Kategori arşivi: Bölgesel Tren

Bölgesel tren seferleri

Boğaziçi ekspresi tren saatleri

Ankara-Ariye arasında Yüksek Hızlı trenlerin durmadığı birçok noktada duran Boğaziçi Ekspresi gündüz saatlerinde ara duraklardaki yolcuların ulaşım ihtiyaçlarını da karşılıyor.

240 yolcu kapasitesi bulunan Boğaziçi Ekspresi, 4 pulman vagondan oluşuyor Yaklaşık seyahat süresi 6 saat tir.

Boğaziçi Ekspresi Tren Saatleri

ANKARA
KALKIŞ
SAATArifiye
KALKIŞ
SAAT
Ankara↓08:15Arifiye↓15:30
Sincan08:32Bilecik17:02
Polatlı09:18Bozüyük17:37
Eskişehir11:23Eskişehir18:12
Bozüyük12:07Polatlı20:17
Bilecik12:49Sincan21:18
Arifiye Varış14:27Ankara Varış21:34

Boğaziçi ekspresi tren saatleri 2020 kış tarifesine göre düzenlenmiştir.

TCDD Boğaziçi Ekspresi, 1 Haziran 1968 tarihinde İstanbul Haydarpaşa Garı’ndan Ankara Garı’na, yepyeni vagonlarla seferlerine başladı.

İzmir ↔ Ödemiş Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bölgesel trenler Tcdd Basmane Garı’ndan kalkıp karşılıklı 113 km sonraki Ödemiş Şehir Garı’na her gün 6 sefer yapar. İzmir Ödemiş tcdd Tren Bilet fiyatı 11 TL dir yolculuk süresi 2 Saat 10 Dk dır

Basmane-Ödemiş Bölgesel Tren hattı, TCDD Demiryolu Taşımacılık tarafından Ödemiş – İzmir arasında çalıştırılan bölgesel yolcu trenidir.

Ödemiş – İzmir Tren Saatleri

İzmir
kalkış
SAATİÖdemiş
Kalkış
SAATİ
izmir↓06:20 09:17 12:20 15:30 17:05 20:30 22:05Ödemiş↓05:20_07:05 08:40 11:45 14:50 17:50 19:50
Gazi
emir↓
06:34 09:33 12:36 15:46 17:20 20:44 22:22Bayın
dır↓
06:08 07:49 09:26 12:31 15:32 18:39 20:34
Hava
alanı↓
06:39 09:39 12:41 15:52 17:27 20:50 22:27Tor
balı↓
06:48 08:26 10:06 13:09 16:05 19:17 21:06
Tor
balı↓
07:06 10:07 13:10 16:21 17:59 21:18 22:52Hava
alanı↓
07:18 08:54 10:33 13:40 16:32 19:43 21:33
Bayın
dır↓
07:48 10:42 13:49 16:55 18:40 21:53 23:23Gazi
emir↓
07:24 08:59 10:40 13:47 16:39 19:49 21:39
Ödemiş VarışizmirVarış

Ödemiş – İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Ödemiş İzmir arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 113 Km olduğundan Fırat Ekspresi ile yolculuğunuz yaklaşık 2,5 saat Sürer. İzmir Ödemiş tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Ödemiş Tcdd tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

ödemiş tren garı

İzmir – Ödemiş bilet fiyatları 2020

  • İzmir Ödemiş Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz 
  • Pulman vagon Tam bilet 11 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 9 Tl
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
  • Ödemiş Basmane Tren biletini internet den alamazsınız. Bölgesel Trenlerde de sadece Ödemiş veya Basmane istasyon gişelerinden Sefer günü temin edebilirsiniz. İzmir Ödemiş Bölgesel Treninde Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tren kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.
Ödemiş İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir – Ödemiş arasında hangi trenler çalışır?

İzmir Ödemiş Arasında TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU, koltuklu pulman tipi Ödemiş-İzmir bölgesel treni günde 6 sefer Basmane Ödemiş Demiryolu hattında çalışmaktadır. Ödemiş İzmir Arası 113 km olup yolculuğunuz ortalama 2 saat sürecektir

  • Basmane Ödemiş bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • Ödemiş – İzmir Trenlerinde Yataklı vagonda bulunmamaktadır.
  • Basmane Ödemiş Arası Çalışan Tren sadece Ödemiş Basmane bölgesel Trenidir.
İzmir Basmane tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır Basmane Tren garı adresi Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Ödemiş Tren garı çalışma saatleri :04:30 – 19:00 saatleri arası Açıktır Ödemiş Tren istasyonu telefonu ? 0 232 545 30 59 dır Ödemiş Tren Garı Adresi Ödemiş Şehir Garı, Cumhuriyet Mahallesi, Şht. Öz Polat Cd. No:13, Ödemiş/İzmir

kalkış: Basmane Garı varış: Ödemiş Şehir Garı Rota

İzmir ↔ Denizli Tren saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 04:20 de hareket etmektedir. İzmir istasyondan ise 07:10 saatinde kalkış yapmaktadır. Denizli ile izmir arası Bilet fiyatı 22,00 TL olup yolculuğunuz 4 Saat sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı 8 tren seferi vardır.

Basmane ↔ Denizli ↔ İzmir Tren Saatleri Tablosu

İzmir kalkış saatleridenizli kalkış saatleri
07:10 08:55 10:30 12:34 14:30 16:35 18:20 23:0004:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00 01:53

Denizli İzmir Basmane arası hangi trenler Çalışır?

Denizli – İzmir – Denizli Arasında Denizli Basmane ve göller ekspresi Treni çalışmaktadır. hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tablosu yukarıda verilmiştir. İzmir Denizli İzmir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli treni ile Hergün karşılıklı 6 sefer düzenlenir

İzmir Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli ↔ İzmir Tren fiyatları

  • Tcdd Basmane İzmir – Denizli bölgesel Tren bilet fiyatı Pulman Tam Bilet 22 Tl
  • Göller Ekspresi Tam

DENİZLİ – İZMİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Denizli İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Basmane Denizli Bölgesel trenidir İzmir Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenler de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Denizli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Denizli Trenle kaç saat sürer?

Trenle 4 saat sürer, Basmane – Denizli arası Tren mesafesi 262 Km dir. Bu mesafe bölgesel tren ile yaklaşık 4 Saat sürer.

İzmir Tren garı gişe çalışma saatleri nedir?

İzmir Basmane tren garı gişe çalışma saatleri gün içinde 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

İzmir Tren istasyonu telefonu ?

Basmane Tren garı gişe telefon numarası 0 232 484 86 38 dır Ancak Denizli Basmane trenleri için rezervasyon yapılamaz.

Denizli Tren garı çalışma saatleri :

Denizli tren istasyonu gişeleri gün ici 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır.

Denizli Tren istasyonu telefonu ?

Denizli tren garı iletişim telefonu, 0 258 268 28 31 dır İzmir seferi için rezervasyon yapılamaz.

İzmir Denizli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Denizli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Seyahatinizi bölgesel trenlerle yapacaksınız.

İzmir Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve İzmir den Geçen Basmane Bölgesel trenlerinde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İzmir Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İzmir
Kalkış
SaatiIsparta
Kalkış
Saati
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

İzmir ↔ Uşak Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Uşak-İzmir arası TCDD ye ait 1 Ekspres tren ve 1 Bölgesel tren ile 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 216 km olup yaklaşık 6 saat 0 dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulma vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 20,00 ₺

Uşak İzmir Arası Tren Saatleri

İzmir’den tren kalkış saatleriuşak’tan tren kalkış saatleri
07:4001:48
15:0006:20
20:1016:05

İzmir Uşak İzmir Arası K Mavi Treni ve İzmir Uşak Treni Hergün karşılıklı 2 Sefer Çalışmaktadır

İzmir – Uşak Tren fiyatları

  • İzmir Uşak Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • K Mavi Pulman Tam 20 TL
  • K Mavi Örtülü Kuşetli 35 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi 99 TL Çift kişi 69 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Uşak – İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Uşak İzmir Uşak Arası Trenle Yaklaşık 6 Saat sürmektedir. İzmir Uşak Trenle kaç km ? Uşak İzmir Arası Tren mesafesi 216 km

uşak tren istasyonu
Uşak İzmir Tren Yolu Güzergahı

Uşak – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Basmane tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 464 77 95 dır

Uşak Tren garı çalışma saatleri :7/24 saatleri arası Açıktır Uşak Tren istasyonu telefonu ? 0 276 216 60 73 dır

İzmir Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Uşak İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. İzmir Uşak Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Uşak İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? İzmir ve Uşak dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak İzmir Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak İzmir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Uşak İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Uşak İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Uşak Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Kmavi treni

konya
kalkış
saatiizmir
kalkış
saati
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

İzmir ↔ Tire Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

020 bahar dönemi uygulamasına göre Tire İzmir Basmane Arası Sadece Basmane Tire Bölgesel Treni Günde 4 seferle çalışmaktadır. İzmir den İlk tren 09:54 saatinde hareket etmektedir. Tire den ise ilk tren 06:10 saatinde hareket etmektedir. Tren fiyatı 10 Tl olup süresi 1 Saat 45 dk

Tire İzmir Arası Tren Saatleri

İzmir Tire Basmane Arası Sadece Tire İzmir Treni Hergün karşılıklı 4 Sefer Çalışmaktadır 

İZMİR
KALKIŞ
SAATİTİRE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓09:54 13:45
16:00 19:10
Tire↓06:10 07:45
11:50 16:45
Gaziemir10:09 14:00
16:20 19:24
Bayındır↓06:32 08:13
12:14 17:22
Hava
alanı↓
10:15 14:05
16:25 19:30
Torbalı↓07:03 08:49
12:43 18:00
Torbalı↓10:44 14:31
16:51 19:56
Hava
alanı↓
07:32 09:19
13:10 18:29
Bayındır↓11:21 15:09
17:23 20:33
Gaziemir↓07:38 09:26
13:15 18:36
Tire
Varış
11:47 15:35
17:45 20:55
izmir
Varış
07:54 09:43
13:30 18:54
İzmir Basmane tren garı

İzmir – Tire Tren fiyatları :

  • İzmir Tire Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 10 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Tire – İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Tire İzmir Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. İzmir Tire Trenle kaç km ? Tire İzmir Arası Tren mesafesi 97 km

Tire İzmir Tren Yolu Güzergahı

Tire – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır İzmir Basmane gar Adresi; Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Tire Tren garı çalışma saatleri :06:00 18:30 saatleri arası Açıktır Tire Tren istasyonu telefonu ? 0 232 512 15 25 dır Tire tren garı Adresi ; TİRE TREN İSTASYONU, Fatih Mahallesi, Samim Üzer Cd. 2/A, 35910 Tire/İzmir

Tire İzmir En hızlı Rota 1 sa. 15 dk. (97,2 km) kalkış: Basmane Garı varış: TİRE TREN İSTASYONU

İzmir Tire arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İzmir Tire istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

İzmir Tire tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Tire ve İzmir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Basmane Tire treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir Tire Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tire İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İzmir Tire tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Tire arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Tire Tren saatleri? İzmir İstanbul Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmir den İlk tren 09:54 saatinde hareket etmektedir. Tire den ise ilk tren 06:10 saatinde hareket etmektedir.

İzmir ↔ Söke Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

2020 bahar dönemi uygulamasına göre Söke İzmir tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Basmane Söke Bölgesel tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 110 km olup yaklaşık 2 saat 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 12,00 ₺ den başlar.

İzmir Söke Tren Saatleri

İzmir Söke İzmir Arası Basmane Söke Treni Hergün karşılıklı 1 Sefer Çalışmaktadır

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11

Söke – İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Söke İzmir Söke Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir.

İzmir Basmane tren garı

İzmir – Söke Tren fiyatları:

  • İzmir Söke Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 12 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 9 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Söke İzmir Tren Yolu Güzergahı

Söke – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır Söke Tren garı çalışma saatleri :05:00- 19:00 saatleri arası Açıktır

Söke Tren istasyonu telefonu ? 0 256 518 11 83 dır İzmir Söke Trenle kaç km ? Söke İzmir Arası Tren mesafesi 110 km

İzmir Söke arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İzmir Söke istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Söke tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Söke ve İzmir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İzmir Söke treninde Yiyecek içecek bulunur mu?İzmir Söke Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Söke İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İzmir Söke tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Söke arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin ↔ İslahiye Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Islahiye Mersin arası 1 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Mersin Gardan İlk tren 17:30 saatinde hareket etmektedir. Islahiye den ise ilk tren 07:25 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 86 km olup yaklaşık 4 saat sürmektedir. İslahiye Mersin Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 16 tl dir.

İslahiye Mersin TRen Saatleri

Mersin İslahiye arası sadece İslahiye mersin treni çalışmaktadır

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:08
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:52Ceyhan↓09:25
Kiremithane18:57İncirlik↓10:00
İncirlik↓19:04Yüreğir↓10:07
Ceyhan↓19:39Adana↓10:26
Osmaniye↓20:15Yenice↓10:50
Bahçe↓21:04Tarsus↓11:08
Islahiye
Varış
21:44Mersin
Varış
11:40

Mersin ↔ Islahiye trenle kaç saat Sürer ?

Mersin Islahiye Mersin Arası Trenle Yaklaşık 4 Saat sürmektedir. Islahiye Mersin Trenle kaç km ? Mersin Islahiye Arası Tren mesafesi 86 km Mersin Islahiye Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Islahiye Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır

Islahiye Tren istasyonu telefonu ? 0 342 862 10 79 dır Mersin Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

Mersin Islahiye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Mersin Islahiye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Mersin Islahiye tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Islahiye ve Mersin dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Islahiye treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Mersin Islahiye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Islahiye Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Islahiye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Islahiye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Islahiye Tren saatleri? Mersin Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin dan İlk tren 00:14 saatinde hareket etmektedir. Islahiye den ise ilk tren 00:32 saatinde hareket etmektedir.

İzmir ↔ Nazilli Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ile 9 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 157 km olup yaklaşık 3 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺8,50

Nazilli ↔ İzmir Tren Saatleri

İzmir tren kalkış saatleritren adıNazilli TREN KALKIŞ SAATLERİ
07:10 08:55 10:30 12:34_14:30_16:35 18:20 23:00TCDD03:10 05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24

İzmir Nazilli İzmir Arası Denzl Basmane Nazilli İzmir Aydın izmir Göller Express Treni Hergün karşılıklı 9 Sefer Çalışmaktadır

Nazilli – İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Nazilli İzmir Nazilli Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. İzmir Nazilli Trenle kaç km ? Nazilli İzmir Arası Tren mesafesi 157 km

İzmir – Nazilli Tren fiyatları

  • İzmir Nazilli Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam Bilet 8,5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 4 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 6 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Nazilli İzmir Tren Yolu Güzergahı

Nazilli – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Nazilli tren istasyonu

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır

Nazilli Tren garı çalışma saatleri :05:00 – 21:30 saatleri arası Açıktır Nazilli Tren istasyonu telefonu ? 0 256 214 15 89 dır

Nazilli İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Nazilli İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Nazilli İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmir ve Nazilli dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Nazilli İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Nazilli İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmir Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Nazilli İzmir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli İzmir Tren saatleri? İzmir Nazilli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Nazilli dan İlk tren 03:10 saatinde hareket etmektedir. İzmir den ise ilk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir.

Nazilli İzmir Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33

izmir Denizli Bölgesel

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İzmir
Kalkış
SaatiIsparta
Kalkış
Saati
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Çaycuma – Zonguldak Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Zonguldak Çaycuma arası 2 Bölgesel tren ile hergün karşılıklı 8 sefer yapılmaktadır. Zonguldak dan İlk tren 0730 saatinde hareket etmektedir. Çaycuma dan ise ilk tren 0601 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 27 km olup yaklaşık 1 saat 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 6,5 tl dir.

Zonguldak – Çaycuma Tren saatleri

KARA BÜK
KALKIŞ
SAATİZONGUL DAK
KALKIŞ
SAATİ
Kara bük07:05 12:55 15:55 18:10Zon guldak07:30 09:30 11:30 13:25 16:30 17:35 18:30 20:30
Gökçe bey05:40 06,30 08,30 12,30 14,24 17,24 18,30 19,36 Kilimli07:43 09:42 11:42 13:40 16:42 17:47 18:42 20:45
Çay cuma06,01 06,51 08,51 12,51 14,45 17,45 18,51 19,57 Çay cmua08:50 10:48 12:50 14:44 17:46 18:52 19:56 21:53
Kilimli07,04 07,54 09,55 13,54 15,48 18,53 19,54 21,00 Gökçe bey09:12 11:08 13:13 15:05 18:06 19:12 20:18 22:13
Zon guldak 10,05 15,58 19,03 21,10Kara bük Varış10:33_14:28 16:21 21:35

Zonguldak Gökçebey Zonguldak Arası  Anahat Trenlerinden Gökçebey Zonguldak ve Zonguldak Karabük Bölgesel Treni ile Hergün Karşılıklı Tren Seferleri yapılmaktadır. Zonguldak – Gökçebey – Zonguldak Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir.

Çaycuma ↔ Zonguldak Tren fiyatları

  • Bölgesel Tren Fiyatlarını 444 82 33 e sorunuz Pulman Tam  6 TL
Zonguldak Çaycuma Tren yolu güzergahı

Çaycuma Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 19:00 Saatleri Arası Açıktır Zonguldak Tren garı çalışma saatleri : 06.30 – 21.00 Saatleri Arası Çalışır

Çaycuma Tren istasyonu telefonu ? 0 372 615 12 91 dır Zonguldak Tren istasyonu telefonu ? 0 372 251 15 14 dır

Çaycuma Zonguldak Trenle kaç saat?

Zonguldak Gökçebey Arası Trenle  1 saat 15 dakika sürer Gökçebey Zonguldak Trenle kaç km ? Zonguldak Gökçebey Arası Tren mesafesi 27 Km dir

Zonguldak Çaycuma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Zonguldak Çaycuma istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Zonguldak Çaycuma tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Çaycuma ve Zonguldak dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.
Zonguldak Çaycuma treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Zonguldak Çaycuma Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Çaycuma Zonguldak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Zonguldak Çaycuma tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Zonguldak Çaycuma arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Zonguldak Çaycuma Tren saatleri? Zonguldak Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Zonguldak dan İlk tren 0730 saatinde hareket etmektedir. Çaycuma den ise ilk tren 0601 saatinde hareket etmektedir.

Karabük ↔ Zonguldak Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Karabük Zonguldak arası TCDD ye ait 1 Bölgesel tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Karabük den İlk tren 07:05 saatinde hareket etmektedir. Zonguldak dan ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 101 km olup yaklaşık 1 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 16,00 ₺

Zonguldak ↔ Karabük Tren Saatleri

Karabük Zonguldak Karabük Arası  Karabük ve Çaycuma Zonguldak Treni Hergün karşılıklı 4 Sefer Çalışmaktadır

KARA BÜK
KALKIŞ
SAATİZONGUL DAK
KALKIŞ
SAATİ
Kara bük07:05 12:55 15:55 18:10Zon guldak07:30 09:30 11:30 13:25 16:30 17:35 18:30 20:30
Gökçe bey05:40 06,30 08,30 12,30 14,24 17,24 18,30 19,36 Kilimli07:43 09:42 11:42 13:40 16:42 17:47 18:42 20:45
Çay cuma06,01 06,51 08,51 12,51 14,45 17,45 18,51 19,57 Çay cmua08:50 10:48 12:50 14:44 17:46 18:52 19:56 21:53
Kilimli07,04 07,54 09,55 13,54 15,48 18,53 19,54 21,00 Gökçe bey09:12 11:08 13:13 15:05 18:06 19:12 20:18 22:13
Zon guldak 10,05 15,58 19,03 21,10Kara bük Varış10:33_14:28 16:21 21:35
Zonguldak Karabük Tren Yolu Güzergahı

Karabük – Zonguldak Tren fiyatları :

  • Karabük Zonguldak Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 16 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 12 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Karabük Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Zonguldak Tren garı çalışma saatleri : 06.30 – 21.00 Saatleri Arası Çalışır

Karabük Tren istasyonu telefonu ? 0 0 370 415 77 73 dır Zonguldak Tren istasyonu telefonu ? 0 0 372 251 15 14 dır

Karabük Zonguldak Trenle kaç saat ?

Zonguldak Karabük Arası Trenle 1,5 saat sürer Karabük Zonguldak Trenle kaç km ? Zonguldak Karabük Arası Tren mesafesi 101 Km dir

karabük tren istasyonu

Karabük Zonguldak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Karabük Zonguldak istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Karabük Zonguldak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Zonguldak ve Karabük dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Karabük Zonguldak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Karabük Zonguldak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Zonguldak Karabük tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Karabük Zonguldak tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Karabük Zonguldak arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Karabük Zonguldak Tren saatleri? Karabük Eskişehir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Karabük den İlk tren 07:05 saatinde hareket etmektedir. Zonguldak dan ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir.