 23 saat 27 dakikada katetmektedir.

Ankaradan Tatvan Yönüne Salı ve Pazar Günleri çalışır  Tatvandan Ankara Yönüne Salı ve Perşembe Günleri Çalışır

Van Gölü Ekspresinde Pulman Vagon -Yataklı – Vagon Kuşetli vagon bulunmaktadır.

Ankara Tatvan Van gölü Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 47 TL, Genç; 35 TL Yaşlı; 23 TL

Ankara Tatvan Van gölü Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 1 Gün 1 Saat sürer

Van gölü Ekspresi ile Tatvan Ankara Kaç Km ? 1329 Km

Vangölü Ekspresi Tatvan Ankara Tren saatleri Durakları ve Hareket Saatleri

Tatvan KalkışTren SaatiAnkara KalkışTren Saati
Tatvan Gar01:01Ankara Gar01:01
Rahova02:03Kayaş02:03
Sıcaksu03:05Elmadağ03:05
Muş04:07Irmak04:07
Kurt05:09Yahşihan05:09
Km.218+50006:11Kırıkkale06:11
Oymapınar07:13Balışıh07:13
Bozkanat08:15Çerikli08:15
Genç09:17Sekili09:17
Suveren10:19Yerköy10:19
Ekerek11:21Karaosman11:21
Beyhan12:23Caferli12:23
Palu13:25Şefaatli13:25
Muratbağı14:27Sarıkent14:27
Çağlar15:29Karasenir15:29
Yurt16:31Kanlıca16:31
Elazığ17:33Yenifakılı17:33
Yolçatı18:35Himmetdede18:35
Şefkat19:37Boğazköprü19:37
Baskil20:39Kayseri20:39
Pınarlı21:41Sarıoğlan21:41
Km. 294+37122:43Karaözü22:43
Kuşsarayı23:45Yeniçubuk23:45
Km.286+25000:47Şarkışla00:47
Fırat01:49Hanlı01:49
Battalgazi02:51Sivas02:51
Malatya03:53Bostankaya03:53
Hekimhan04:55Yenikangal04:55
Akgedik05:57Çetinkaya05:57
Akçamağara06:59Demiriz06:59
Demiriz08:01Akçamağara08:01
Çetinkaya09:03Akgedik09:03
Yenikangal10:05Hekimhan10:05
Bostankaya11:07Malatya11:07
Sivas12:09Battalgazi12:09
Hanlı13:11Fırat13:11
Şarkışla14:13Km.286+25014:13
Yeniçubuk15:15Kuşsarayı15:15
Karaözü16:17Pınarlı16:17
Sarıoğlan17:19Baskil17:19
Kayseri18:21Şefkat18:21
Boğazköprü19:23Yolçatı19:23
Himmetdede20:25Elazığ20:25
Yenifakılı21:27Yurt21:27
Kanlıca22:29Çağlar22:29
Karasenir23:31Muratbağı23:31
Sarıkent00:33Palu00:33
Şefaatli01:35Beyhan01:35
Caferli02:37Ekerek02:37
Karaosman03:39Suveren03:39
Yerköy04:41Genç04:41
Sekili05:43Bozkanat05:43
Çerikli06:45Oymapınar06:45
Balışıh07:47Km.218+50007:47
Kırıkkale08:49Kurt08:49
Yahşihan09:51Muş09:51
Irmak10:53Sıcaksu10:53
Elmadağ11:55Rahova11:55
Kayaş12:57Km. 358+36012:57
Ankara Gar13:59Tatvan Gar13:59

Sincan – Polatlı Banliyö Tren Saatleri

Polatlı Sincan ekspres ve banliyö Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiPolatlı KalkışTren Saati
Ankarax 06:55 09:00 12:35 14:55 18:00Polatlı06:45 08:45 12:30 14:50 17:45 19:15
Sincan05:35 07:12 09:17 12:52 15:12 18:17Temelli07:08 09:10 12:53 15:13 18:09 19:38
Malıköy06:05 07:38 09:41 13:22 15:43 18:41Malıköy07:14 09:17 12:59 15:19 18:06 19:45
Temelli06:11 07:44 09:47 13:28 15:49 18:47Sincan07:41 09:45 13:23 15:43 18:45 20:11
Polatlı Varış06:33_08:07 10:09 13:50 16:11 19:09Ankara Varış07:58_10:02 13:40 16:00 19:02 20:28
Polatlı Sincan Ankara Tren Saatleri temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir. . Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Sincan Polatlı tren garları arasında Banliyö trenleri, İz Mavi treni, Ankara Express vede Boğaziçi Ekspresi ile sefer yapılmaktadır.

Polatlı Sincan Bölgesel Banliyo Tren saatleri, günlük 3 tren karşılıklı şehir merkezindeki gardan hareket etmektedir. Sincan Çarşıdan İlk tren 05:35 saatinde banliyo treni hareket etmektedir. Polatlı Çarşıdan ise ilk tren 06:45 saatinde hareket etmektedir. Banliyo tren fiyatı 9 TL dir.

Polatlı Ankara Hızlı Tren Yolu Güzergah

Sincan Polatlı TCDD bilet fiyatları

  • Banliyo Treni Tam bilet: 9 TL
  • Ankara ekspresi Tam Bilet: 18 TL
  • İzmavi tam bilet 11 tl
  • Boğaziçi Ekspresi Tam Bilet:

POLATLI – sİNCAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sincan tren garı çalışma saatleri Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan istasyonu telefonu Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Polatlı trenle kaç saat sürer? Sincan Polatlı Treni 00:19 Saat Sürer.

Sincan Polatlı trenle kaç km? Sincan Polatlı Arası Tren Yolu Mesafesi 49 km dir

Polatlı Hızlı Tren garı

Sincan Polatlı son tren Sincan Polatlı tren son seferi her gün saat 22:08 de Sincan Tren Garından hareket eder.

Polatlı tren garı çalışma saatleri Polatlı Tren istasyonu 06:00 – 24:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Polatlı tren istasyonu telefonu Polatlı Tren Garı Telefonu 0 312 623 84 41 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

Polatlı Sincan trenle kaç saat sürer? Polatlı Sincan Treni 00:27 Saat Sürer.

Polatlı Sincan son tren Polatlı Sincan tren son seferi her gün saat 22:45 de Polatlı Tren Garından hareket eder.

Sincan tren istasyonu

Sincan Polatlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sincan Polatlı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Sincan Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Sincan’dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Sincan Polatlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Sincan Polatlı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Polatlı Sincan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenler ve Express trenleridir. Express trenlerin biletlerini internet ten banliyö tren biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Sincan Polatlı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Sincan Polatlı Tren saatleri?

Polatlı Sincan Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Sincan’dan İlk tren 05:45 saatinde banliyo treni hareket etmektedir. Polatlı’dan ise ilk tren 05:51 saatinde Ankara Ekspresi hareket etmektedir.

Doğu Ekspresi Tren Saatleri

Doğu Ekspresi Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Hareket SaatiKars
Kalkış
Hareket Saati
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:47Erzurum11:50
Kayseri01:15Erzincan15:52
Sivas05:18Divriği18:59
Divriği07:57Sivas22:25
Erzincan11:11Kayseri01:29
Erzurum15:28Kırıkkale06:47
Kars Varış19:27Ankara Varış08:53
Doğu Ekspresi Tren Seferleri Pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Doğu Ekspresi Ankara- Kars- Ankara arasında her gün işlemekte olup pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Kuşetli vagonlarda 10 Kompartıman bulunmakta her kompartımanda 4 kişi yolculuk yapabilmektedir. Çarşaf, pike ve yastık TCDD Taşımacılık AŞ tarafında verilmekte olup, kompartımandaki koltuklar istenildiğinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Yemekli vagonda Doğu Ekspresi içerisinde yer alan yemekli vagonlar ise 4’er kişilik masalardan oluşuyor. Yemekli vagonun içerisinde kahvaltı, çorba, sıcak yiyecekler, soğuk sandviçler ve sıcak/soğuk içecekler yer alıyor. Restoranın belirli bir açılış- kapanış saati bulunmamakta 7/24 yolcuların hizmetine açıktır.

Doğu Ekspresi Ankara-Kars arasındaki seferini yaklaşık 24 saat içerisinde tamamlamaktadır.

Ankara Kars Doğu Ekspresi Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Ankara Kars Doğu Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 1 Gün 1 Saat sürer

Ankara Kars Doğu Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 47 TL, Genç; 37 TL Yaşlı; 23 TL 

Doğu Ekspresi ile Kars Ankara Kaç Km ? 1366 km

Doğu Ekspresi Tren Güzergahı

Doğu Ekspresi Kars Ankara Tren Durakları

Ankara Gar Kalkış, Irmak, Kırıkkale, Çerikli, Yerköy, Şefaatli, Sarıkent, Yenifakılı, Beydeğirmeni, Boğazköprü, Kayseri, Sarımsaklı, Yeniçubuk, Şarkışla, Bedirli, Kalın, Sivas, Bostankaya, Yenikangal, Çetinkaya, Avşar, Güneş, Göçentaşı, Cürek, Demirdağ,Divriği, Kemaliye Çaltı, Adatepe (Pingen), Bağıştaş, İliç, Güllübağ, Yahşiler, Eriç, Kemah, Erzincan, Tanyeri, Demirkapı, Mercan, Çadırkaya, Erbaş, Karasu, Aşkale, Kandilli, Ilıca, Erzurum, Hasankale, Köprüköy, Horasan, Süngütaşı, Karaurgan, Topdağı, Sarıkamış, Kars,

Kars Kalkış, Sarıkamış, Topdağı, Karaurgan, Süngütaşı, Horasan, Köprüköy, Hasankale, Erzurum, Ilıca, Kandilli, Aşkale, Karasu, Erbaş, Çadırkaya, Mercan, Demirkapı, Erzincan, Kemah, Eriç, Yahşiler, Güllübağ, İliç, Bağıştaş, Adatepe (Pingen),
Kemaliye Çaltı, Divriği, Demirdağ, Cürek, Göçentaşı, Güneş, Avşar, Çetinkaya, Yenikangal, Bostankaya, Sivas, Kalın,
Bedirli, Şarkışla, Topaç, Yeniçubuk, Sarımsaklı, Kayseri, Boğazköprü, Beydeğirmeni, Yenifakılı, Sarıkent, Şefaatli,
Yerköy, Çerikli, Kırıkkale, Irmak, Ankara Gar,

Kars KalkışTren SaatiAnkara KalkışTren Saati
Kars00:01Ankara Gar00:00
Sarıkamış00:02Kayaş01:00
Topdağı00:03Elmadağ02:00
Karaurgan00:04Irmak03:00
Süngütaşı00:05Kırıkkale04:00
Horasan00:06Mahmutlar05:00
Köprüköy00:07Çerikli06:00
Hasankale00:08Yerköy07:00
Erzurum00:09Şefaatli08:00
Palandöken00:10Sarıkent09:00
Ilıca00:11Yenifakılı10:00
Kandilli00:12Boğazköprü11:00
Aşkale00:13Keykubat12:00
Karasu00:14Kayseri13:00
Erbaş00:15Yeniçubuk14:00
Çadırkaya00:16Şarkışla15:00
Mercan00:17Hanlı16:00
Tanyeri00:18Sivas17:00
Erzincan00:19Bostankaya18:00
Kemah00:20Yenikangal19:00
Eriç00:21Çetinkaya20:00
Yahşiler00:22Avşar21:00
Güllübağ00:23Güneş22:00
İliç00:24Göçentaşı23:00
Km. 824+20000:25Cürek00:00
Bağıştaş00:26Demirdağ01:00
Adatepe (Pingen)00:27Divriği02:00
Kemaliye Çaltı00:28Kemaliye Çaltı03:00
Divriği00:29Adatepe (Pingen)04:00
Demirdağ00:30Bağıştaş05:00
Cürek00:31Km. 823+20006:00
Göçentaşı00:32İliç07:00
Güneş00:33Güllübağ08:00
Avşar00:34Yahşiler09:00
Çetinkaya00:35Eriç10:00
Yenikangal00:36Kemah11:00
Bostankaya00:37Erzincan12:00
Sivas00:38Mercan13:00
Hanlı00:39Çadırkaya14:00
Şarkışla00:40Erbaş15:00
Yeniçubuk00:41Karasu16:00
Kayseri00:42Aşkale17:00
Boğazköprü00:43Kandilli18:00
Kalkancık00:44Ilıca19:00
Yenifakılı00:45Palandöken20:00
Sarıkent00:46Erzurum21:00
Şefaatli00:47Hasankale22:00
Yerköy00:48Köprüköy23:00
Çerikli00:49Horasan00:00
Kırıkkale00:50Süngütaşı01:00
Irmak00:51Karaurgan02:00
Elmadağ00:52Topdağı03:00
Kayaş00:53Sarıkamış04:00
Ankara Gar00:54Kars05:00

Konya Mavi Treni Saatleri

Konya Mavi Tren Saatler

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Konya Mavi Treni Güzergâhı

Konya Mavi Treni her gun Konya-İzmir Konya arasinda seyahat etme imkâni sunmaktadir. Konya Mavi Treni Konya, Afyonkarahisar Usak, Manisa ve İzmir guzergahini takip etmekte, bu seferini ortalama 12 saatte tamamla maktadir.

Konya Mavi Treni Konya ile İzmir (Basmane) arasinda hizmet vermektedir. Konya- İzmir arasinda her gün sefer yapmakta olan trenin yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Konya Mavi Treni yatakli vagonlarinin her kabininde iki yatak, lavabo, buzdolabi, elektrik prizi ve klimaya sahiptir. Yatakli vagonda bir odada iki kisi kalinabilmektedir. Odanin tek kisilik veya çift kisilik olma durumuna göre fiyat eklemesi yapilmaktadir.

Pulman vagon ile seyahat etmek isteyen yolcular ise 60 koltugun yer aldigi 2+1 koltuk düzeninde olan koltuklari tercih edebilirler. Yolcularin konforunun ve güvenliginin düsünüldügü bu koltuklar geriye yatirilabilen, ergonomik tasarimli ve araliklari genis koltuklardir. Koltuklarin arkalarinda katlanabilir masalar yer aliyor. Pulman koltuklarin üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular esyalarini yerlestirebiliyorlar. Trende yer alan bazi koltuklarin yan kisimlarinda elektrik prizi yer almaktadir. Vagonun iki tarafinda da tuvalet bulunmaktadir.

Konya Mavi Tren Güzergahı

Konya Mavi Treni ayni zamanda yemek vagonuna sahip ana hat trenlerinden biridir. Menü içerisinde kahvalti, çorba, sicak yiyecekler (köfte vb.), soguk sandviçler ve sicak veya soguk içecekler yer almaktadir.

Konya KalkışTren Saatiİzmir KalkışTren Saati
Konya00:00İzmir00:00
Pınarbaşı00:00Çiğli00:00
Sarayönü00:00Menemen00:00
Kadınhan00:00Emiralem00:00
Ilgın00:00Ayvacık00:00
Çavuşcugöl00:00Muradiye00:00
Argıthan00:00Manisa00:00
Akşehir00:00Turgutlu00:00
Sultandağı00:00Urganlı00:00
Çay00:00Ahmetli00:00
Afyon00:00Salihli00:00
Yıldırımkemal00:00Kavaklıdere00:00
Dumlupınar00:00Alaşehir00:00
Oturak00:00Konaklar00:00
Banaz00:00Eşme00:00
Uşak00:00Uşak00:00
İnay00:00Banaz00:00
Eşme00:00Oturak00:00
Güneyköy00:00Dumlupınar00:00
Km.205+25100:00Yıldırımkemal00:00
Km.199+51000:00Afyon 00:00
Km.189+32000:00Çay00:00
Alaşehir00:00Sultandağı00:00
Kavaklıdere00:00Akşehir00:00
Salihli00:00Argıthan00:00
Ahmetli00:00Çavuşcugöl00:00
Urganlı00:00Ilgın00:00
Turgutlu00:00Kadınhan00:00
Manisa00:00Sarayönü00:00
Muradiye00:00Meydan00:00
Menemen00:00Pınarbaşı00:00
Çiğli00:00Horozluhan00:00
İzmir 00:00Konya00:00

İzmit – Sincan tren Saatleri

Sincan-İzmit Sincan tren saatleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:20Bakırköy22:20
Polatlı23:09SÇeşme22:52
Eskişehir01:14Bostancı23:02
Bozüyük01:54Pendik23:11
Bilecik02:33Gebze23:41
Arifiye03:56İzmit00:15
İzmit04:26Arifiye00:41
Gebze05:04Bilecik02:11
Pendik05:28Bozüyük02:48
Bostancı05:48Eskişehir03:27
SÇeşme05:59Polatlı05:22
Bakırköy06:29Sincan06:07
Halkalı
Varış
06:46Ankara
Varış
06:25
Ankara Ekspresi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Sincan İzmit arasında Ankara Ekspresi günde tek sefer karşılıklı sefer atmaktadır. Sincan gardan tek tren gece 22:20, İzmit Gardan 00:15 saatinde hareket etmektedir. Yolculuğunuzu Yataklı vagonlarda keyifli bir şekildede sürdürebilirsiniz. Sefer süresi ortalama 6 saat sürmekte olup Bilet fiyatı 2+1 Pulman vagon 1. sınıf Tam 73 TL, Yataklı vagon da Tek kişi 1. Sınıf Tam 313 TL dir. Yataklı vagonda 2 kişi ise 444 TL dir.

Sincan İzmit Hızlı Tren Yolu Güzergahı

izmit Tren istasyonundan Sincan ‘a Ankara Ekpresi gitmektedir. Aşağıdaki tabloda izmit Sincan tren saatleri verilmiştir.

Sincan ↔ İzmit Tren Fiyatları

  • Ankara Ekspresi Pulman Tam 73 TL
  • Ankara Ekspresi Yataklı vagon 313 tl

SİNCAN – İZMİT TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

izmit tren istasyonu

izmit tren garı çalışma saatleri izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

izmit Sincan trenle kaç saat? iki istasyon Arası hızlı trenle 3 Saat 2 dk sürer

Sincan tren garı çalışma saatleri Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan tren istasyonu

Sincan İzmit tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmit ve Sincan den Geçen Ekspres trenlerinde Pulman koltuklu tip vagon ve Yataklı vagon bulunmaktadır.

İzmit Sincan treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmit Sincan Ekspres ve anahat treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Sincan İzmit tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren anahat treni olduğundan tcdd biletinizi Sincan veya İzmit garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır.Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Ekpresi Tren Saatleri

Ankara Ekspresi Tren Saatleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:20Bakırköy22:20
Polatlı23:09SÇeşme22:52
Eskişehir01:14Bostancı23:02
Bozüyük01:54Pendik23:11
Bilecik02:33Gebze23:41
Arifiye03:56İzmit00:15
İzmit04:26Arifiye00:41
Gebze05:04Bilecik02:11
Pendik05:28Bozüyük02:48
Bostancı05:48Eskişehir03:27
SÇeşme05:59Polatlı05:22
Bakırköy06:29Sincan06:07
Halkalı
Varış
06:46Ankara
Varış
06:25
Ankara Ekspresi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Ankara Ekspresi, TCDD Devlet Demir yolları tarafından işletilen Turistik amaçlı gezginlerin gözdesi Doğu Ekspresi, Mavi Trenler, Vangölü Ekspresi, Güney Ekspresi Treni, gibi seyahati keyfe dönüştürmeyi sevenlere yeni bir rota ve alternatif olarak sunulan hatlardan biridir.

Ankara-Haydarpaşa-Ankara arasında hergün karşılıklı olarak çalışan , tamamı yataklı ve yemekli vagonlardan oluşan Ankara Ekspresi Bir yataklı vagon 10 kompartmandan oluşmakta ve her kompartmanda 2 kişi seyahat edebilmektedir.

Ankara İstanbul Arasında Karşılıklı sefer yapan Ankara Ekpresi 6 – Temmuz 20019 da seferlere yeniden başlıyor. İstanbul Ankara Ekspresi tren saatleri; Ankara ve İstanbul dan her gün karşılıklı Saat 22:00 hareket edecektir.

İstanbul Ankara Ekspresi Tren Fiyatları

Ankara İstanbul Arası Tam 2+1 Pulman Vagonlarda tcdd bilet fiyatı 70 TL dir. Yatak ücretleri : çift yatak kişi başı: 125 TL, tek yatak kişi başı: 200 TL

Yataklı Vagon Tek kişi Tam 269 TL Çift kişi 194 TL dir

Ankara İstanbul Ekspresi Yolculuğu Ne kadar Sürer?

Ankara-İstanbul arasında 8 saat 44 dakika yolculuğunuz Sürer.

İstanbul Ankara Ekspresi Güzergahı ve Duruş İstasyonları

Ankara Ekspresi Ankara İstanbulda güzergahında Ankara gar, Sincan, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Sögütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı da duruşu olacaktır.

Ankara Ekspresi Tren Güzergahı

Ankara Ekspresi Nasıl bir trendir?

Ankara Ekspresi trenin 4 Vagonu 2+1 pulman, 4 Vagonu yataklı ve 1 vagonu yemekli vagondan oluşmaktadır. Bu tren 230 pulman, 80 yataklı yolcu kapasitesine sahiptir.

Sincan – Gebze Tren Saatleri

Gebze – Sincan Tren Saatleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:20Bakırköy22:20
Polatlı23:09SÇeşme22:52
Eskişehir01:14Bostancı23:02
Bozüyük01:54Pendik23:11
Bilecik02:33Gebze23:41
Arifiye03:56İzmit00:15
İzmit04:26Arifiye00:41
Gebze05:04Bilecik02:11
Pendik05:28Bozüyük02:48
Bostancı05:48Eskişehir03:27
SÇeşme05:59Polatlı05:22
Bakırköy06:29Sincan06:07
Halkalı
Varış
06:46Ankara
Varış
06:25
Ankara Ekspresi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

İki gar arasında sadece Ankara Ekspresi günlük tek sefer çalışmaktadır. iki şehir arası Tren yolculuğu süresi Ortalama 7 Saat olup Yolculuk Saatleri Gece Yarısına geldiğinden rahat ve de yataklı vagonların varlığından dolayı eğlenceli yolculuklar yapılabilir. Bu trende 2+1 Vagon Tam bilet fiyatı 78 TL ve Yataklı vagon fiyatı tek kişi 318 TL Oda kapatma ise 454 TL dir.

Sincan Gebze Hızlı Tren Yolu Güzergahı

Sincan Gebze Tren bilet fiyatları

Sincan Gebze Tren fiyatları: Aşağıda Sincan Gebze tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

  • Sincan Gebze Hızlı Tren fiyatları: Pulman Vagon 78 TL
  • Yataklı Vagon 318 TL
Gebze tren istasyonu

Sincan Gebze Hızlı Tren Genel Bilgiler:

Sincan Gebze treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sincan Gebze ekspresi trenleri Sincan Gebze Hattında hergün çalışır

Sincan tren istasyonu

Sincan tren garı çalışma saatleri Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan istasyonu telefonu Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Gebze trenle kaç saat sürer? Sincan Gebze Treni 03:30 Saat Sürer.

Sincan Gebze trenle kaç km? Sincan Gebze Arası Tren Yolu Mesafesi 500 km dir

Sincan Lale YHT İstasyunu

Sincan Gebze son tren Sincan Gebze tren son seferi hergün saat 19:48 de Sincan Tren Garından hareket eder

Gebze tren garı çalışma saatleri Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Gebze  tren istasyonu telefonu Gebze Tren istasyonu Telefon 0 262 655 78 51 dır.

Gebze – Sincan tren ile kaç saat sürer? Sincan – Gebze arası Tren yolu mesafesi 500 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 31 dakika sürmektedir, Sincan-Gebze tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sincan – Gebze tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gebze – Sincan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gebze ve Sincan den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Sincan – Gebze tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Gebze ve Sincan den Geçen Ekspres trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sincan – Gebze treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gebze – Sincan Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Gebze – Sincan Tcdd Ekspresi treninde ayrıca yemekli vagon vardır.

Gebze – Sincan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Ekspres trenidir. Gebze veya Sincan istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Gebze – Sincan Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Gebze – Sincan Çalışan Ekspres Trenleri kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Gebze – Sincan Tren saatleri?

Gebze den diğer istasyonlara giden trenlere ait Gebze – Sincan Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Sincan istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 22:18 Gebze şehrinden 23:47 saatinde kalkış yapmaktadır.