Kategori arşivi: Bölgesel Tren

Bölgesel tren seferleri

Boğaziçi Ekspresi tren saatleri

Boğaziçi Ekspresi Tren Saatleri

Ankara KalkışHareket SaatiArifiye KalkışHareket Saati
Ankara↓08:15Arifiye↓15:30
Sincan08:32Bilecik17:02
Polatlı09:18Bozüyük17:37
Eskişehir11:23Eskişehir18:12
Bozüyük12:07Polatlı20:17
Bilecik12:49Sincan21:18
Arifiye Varış14:27Ankara Varış21:34
Boğaziçi ekspresi Pandemiden dolayı çalışmamaktadır. Tren Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Ankara-Ariye arasında Yüksek Hızlı trenlerin durmadığı birçok noktada duran Boğaziçi Ekspresi gündüz saatlerinde ara duraklardaki yolcuların ulaşım ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Boğaz içi Ekspresi Tren Güzergahı

240 yolcu kapasitesi bulunan Boğaziçi Ekspresi, 4 pulman vagondan oluşuyor Yaklaşık seyahat süresi 6 saat tir.

TCDD Boğaziçi Ekspresi, 1 Haziran 1968 tarihinde İstanbul Haydarpaşa Garı’ndan Ankara Garı’na, yepyeni vagonlarla seferlerine başladı.

İzmir – Ödemiş Tren Saatleri

Ödemiş – İzmir Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriÖdemiş KalkışTren Saatleri
izmir↓06:30, 08:45, 12:00, 15:30, 17:10, 20:30, 22:10Ödemiş↓05:25, 07:15, 09:30, 11:30, 15:00, 17:50, 19:50
Gazi
emir↓
06:49, 09:05, 12:14, 15:49, 17:28, 20:50, 22:27Bayın
dır↓
06:13, 08:02, 10:18, 12:13, 15:43, 18:41, 20:33
Hava
alanı↓
06:56, 09:11, 12:20, 15:56, 17:34, 20:56, 22:32Tor
balı↓
06:51, 08:39, 10:51, 12:51, 16:25, 19:19, 21:04
Tor
balı↓
07:25, 09:39, 12:50, 16:26, 18:03, 21:25, 22:56Hava
alanı↓
07:20, 09:10, 11:21, 13:23, 16:56, 19:47, 21:33
Bayın
dır↓
08:01, 10:17, 13:29, 16:59, 18:40, 21:58, 23:27Gazi
emir↓
07:25, 09:16, 11:28, 13:30, 17:02, 19:53, 21:40
Ödemiş Varış08:51_11:00, 14:14, 17:45, 19:26, 22:39, 00:08izmir Varış07:43_09:33, 11:46, 13:44, 17:19, 20:09, 21:58
Ödemiş İzmir Tren saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 13 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Bölgesel trenler Tcdd Basmane Garı’ndan kalkıp karşılıklı Ödemiş Şehir Garı’na her gün 7 sefer yapar.

Sabah saatlerinde Ödemiş istasyonundan kalkan İlk tren 05:25 saatinde hareket eder. Bu yönde akşam saatlerindeki son tren ise 19:50 saatindedir. İzmir Basmane Garından kalkış yapan gün içindeki İlk tren 06:30 saatinde kalkış yapmakta olup, Bu yöndeki son tren ise akşamleyin 22:10 saatinde hareket etmektedir.

Trenler pulman tip koltuklardan oluşur. İzmir Ödemiş tcdd Tren Bilet fiyatı 13,5 TL dir. Yolculuk süresi 2 Saat 10 Dk dır. Ödemiş’ten ilk tren 05:25 saatinde İzmir Basmane garından 06:30 saatinde hareket etmektedir.

İzmir – Ödemiş bilet fiyatları 2021

  • Pulman vagon Tam bilet 13,5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 11,5 Tl
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
  • İzmir Ödemiş Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz
  • Ödemiş Basmane Tren biletini internetden alamazsınız. Bölgesel Trenlerde de sadece Ödemiş veya Basmane istasyon gişelerinden Sefer günü temin edebilirsiniz. İzmir Ödemiş Bölgesel Treninde Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tren kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ödemiş treni saat kaçta? İzmir’e tren seferleri var mı? İzmir tren bilet fiyatları, gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Ödemiş – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Ödemiş İzmir arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 113 Km olduğundan Fırat Ekspresi ile yolculuğunuz yaklaşık 2,5 saat Sürer. İzmir Ödemiş tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Ödemiş Tcdd tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Ödemiş Tren Güzergahı

Ödemiş İzmir Tren Yolu Güzergahı

Basmane-Ödemiş Bölgesel Tren hattı, TCDD Demiryolu Taşımacılık tarafından Ödemiş – İzmir arasında çalıştırılan bölgesel yolcu trenidir.

ödemiş tren garı

İzmir – Ödemiş arasında hangi trenler çalışır?

İzmir Ödemiş Arasında TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU, koltuklu pulman tipi Ödemiş-İzmir bölgesel treni günde 6 sefer Basmane Ödemiş Demiryolu hattında çalışmaktadır. Ödemiş İzmir Arası 113 km olup yolculuğunuz ortalama 2 saat sürecektir

  • Basmane Ödemiş bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • Ödemiş – İzmir Trenlerinde Yataklı vagonda bulunmamaktadır.
  • Basmane Ödemiş Arası Çalışan Tren sadece Ödemiş Basmane bölgesel Trenidir.
İzmir Basmane tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Basmane Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır Basmane Tren garı adresi Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Ödemiş Tren garı çalışma saatleri 04:30 – 19:00 saatleri arası Açıktır. Ödemiş Tren istasyonu telefonu 0 232 545 30 59 dır Ödemiş Tren Garı Adresi Ödemiş Şehir Garı, Cumhuriyet Mahallesi, Şht. Öz Polat Cd. No:13, Ödemiş/İzmir.

İzmir Ödemiş Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriÖdemiş KalkışTren Saatleri
İzmir (Basmane)06:30, 08:45, 12:00, 15:30, 17:10, 20:30Ödemiş Şehir05:25, 07:15, 09:30, 11:30, 15:00, 17:50
Gaziemir06:49, 09:05, 12:14, 15:49, 17:28, 20:50Ödemiş Gar05:29, 07:19, 09:34, 11:34, 15:04, 17:54
menderes Havaalanı06:56, 09:11, 12:20, 15:56, 17:34, 20:56Beytiköy05:34, x, x, x, x, 17:59
Menderes07:03, 09:16, 12:27, 16:03, 17:40, 21:02İlkkurşun05:41, 07:30, 09:45, 11:45, 15:15, 18:06
Pancar07:15, 09:29, x, x, 17:53, 21:15Doyranlı05:47, x, x, 11:51, x, 18:12
Torbalı07:25, 09:39, 12:50, 16:26, 18:03, 21:25Derebaşı05:51, x, x, 11:55, x, 18:16
Gürgürx, x, 12:58, x, 18:11, xPınarlı Durağı05:56, 07:43, 09:59, x, x, 18:21
Taşkesik07:36, x, 13:02, x, 18:15, 21:36Çatal06:00, 07:47, 10:03, 12:03, 15:31, 18:25
Arıkbaşı07:42, 09:59, 13:08, 16:41, 18:21, 21:42Yakaköy06:05, 07:52, x, 12:08, x, 18:31
Karpuzlu07:49, 10:06, 13:15, 16:48, 18:28, 21:49Bayındır MYO06:08, 07:55, 10:11, x, 15:38, 18:34
Elifli07:53, x, 13:19, x, 18:32, xBayındır06:13, 08:02, 10:18, 12:13, 15:43, 18:41
Furunlu07:56, 10:12, 13:22, 16:54, 18:35, xFurunlu06:18, 08:07, 10:23, 12:18, 15:48, 18:46
Bayındır08:01, 10:17, 13:29, 16:59, 18:40, 21:58Elifli06:21, 08:10, x, 12:21, x, 18:49
Bayındır MYO08:06, 10:22, x, 17:04, x, xKarpuzlu06:25, 08:14, 10:29, 12:25, 15:56, 18:53
Yakaköy08:09, x, 13:35, x, 18:46, xArıkbaşı06:32, 08:21, 10:36, 12:32, 16:03, 19:00
Çatal08:16, 10:28, 13:40, 17:12, 18:51, 22:07Taşkesik06:38, 08:27, x, 12:38, x, 19:06
Pınarlı Durağı08:20, x, x, 17:16, 18:55, xGürgür06:42, x, x, x, x, 19:10
Derebaşı08:25, x, 13:48, x, 19:00, xTorbalı06:51, 08:39, 10:51, 12:51, 16:25, 19:19
Doyranlı08:29, x, 13:52, x, 19:04, xPancar07:01, 08:49, x, x, 16:37, 19:29
İlkkurşun08:35, 10:44, 13:58, 17:29, 19:10, 22:23Menderes07:15, 09:04, 11:15, 13:18, 16:50, 19:41
Beytiköyx xmenderes Havaalanı07:20, 09:10, 11:21, 13:23, 16:56, 19:47
Ödemiş Gar08:46, 10:55, 14:09, 17:40, 19:21, 22:34Gaziemir07:25, 09:16, 11:28, 13:30, 17:02, 19:53
Ödemiş Şehir08:51, 11:00, 14:14, 17:45, 19:26, 22:39İzmir (Basmane)07:43, 09:33, 11:46, 13:44, 17:19, 20:09
İzmir Ödemiş Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri Ağustos 2021

İzmir – Denizli Tren saatleri

Basmane – Denizli – İzmir Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi saatleri
İzmir07:10 10:45 12.30 16:4523:05
Denizli05:45 08.30 10:45 12:20 16:4502:03
denizli izmir tren seferleri Ekim 2021

Denizli – İzmir – Denizli Arasında Denizli Basmane ve göller ekspresi Treni çalışmaktadır. İzmir Denizli İzmir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli treni ile Hergün karşılıklı 4 sefer düzenlenir.

Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 05:45 de hareket etmektedir. İzmir istasyondan ise 07:10 saatinde kalkış yapmaktadır. Denizli ile izmir arası Bilet fiyatı 28,50 TL olup yolculuğunuz 4 Saat sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı 3 tren seferi vardır.

Denizli – İzmir Tren fiyatları

  • Tcdd Basmane İzmir – Denizli bölgesel Tren bilet fiyatı Pulman Tam Bilet 28,5 Tl
  • Göller Ekspresi Tam Bilet: 28 TL

DENİZLİ – İZMİR Bölgesel TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Denizli treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Denizli İzmir Tren Güzergahı

İzmir Denizli Trenle kaç saat sürer?

Trenle 4 saat sürer, Basmane – Denizli arası Tren mesafesi 262 Km dir. Bu mesafe bölgesel tren ile yaklaşık 4 Saat sürer.

İki İstasyon arası Tren yolu mesafesi 262 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat sürmektedir, İzmir -Denizli tren yolculuk süresi, aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Gaziemir – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli İzmir Tren Güzergahı

İzmir Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Basmane Denizli Bölgesel trenidir İzmir Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenler de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Denizli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Tren garı gişe çalışma saatleri nedir?

İzmir Basmane tren garı gişe çalışma saatleri gün içinde 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır.

İzmir Tren istasyonu telefonu?

Basmane Tren garı gişe telefon numarası 0 232 484 86 38 dır. Ancak Denizli Basmane trenleri için rezervasyon yapılamaz.

Denizli Tren garı çalışma saatleri

Denizli tren istasyonu gişeleri gün ici 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır.

Denizli Tren istasyonu telefonu?

Denizli tren garı iletişim telefonu, 0 258 268 28 31 dır. İzmir seferi için rezervasyon yapılamaz.

İzmir Denizli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bu iki istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Seyahatinizi bölgesel trenlerle veya Göller Ekspresi ile yapacaksınız.

İzmir Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve İzmir den Geçen Basmane Bölgesel trenlerinde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Göller Ekspresi treninde yataklı vagon bulunmaktadır.

İzmir Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Göller Ekspresi treninde Yemekli vagon bulunmaktadır.

İzmir Denizli arası tren seferi var mı?

Denizli – İzmir – Denizli Arasında Denizli Basmane ve göller ekspresi Treni çalışmaktadır. İzmir Denizli İzmir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli treni ile Hergün karşılıklı seferler düzenlenir.

denizli izmir

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Ekim 2021

Denizli İzmir Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
İzmir (Basmane)07:10, 10:45, 12:30, 16:45Denizli05:45, 08:30, 10:45, 12:20, 16:45
Gaziemir07:28, 11:04, 12:50, 17:03Goncalı05:59, 08:46, 11:02, 12:34, 17:02
Amenderes Havaalanı07:34, 11:10, 12:56, 17:09Sarayköy06:15, 09:03, 11:22, 12:52, 17:18
Menderes07:39, 11:15, 13:01, 17:15Buharkent06:29, 09:18, 11:38, 13:06, 17:32
Pancar07:53, 11:29, 13:13, 17:28Horsunlu06:41, 09:30, 11:52, 13:18, 17:44
Torbalı08:02, 11:38, 13:22, 17:37Pamukören06:47, 09:36, 12:00, 13:24, 17:50
Tepeköy08:08, 11:42, 13:26, 17:41Kuyucak06:54, 09:43, 12:11, 13:31, 17:59
Sağlık08:16, 11:50, 13:34, 17:49Nazilli07:06, 09:55, 12:23, 13:43, 18:13
Selçuk08:35, 12:09, 13:53, 18:09İsabeyli07:12, x, 12:29, 13:49, 18:20
Çamlık08:49, 12:23, 14:08, 18:23Atça07:18, 10:06, 12:35, 13:56, 18:26
Ortaklar09:08, 12:42, 14:26, 18:41Sultanhisar07:24, 10:13, 12:41, 14:02, 18:33
Germencik09:18, 12:52, 14:37, 18:51Karaalix, x, 12:45, 14:06, x
İncirliova09:29, 13:04, 14:49, 19:01Köşk07:34, 10:23, 12:53, 14:14, 18:46
Aydın09:40, 13:15, 15:00, 19:12Umurlu07:43, 10:32, 13:02, 14:23, 18:56
İmamköyx, x, x, x, xİmamköy07:50, x, x, x, x
Umurlu09:53, 13:27, 15:13, 19:24Aydın07:58, 10:46, 13:16, 14:37, 19:13
Köşk10:02, 13:36, 15:22, 19:33İncirliova08:08, 10:57, 13:27, 14:48, 19:23
Karaalix, 13:44, 15:30, xGermencik08:18, 11:07, 13:38, 14:58, 19:33
Sultanhisar10:14, 13:48, 15:34, 19:43Ortaklar08:29, 11:17, 13:48, 15:08, 19:45
Atça10:20, 13:55, 15:40, 19:50Çamlık08:48, 11:35, 14:07, 15:28, 20:04
İsabeyli10:26, 14:01, 15:46, 19:56Selçuk09:01, 11:48, 14:20, 15:41, 20:18
Nazilli10:33, 14:08, 15:53, 20:03Sağlık09:20, 12:07, 14:39, 16:00, 20:37
Kuyucak10:44, 14:19, 16:04, 20:14Tepeköy09:29, 12:15, 14:47, 16:08, 20:47
Pamukören10:51, 14:26, 16:11, 20:21Torbalı09:33, 12:19, 14:51, 16:12, 20:52
Horsunlu10:56, 14:31, 16:16, 20:26Pancar09:42, 12:28, 15:03, 16:21, 21:04
Buharkent11:08, 14:43, 16:28, 20:38Menderes09:54, 12:41, 15:18, 16:33, 21:19
Sarayköy11:23, 14:59, 16:43, 20:52Admenderes Havaalanı09:59, 12:46, 15:23, 16:38, 21:24
Goncalı11:42, 15:15, 17:03, 21:11Gaziemir10:04, 12:52, 15:28, 16:43, 21:29
Denizli11:53, 15:26, 17:14, 21:22İzmir (Basmane)10:21, 13:09, 15:45, 16:58, 21:46
Denizli İzmir Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri Ağustos 2021

İzmir – Uşak Tren Saatleri

Uşak İzmir Arası Tren Saatleri

İzmir-UşakUşak-İzmir
07:40, 15:15, 19:5501:48, 06:20, 16:20
Uşak İzmir tren seferleri Temmuz 2021

İzmir Uşak İzmir Arası Mavi Tren ve İzmir Uşak Treni Hergün karşılıklı Çalışmaktadır.

Uşak-İzmir arası TCDD ye ait Ekspres ve Bölgesel trenler ile 3 sefer yapılmaktadır. İzmir Basmane garından ilk tren 07:40 saatinde, Uşak Tren istasyonundan ilk tren gece 01:48 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 216 km olup yaklaşık 6 saat sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 25,00 TL dir.

İzmir – Uşak Tren fiyatları

  • İzmir Uşak Arası Mavi Tren Bilet: 25,5 TL
  • Mavi Tren Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 99 TL Çift kişi 150 TL

UŞAK – İZMİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Uşak treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Uşak – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Uşak İzmir Uşak Arası Trenle Yaklaşık 6 Saat sürmektedir. İzmir Uşak Trenle kaç km? Uşak İzmir Arası Tren mesafesi 216 km.

Uşak İzmir Tren Yolu Güzergahı

Uşak – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 464 77 95 dır

Uşak Tren garı çalışma saatleri 7/24 saatleri arası Açıktır. Uşak Tren istasyonu telefonu 0 276 216 60 73 dır.

İzmir Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Uşak İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Tcdd Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Uşak İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

İzmir ve Uşak dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak İzmir Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak İzmir Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

uşak tren istasyonu

Uşak İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Uşak İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Uşak Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Kmavi treni

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Ekim 2021

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

İzmir Uşak Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
İzmir 07:40 15:15Uşak06:20 16:20
Çiğli08:10 15:45İnay06:50 16:49
Menemen08:28 16:01Ahmetler07:08 17:07
Emiralem08:36 16:09Eşme07:28 17:26
Ayvacık08:44 xArmutlu 07:37 17:35
Muradiye08:56 16:30Güneyköy07:45 17:41
Horozköy09:04 16:37Davutlar07:53 17:49
Manisa09:12 16:44İsmailbey08:07 18:03
Çobanisa09:27 16:59Konaklar08:18 18:13
Turgutlu09:41 17:13Ceber Kamara08:23 18:18
Urganlı09:53 17:24Gümüşçay08:27 18:22
Ahmetli10:01 17:32Killik08:31 18:26
Yaraşlı10:06 17:37Alaşehir08:42 18:35
Sart10:11 17:42Akkeçili08:47 18:41
Salihli10:20 17:50Piyadeler08:52 18:47
Gümüşçayı10:25 17:55Yeniköy D08:57 18:53
Kabazlı10:30 18:00Kavaklıdere09:02 18:58
Yeşilkavak10:34 18:04Köseali09:08 19:05
Köseali10:38 18:08Yeşilkavak09:12 19:10
Kavaklıdere10:44 18:14Kabazlı09:16 19:15
Yeniköy10:49 18:18Gümüşçayı09:21 19:21
Piyadeler10:54 18:23Salihli09:27 19:28
Akkeçili11:00 18:28Sart09:34 19:35
Alaşehir11:07 18:34Yaraşlı09:39 19:40
Killik11:15 18:42Ahmetli09:44 19:45
Gümüşçay11:19 18:46Urganlı09:54 19:53
Ceber Kamara11:23 18:51Turgutlu10:06 20:05
Konaklar11:29 18:57Çobanisa10:19 20:17
İsmailbey11:40 19:08Manisa10:35 20:33
Davutlar köyü11:52 19:21Horozköy10:40 20:38
Güneyköy11:59 19:28Muradiye10:47 20:45
Armutlu12:05 19:34Ayvacıkx 20:58
Eşme12:14 19:43Emiralem11:06 21:07
Ahmetler12:33 20:02Menemen11:17 21:18
İnay12:51 20:20Çiğli11:35 21:34
Uşak Varış13:19 20:48İzmir Varış12:01 22:00
İzmir Uşak Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri Ağustos 2021

İzmir – Tire Tren Saatleri

Tire İzmir Arası Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriTire KalkışTren Saatleri
izmir↓10:00, 14:10, 16:00, 19:10Tire↓08:00, 06:30, 13:05, 16:55
Gaziemir↓10:15, 14:25, 16:15, 19:28Çatal↓08:15, 06:43, 13:18, 17:11
Havaalanı↓10:21, 14:31, 16:21, 19:34Bayındır↓08:27, 06:52, 13:28, 17:26
Torbalı↓10:52, 15:02, 16:51, 20:02Torbalı↓09:01, 07:24, 14:03, 18:04
Bayındır↓11:29, 15:44, 17:27, 20:34Havaalanı↓09:33, 07:56, 14:35, 18:36
Çatal↓11:42, 15:55, 17:38, 20:45Gaziemir↓09:39, 08:01, 14:41, 18:41
Tire
Varış
11:56_16:09, 17:52, 20:59İzmir Varış09:57_08:19, 14:59, 18:58
Basmane Tire Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

İzmir Tire Basmane Arası Sadece Tire İzmir Treni Hergün karşılıklı 1 Sefer Çalışmaktadır 

Tire İzmir Basmane Arası Sadece Basmane Tire Bölgesel Treni Günde 1 seferle çalışmaktadır. İzmir’den İlk tren Akşam 16:00 saatinde hareket etmektedir. Tire’den ise ilk tren Sabah 08:00 saatinde hareket etmektedir. Trenler pulman vagonlardan oluşmaktadır. Tren fiyatı 11,5 TL olup yolculuk süresi 1 Saat 45 dk dır.

İzmir – Tire Tren fiyatları

  • İzmir Tire Arası Bölgesel Trenleri
  • Tam bilet 11,5 TL

TİRE – İZMİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Tire treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Tire – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Tire İzmir Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. İzmir Tire Trenle kaç km? Tire İzmir Arası Tren mesafesi 97 km.

İzmir Tire Tren güzergahı

Tire İzmir Tren Yolu Güzergahı

Tire İzmir En hızlı Rota 1 sa. 15 dk. (97,2 km) kalkış: Basmane Garı varış: TİRE TREN İSTASYONU

Tire – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır İzmir Basmane gar Adresi; Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Tire Tren garı çalışma saatleri 06:00 18:30 saatleri arası Açıktır. Tire Tren istasyonu telefonu 0 232 512 15 25 dır. Tire tren garı Adresi; tire tren istasyonu, Fatih Mahallesi, Samim Üzer Cd. 2/A, 35910 Tire/İzmir.

İzmir Tire arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Tire istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

İzmir Tire tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Tire ve İzmir den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Basmane Tire treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Tire Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tire İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir. İzmir Tire tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Tire arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Tire Tren saatleri?

İzmir İstanbul Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmir den İlk tren 09:54 saatinde hareket etmektedir. Tire den ise ilk tren 06:10 saatinde hareket etmektedir.

Tire İzmir Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriTire KalkışTren Saatleri
Basmane İzmir10:00, 14:10, 16:00, 19:10Tire08:00, 06:30, 13:05, 16:55
Gaziemir10:15, 14:25, 16:15, 19:28Fen Lisesi Durağı08:04, x, x, 16:59
Menderes Havaalanı10:21, 14:31, 16:21, 19:34Toki Mah.08:09, 06:37, 13:12, 17:04
Menderes10:27, 14:37, 16:27, 19:39Çatal08:15, 06:43, 13:18, 17:11
Pancar10:40, 14:50, 16:40, 19:52Yakaköyx, x, x, 17:16
Torbalı10:52, 15:02, 16:51, 20:02Bayındır MYO08:22, x, x, 17:19
Gürgür11:00, x, x, xBayındır08:27, 06:52, 13:28, 17:26
Taşkesik11:04, x, x, xFurunlu08:32, x, x, 17:31
Arıkbaşı11:10, 15:21, 17:08, 20:17Elifli08:35, x, x, 17:34
Karpuzlu11:17, 15:30, 17:15, 20:24Karpuzlu08:39, 07:02, 13:39, 17:38
Elifli11:21, x, x, xArıkbaşı08:46, 07:09, 13:46, 17:45
Furunlu11:24, x, x, xTaşkesikx, x, x, 17:51
Bayındır11:29, 15:44, 17:27, 20:34Gürgürx, x, x, 17:55
Bayındır MYO11:34, x, x, xTorbalı09:01, 07:24, 14:03, 18:04
Yakaköy11:37, x, x, xPancar09:12, 07:35, 14:14, 18:15
Çatal11:42, 15:55, 17:38, 20:45Menderes09:27, 07:51, 14:29, 18:30
Toki Mah.x xHavaalanı09:33, 07:56, 14:35, 18:36
Fen Lisesi Durağı11:53, x, 17:49, xGaziemir09:39, 08:01, 14:41, 18:41
Tire11:56, 16:09, 17:52, 20:59Basmane09:57, 08:19, 14:59, 18:58
Tire İzmir Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri Ağustos 2021

İzmir – Söke Tren Saatleri

Bu güzergahtaki tren hattı çalışmamaktadır.

İzmir Söke Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11
Böyel bi tren hattı Yok

İzmir Söke İzmir Arası Basmane Söke Treni Hergün karşılıklı 1 Sefer Çalışmaktadır

Söke İzmir arası TCDD ye ait Basmane Söke Bölgesel tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 110 km olup yaklaşık 2 saat 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 15,00 TL den başlar.

İzmir – Söke Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Tam bilet 15 TL

SÖKE – İZMİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Söke treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Söke – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Söke İzmir Söke Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir.

İzmir Söke Tren Güzergahı

Söke İzmir Tren Yolu Güzergahı

Söke – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. İzmir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

İzmir Tren istasyonu telefonu? 0 232 484 86 38 dır Söke Tren garı çalışma saatleri:05:00- 19:00 saatleri arası Açıktır

Söke Tren istasyonu telefonu? 0 256 518 11 83 dır İzmir Söke Trenle kaç km? Söke İzmir Arası Tren mesafesi 110 km

İzmir Söke arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İzmir Söke istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Söke tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Söke ve İzmir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İzmir Söke treninde Yiyecek içecek bulunur mu?İzmir Söke Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Söke İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İzmir Söke tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Söke arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin – Islahiye Tren Saatleri

İslahiye Mersin Tren Saatleri

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Mersin İslahiye arası sadece İslahiye mersin treni çalışmaktadır

Islahiye Mersin arası 1 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Mersin Gardan İlk tren 17:30 saatinde hareket etmektedir. Islahiye den ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 86 km olup yaklaşık 4 saat sürmektedir. İslahiye Mersin Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 28,5 tl dir.

Mersin İslahiye Tren Fiyatları

  • Bölgesel Tren Tam Bilet 28,5 TL

ISLAHİYE – MERSİN TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İslahiye treni saat kaçta? Mersin’e tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Mersin – Islahiye trenle kaç saat Sürer?

Mersin Islahiye Mersin Arası Trenle Yaklaşık 4 Saat sürmektedir. Islahiye Mersin Trenle kaç km? Mersin Islahiye Arası Tren mesafesi 86 km Mersin Islahiye Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Islahiye Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Islahiye Tren istasyonu telefonu 0 342 862 10 79 dır.

Mersin Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Mersin Tren istasyonu telefonu 0 324 231 12 67 dır.

Mersin Islahiye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Mersin Islahiye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Mersin Islahiye tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Islahiye ve Mersin’den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Islahiye treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Mersin Islahiye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Islahiye Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Islahiye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Islahiye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Islahiye Tren saatleri?

Mersin İslahiye Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin’den İlk tren 00:14 saatinde hareket etmektedir. Islahiye’den ise ilk tren 00:32 saatinde hareket etmektedir.

İslahiye Mersin Bölgesel Treni Durakları

Mersin KalkışTren Saatleriİslahiye Kalkış Tren Saatleri
Mersin17:30islahiye07:30
Tırmıl17:41Km.514+90007:37
Karacailyas17:46Fevzipaşa07:44
Taşkent17:54Ayran07:56
Huzurkent18:01Bahçeşehir08:04
Tarsus18:10Bahçe08:09
Yenice18:25Yarbaşı08:24
Şehitlik18:40Mamure08:37
Şakirpaşa18:46Osmaniye08:48
Adana18:56Toprakkale09:00
Kiremithane19:02Ceyhan09:25
İncirlik19:11Yakapınar09:46
Yakapınar19:25İncirlik10:01
Ceyhan19:47Kiremithane10:08
Toprakkale20:13Adana10:23
Osmaniye20:22Şakirpaşa10:27
Mamure20:31Şehitlik10:32
Yarbaşı20:45Yenice10:45
Bahçe21:00Tarsus11:01
Bahçeşehir21:06Huzurkent11:08
Ayran21:13Taşkent11:15
Fevzipaşa21:27Karacailyas11:22
Km.514+90021:33Tırmıl11:27
Islahiye21:39Mersin11:35
Ağustos 2021

İzmir – Nazilli Tren Saatleri

Nazilli – İzmir Tren Saatleri

İzmir-NazilliNazilli-İzmir
07:10 10:45 12:30 16:45 23:0503:21 07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Nazilli İzmir Tren seferleri Temmuz 2021

İzmir Nazilli Arasında Ekspres ve Bölgesel trenler gün içinde iki şehir garları arasında 6 sefer atarlar. Nazilli’den Kalkan İlk tren saati 07:06, İzmir’den Kalkan İlk tren ise 07:10 dadır. İki şehir arası yolculuk 157 km olup yaklaşık 3 saat 20 dakika sürmektedir. Göller Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 19 TL dir.

İzmir – Nazilli Tren fiyatları

  • Göller Ekspresi Tam Bilet 19 TL

İZMİR – NAZİLLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Nazilli treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? İzmir Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Nazilli – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Nazilli İzmir Nazilli Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir. İzmir Nazilli Trenle kaç km? Nazilli İzmir Arası Tren mesafesi 157 km

İzmir Nazilli Tren Güzergahı

Nazilli İzmir Tren Yolu Güzergahı

Nazilli – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Nazilli tren istasyonu

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri 05:00 – 21:30 saatleri arası Açıktır. Nazilli Tren istasyonu telefonu 0 256 214 15 89 dır.

Nazilli İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Nazilli İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Nazilli İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Nazilli den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Nazilli İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Nazilli İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmir Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Nazilli İzmir tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli İzmir Tren saatleri?

İzmir Nazilli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Nazilli den İlk tren 03:10 saatinde hareket etmektedir. İzmir den ise ilk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir.

Nazilli İzmir Arasında Tren seferleri Var mı?

İzmir Nazilli İzmir Arası Denizli Basmane, Nazilli İzmir, Aydın izmir, Göller Express Treni Hergün karşılıklı Çalışmaktadır.

Göller ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Ekim 2021

izmir Denizli Bölgesel

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Çaycuma – Zonguldak Tren Saatleri

Zonguldak – Çaycuma Tren saatleri

Karabük KalkışTren SaatiZonguldak KalkışTren Saati
Karabük07:05,12:55, 16:00, 18:10Zonguldak07:30 11:30 09:30 13:25 16:30 17:35 18:30 20:30
Gökçebey05:40 06:30 08:30 12:30 14:17 17:25 18:3019:34Kilimli07:42 09:42 11:42 13:37 16:42 17:47 18:42 20:42
Çaycuma06:00 06:50 08:50 12:50 14:40 17:45 18:50 19:54Çaycuma08:49 10:45 12:49 14:41 17:47 18:51 19:53 21:47
Kilimli07:03 07:52 09:54 13:52 15:42 18:52 19:52 20:56Gökçebey09:11 11:04 13:10 15:01 18:06 19:10 20:14 22:06
Zonguldak Varış 07:13_08:02 10:04 14:02 15:52 19:02 20:02 21:06Karabük Varış10:32_14:36 16:24 21:38
Koyu Renkli Saatler Karabük’e Varır. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Zonguldak Çaycuma arası 2 Bölgesel tren ile her gün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Zonguldak’dan İlk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Çaycuma’dan ise ilk tren 06:01 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 27 km olup yaklaşık 1 saat 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 8 tl dir.

Zonguldak Gökçebey Zonguldak Arası  Anahat Trenlerinden Gökçebey Zonguldak ve Zonguldak Karabük Bölgesel Treni ile Hergün Karşılıklı Tren Seferleri yapılmaktadır. Zonguldak – Gökçebey – Zonguldak Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları verilmiştir.

Çaycuma ↔ Zonguldak Tren fiyatları

  • Bölgesel Tren Pulman Tam  8 TL

ÇAYCUMA ZONGULDAK TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Çaycuma Bölgesel treni saat kaçta? Zonguldak’a tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Zonguldak Çaycuma Tren yolu güzergahı

Çaycuma Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 19:00 Saatleri Arası Açıktır.

Zonguldak Tren garı çalışma saatleri 06.30 – 21.00 Saatleri Arası Çalışır.

Çaycuma Tren istasyonu telefonu 0 372 615 12 91 dır.

Zonguldak Tren istasyonu telefonu 0 372 251 15 14 dır.

Çaycuma Zonguldak Trenle kaç saat?

Zonguldak Gökçebey Arası Trenle  1 saat 15 dakika sürer Gökçebey Zonguldak Trenle kaç km? Zonguldak Gökçebey Arası Tren mesafesi 27 Km dir.

Zonguldak Çaycuma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Zonguldak Çaycuma istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Zonguldak Çaycuma tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Çaycuma ve Zonguldak’dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.


Zonguldak Çaycuma treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Zonguldak Çaycuma Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Çaycuma Zonguldak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir. Biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Zonguldak Çaycuma arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Zonguldak Çaycuma Tren saatleri?

Zonguldak Çaycuma Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Zonguldak’dan İlk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Çaycuma’dan ise ilk tren 06:01 saatinde hareket etmektedir.

Karabük – Zonguldak Tren Saatleri

Zonguldak – Karabük Tren Haraket Saatleri

Karabük KalkışTren SaatiZonguldak KalkışTren Saati
Karabük07:05,12:55, 16:00, 18:10Zonguldak07:30 11:30 09:30 13:25 16:30 17:35 18:30 20:30
Gökçebey05:40 06:30 08:30 12:30 14:17 17:25 18:3019:34Kilimli07:42 09:42 11:42 13:37 16:42 17:47 18:42 20:42
Çaycuma06:00 06:50 08:50 12:50 14:40 17:45 18:50 19:54Çaycuma08:49 10:45 12:49 14:41 17:47 18:51 19:53 21:47
Kilimli07:03 07:52 09:54 13:52 15:42 18:52 19:52 20:56Gökçebey09:11 11:04 13:10 15:01 18:06 19:10 20:14 22:06
Zonguldak Varış 07:13_08:02 10:04 14:02 15:52 19:02 20:02 21:06Karabük Varış10:32_14:36 16:24 21:38
Koyu Renkli Saatler Karabük’e Varır. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Karabük Zonguldak Arası Karabük ve Çaycuma Zonguldak Bölgesel Treni Hergün karşılıklı Çalışmaktadır.

Karabük Zonguldak arası TCDD ye ait bölgesel trenler ile 4 sefer yapılmaktadır. Sabah saatlerinde Karabük istasyonundan kalkan İlk tren 07:05 saatinde hareket eder. Bu yönde akşam saatlerindeki son tren ise 18:10 saatindedir. Zonguldak Garından kalkış yapan gün içindeki İlk tren Sabah 07:30 saatinde kalkış yapmakta olup, Bu yöndeki son tren ise akşamleyin 18:30 saatinde hareket etmektedir.

Bu yolculuk 101 km olup yaklaşık 1 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 16,00 TL.

Karabük – Zonguldak Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Tam bilet 16 TL

KARABÜK ZONGULDAK TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Karabük treni saat kaçta? Zonguldak’a tren seferleri var mı? Karabük tren bilet fiyatları, gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Karabük Zonguldak Trenle kaç saat?

Zonguldak Karabük Arası Trenle 1,5 saat sürer Karabük Zonguldak Trenle kaç km? Zonguldak Karabük Arası Tren mesafesi 101 Km dir.

Karabük Zonguldak Tren Güzergahı

Zonguldak Karabük Tren Yolu Güzergahı

Karabük Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Karabük Tren istasyonu telefonu 0 0 370 415 77 73 dır.

Zonguldak Tren garı çalışma saatleri 06.30 – 21.00 Saatleri Arası Çalışır. Zonguldak Tren istasyonu telefonu 0 0 372 251 15 14 dır.

karabük tren istasyonu

Karabük Zonguldak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Karabük Zonguldak istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Karabük Zonguldak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Zonguldak ve Karabük den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Karabük Zonguldak treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Karabük Zonguldak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Zonguldak Karabük tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Karabük Zonguldak tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Karabük Zonguldak arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Karabük Zonguldak Tren saatleri?

Karabük Zonguldak Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Karabük den İlk tren 07:05 saatinde hareket etmektedir. Zonguldak dan ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir.

Zonguldak Karabük Bölgesel Treni Durakları

Zonguldak KalkışTren SaatleriKarabük KalkışTren Saatleri
Zonguldak07:30, 11:30, 13:25, 18:30, 09:30, 16:30, 17:35, 20:30Karabük07:05, 12:55, 16:00, 18:10
Kapuz07:36, 11:36, 13:31, 18:36, 09:36, 16:36, 17:41, 20:36Balıkısık07:45, 13:34, 16:42, 18:49
İnağzı07:39, 11:39, 13:34, 18:39, 09:39, 16:39, 17:44, 20:39Kölemen07:50, 13:39, 16:47, 18:54
Kilimli07:42, 11:42, 13:37, 18:42, 09:42, 16:42, 17:47, 20:42Yeşilyenice07:58, 13:45, 16:54, 19:01
Çatalağzı07:48, 11:48, 13:46, 18:48, 09:48, 16:48, 17:53, 20:50Cebeciler08:02, 13:49, 16:58, 19:05
Işıkveren07:52, 11:52, 13:50, 18:53, 09:52, 16:52, 17:57, 20:54Ibrıcak08:06, 13:53, 17:02, 19:09
Kazköy07:55, 11:55, 13:53, 18:56, 09:55, 16:55, 18:00, 20:57Çamlaraltı08:11, 13:58, 17:07, 19:14
Muslu07:58, 11:58, 13:56, 19:00, 09:58, 16:58, 18:03, 21:00Kayadibi08:15, 14:02, 17:11, 19:19
Göbü08:03, 12:03, 14:01, 19:06, 10:03, 17:03, 18:08, 21:05Gökçebey08:30, 14:17, 17:25, 19:34, 05:40, 06:30, 12:30, 18:30
Türkali08:07, 12:07, 14:05, 19:10, 10:07, 17:07, 18:12, 21:09Bakacakkadı08:37, 14:24, 17:32, 19:41, 05:47, 06:37, 12:37, 18:37
Filyos08:13, 12:13, 14:10, 19:21, 10:13, 17:13, 18:18, 21:15Kayıkçılar08:42, 14:29, 17:37, 19:46, 05:52, 06:42, 12:42, 18:42
Sefercik08:17, 12:17, 14:14, 19:25, 10:17, 17:17, 18:22, 21:19Ahatlı08:46, 14:33, 17:41, 19:50, 05:56, 06:46, 12:46, 18:46
Gökçeler08:21, 12:21, 14:18, 19:29, 10:21, 17:21, 18:26, 21:23Çaycuma08:50, 14:40, 17:45, 19:54, 06:00, 06:50, 12:50, 18:50
Derecikören08:24, 12:24, 14:21, 19:32, 10:24, 17:24, 18:29, 21:26Akyamaç08:57, 14:47, 17:52, 20:01, 06:07, 06:57, 12:57, 18:57
Saltukova08:30, 12:30, 14:26, 19:38, 10:30, 17:30, 18:35, 21:32Kiremithane09:01, 14:51, 17:56, 20:05, 06:11, 07:01, 13:01, 19:01
Kiremithane08:34, 12:34, 14:30, 19:42, 10:34, 17:34, 18:39, 21:36Saltukova09:06, 14:56, 18:01, 20:10, 06:16, 07:06, 13:06, 19:05
Akyamaç08:38, 12:38, 14:34, 19:46, 10:38, 17:38, 18:43, 21:40Derecikören09:11, 15:01, 18:06, 20:15, 06:21, 07:11, 13:11, 19:10
Çaycuma08:49, 12:49, 14:41, 19:53, 10:45, 17:47, 18:51, 21:47Gökçeler09:14, 15:04, 18:09, 20:18, 06:24, 07:14, 13:14, 19:13
Ahatlı08:53, 12:53, 14:45, 19:57, 10:49, 17:51, 18:55, 21:51Sefercik09:18, 15:08, 18:13, 20:22, 06:28, 07:18, 13:18, 19:17
Kayıkçılar08:57, 12:57, 14:49, 20:01, 10:53, 17:55, 18:59, 21:55Filyos09:23, 15:12, 18:19, 20:26, 06:33, 07:22, 13:22, 19:22
Bakacakkadı09:02, 13:02, 14:54, 20:06, 10:58, 18:00, 19:04, 22:00Türkali09:28, 15:17, 18:24, 20:31, 06:38, 07:27, 13:27, 19:27
Gökçebey09:11, 13:10, 15:01, 20:14, 11:04, 18:06, 19:10, 22:06Göbü09:32, 15:21, 18:28, 20:35, 06:42, 07:31, 13:31, 19:31
Kayadibi09:26, 13:26, 15:16, 20:29 Muslu09:37, 15:26, 18:33, 20:40, 06:47, 07:36, 13:36, 19:36
Çamlaraltı09:30, 13:30, 15:20, 20:33 Kazköy09:40, 15:29, 18:36, 20:43, 06:50, 07:39, 13:39, 19:39
Ibrıcak09:35, 13:35, 15:25, 20:38 Işıkveren09:43, 15:32, 18:39, 20:46, 06:53, 07:42, 13:42, 19:42
Cebeciler09:39, 13:39, 15:29, 20:42 Çatalağzı09:49, 15:37, 18:47, 20:51, 06:58, 07:47, 13:47, 19:47
Yeşilyenice09:44, 13:46, 15:34, 20:47 Kilimli09:54, 15:42, 18:52, 20:56, 07:03, 07:52, 13:52, 19:52
Kölemen09:50, 13:52, 15:40, 20:53 İnağzı09:57, 15:45, 18:55, 20:59, 07:06, 07:55, 13:55, 19:55
Balıkısık09:55, 13:58, 15:45, 20:58 Kapuz10:00, 15:48, 18:58, 21:02, 07:09, 07:58, 13:58, 19:58
Karabük10:32, 14:36, 16:24, 21:38 Zonguldak10:04, 15:52, 19:02, 21:06, 07:13, 08:02, 14:02, 20:02
Zonguldak Karabük Bölgesel Treni Durakları Ağustos 2021