Kategori arşivi: Bölgesel Tren

Bölgesel tren seferleri

Gebze Halkalı Tren Saatleri

Gebze Halkalı arasında çalışacak banliyo trenlere ait sefer aralıkları Halkalı Gebze arasında 15 dakikada bir Söğütlüçeşme Zeytinburnu arasında 8 Dakikada bir tren vardır.

Gebze Halkalı hattında İstanbul kart geçerli ve tek geçiş bilet ücreti 5,70 TL dir İstanbulkart ile enaz taşıma ücreti tam 2,60 Öğrenci ise 1,25 TL olcak

Gebze Halkalı Arası Marmaray istasyonlarında ücret iadesi alabilmeniz için çıkışta elektronik kartların okutulması gerekmektedir.

Gebze Halkalı yönü
İstasyonlarilk TrenSon Tren
Gebze06:0022:15
Darıca06:0322:18
Osmangazi06:0522:20
Fatih06:0822:23
Çayırova06:1122:26
Tuzla05:5822:30
İçmeler06:0122:33
Aydıntepe06:0322:35
Güzelyalı06:0522:37
Tersane06:0722:39
Kaynarca06:1022:42
Pendik06:0022:45
Yunus06:0322:48
Kartal06:0622:51
Başak06:0922:54
Atalar06:1122:56
Cevizli06:1422:59
Maltepe06:1723:02
Süreyyaplajı06:1923:04
İdealtepe06:2123:06
Küçükyalı06:2323:08
Bostancı06:2623:11
Suadiye06:2823:13
Erenköy06:3123:16
Göztepe06:3423:19
Feneryolu06:3623:21
Söğütlüçeşme05:5423:24
Ayrılıkçeşmesi05:5923:29
Üsküdar06:0323:33
Sirkeci06:0723:37
Yenikapı06:1023:40
Kazlıçeşme06:1623:44
Zeytinburnu06:1823:48
Yenimahalle06:1123:51
Bakırköy06:1323:53
Ataköy06:1523:55
Yeşilyurt06:1823:58
Yeşilköy06:2000:00
Florya06:2400:04
Kçekmece06:2900:09
Mustafa Kemal06:3200:12
Halkalı
Halkalı Gebze Yönü
İstasyonlarİlk TrenSon Tren
Halkalı06:0022:00
Mustafa Kemal06:0322:03
Küçük Cekmece06:0622:06
Florya06:0922:09
Akvaryum06:1122:11
Yeşilköy06:1422:14
Yeşilyurt06:1622:16
Ataköy06:0522:20
Bakırköy06:0722:22
Yenimahalle06:0922:24
Zeytinburnu05:5722:27
Kazlıçeşme06:0122:31
Yenikapı05:5022:35
Sirkeci05:5322:38
Üsküdar05:5722:42
Ayrılıkçeşmesi06:0222:47
Söğütlüçeşme05:5622:51
Feneryolu05:5922:54
Göztepe06:0122:56
Erenköy06:0422:59
Suadiye06:0723:02
Bostancı06:0923:04
Küçükyalı06:1223:07
İdealtepe06:1423:09
Süreyyaplajı06:1623:11
Maltepe06:0323:13
Cevizli06:0623:16
Atalar06:0923:19
Başak06:1123:21
Kartal06:1423:24
Yunus06:1623:26
Pendik06:0423:29
Kaynarca06:0723:32
Tersane06:1023:35
Güzelyalı06:1223:37
Aydıntepe06:1423:39
İçmeler06:1623:41
Tuzla06:1923:44
Çayırova06:2323:48
Fatih06:2623:51
Osmangazi06:2923:54
Darıca06:3223:57
Gebze

Halkalı Gebze Tren saatleri seferleri Martın ilk haftasından itibaren başlanmıştır. Gebze Halkalı arasında ortalama her 15 dakikada bir karşılıklı sefer düzenlenmektedir

Gebze Halkalı arası 43 istasyon bulunmaktadır 2 istasyon arası 105 dakika sürebilir

Eskişehir↔Afyon Tren Saatleri

Afyon ↔ Eskişehir Tren Saatleri sayfası 03 Ocak 2019 19:14 saatinde güncellenmiştir.

Afyon Eskişehir tren saatleri

ESKİŞEHİR KALKIŞSAATİAFYON KALKIŞ SAATİ
Eskişehir↓18:30Afyon↓07:55
Kütahya↓20:03Gazlıgöl↓08:16
Gazlıgöl↓21:27Kütahya↓09:45
Afyon Varış21:47Eskişehir Varış11:15
Tren yönüTren saatleri Tren adı
Afyon Eskişehir 07:55Raybüs
Afyon Eskişehir 12:39Pamukkale
Eskişehir Afyon 10:25Pamukkale
Eskişehir Afyon 18:30Raybüs

Afyon – Eskişehir – Afyon Arası Sadece Pamukkale Ekspresi ve Eskişehir Afyon Raybüs Treni Çalışmaktadır.

Eskişehir Afyon Tren yolu Güzergahı

Eskişehir Afyon Arası Pamukkale Ekspresi ve Raybüs ile her gün karşılıklı 2 Tren seferi düzenlenmektedir. iki istasyon arası Tren ile yaklaşık 3 buçuk saat sürmektedir.

Eskişehir Afyon arası Trenlerin Bilet fiyatı :

  • Pamukkale Ekspresi Pulman Tam 16 tl

Aşağıda Afyon Eskişehir Tren biletinin kaç lira olduğu istelenmiştir. iki istasyon ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 222 225 55 55 0 222 225 80 80 dır. Adresi : Eskişehir, Hoşnudiye Mahallesi, Eskişehir Merkez/Eskişehir

Afyon Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 272 213 79 19 dır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Eskişehir Afyon Trenle kaç saat ? bu şehirler arası Trenle 3,5 saat sürer. İki istasyon arası Trenle kaç km ? Tren mesafesi 77 Km dir

Eskişehir tren istasyonu

En hızlı rota, normal trafik En hızlı rota, normal trafik 1 sa. 57 dk. (134 km) kalkış: Afyon Garı varış: Eskişehir D665 üzerinden

Mersin ↔ iskenderun Tren Saatleri

İskenderun Mersin Tren Saatleri 25 Ocak 2019 16:58 saatinde güncellenmiştir. Bilet fiyatı 10 TL olup yolculuk süresi yaklaşık 3 saattir. Mersinden iskenderun arası her gün karşılıklı 2 tren sefer düzenler. Sabah erkenden ilk tren saatleri Mersin den 06:30 da İskenderundan 07:15 de hareket etmektedir.

MERSİN KALKIŞSAATİİSKENDERUN KALKIŞSAATİ
Mersin↓06:30 16:30İskenderun↓07:15 16:40
Tarsus↓07:04 17:04Dörtyol↓07:15 16:40
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Kiremit hane Yüreğir↓07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
İncirlik↓07:57 18:00Kiremit hane Yüreğir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 18:40
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:05
Dörtyol↓09:13 19:16Tarsus↓10:05 19:21
İskenderun Varış09:40 19:43Mersin Varış10:33 19:52

İskenderun ↔ Mersin Tren fiyatları :

  • Mersin iskenderun tren fiyatı tam 10 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
İskenderun mersin tren yolu güzergahı

Mersin ↔ İskenderun trenle kaç saat Sürer ? Mersin İskenderun Mersin Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir. İskenderun Mersin Arası Bölgesel Treni Çalışmaktadır

Mersin İskenderun Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

iskenderun tren istasyonusu

İskenderun Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 326 614 00 49 dır

Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

İskenderun Mersin Trenle kaç km ? Mersin İskenderun Arası Tren mesafesi 210 km

Mersin ↔ islahiye Tren Saatleri

Mersin Islahiye tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Islahiye Mersin Tren Saatleri 09 Şubat 2019 22:17 saatinde güncellenmiştir.

İslahiye Mersin İslahiye TRen Sattaleri

Mersin İslahiye arası sadece İslahiye mersin treni çalışmaktadır

MERSİN KALKIŞSAATİISLAHİYE KALKIŞSAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremit hane Yüreğir↓19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Kiremit hane Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye Varış21:34Mersin Varış11:20

Mersin ↔ Islahiye trenle kaç saat Sürer ? Mersin Islahiye Mersin Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat sürmektedir. Mersin Islahiye Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Islahiye Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır

Islahiye Tren istasyonu telefonu ? 0 342 862 10 79 dır Mersin Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

Islahiye Mersin Trenle kaç km ? Mersin Islahiye Arası Tren mesafesi 86 km

Balıkesir ↔ Kütahya Tren Saatleri

Kütahya Balıkesir tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Balıkesir Kütahya Tren Saatleri sayfası 12 Ocak 2019 20:10 saatinde güncellenmiştir.

Balıkesir Tren Kalkış SaatleriKütahya Tren Kalkış Saatleri
07:15 22:4716:30 23:32
KÜTAHYA KALKIŞSAATİBALIKESİR KALKIŞSAATİ
Kütahya↓16:30Balıkesir↓07:15
Tavşanlı↓17:30Tavşanlı↓11:37
Balıkesir Varış21:49Kütahya Varış12:32

Kütahya – Balıkesir – Kütahya Arası Sadece İzmir Mavi, Ege Ekspresi Treni Çalışmaktadır. Balıkesir ↔ Kütahya Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir.

Kütahya Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Balıkesir – Kütahya Tren fiyatları:

İzmir Mavi Treni Tam 20 TL Öğrenci 15 TL 65 yaş üstü 10 TL Yataklı Tek kişi 109 Çift kişi 79 TL

Kütahya Balıkesir Kütahya Arası Yaklaşık 5 buçuk saat sürmektedir.

Balıkesir Kütahya Balıkesir Arasındaki Bölgesel Trenlerin Durakları ve Tren Hareket Saatleri Tablosu

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri : 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır

Kütahya Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açık Saatleri Arası Çalışır

Balıkesir Tren istasyonu telefonu ? 0 266 241 0 300 dır

Kütahya Tren istasyonu telefonu ? 0 274 223 61 21 dır

Balıkesir Kütahya Trenle kaç saat ? Kütahya Balıkesir Arası Trenle 1 saat sürer

Balıkesir Kütahya Trenle kaç km ? Kütahya Balıkesir Arası Tren mesafesi 253 Km dir

Balıkesir tren istasyonu
kütahya tren istasyonu

Konya ↔ Karaman Tren Saatleri

Konya Karaman Tren Saatleri sayfası 02 Ocak 2019 19:41 saatinde güncellenmiştir. Tren fiyatı 4,5 Tl olup ortalama 1,5 Saattir

Karaman – Konya – Karaman Tren Saatleri

Konya Kalkış
Saati
FiyatıKaraman Kalkış SaatiFiyatı
05:5014 ,0007:3514,00
07:004,5009:354,50
09:2014,0010:504,50
12:104,5012:154,50
13:404,5012:1711,00
15:3011,0014:4014,00
17:3014,0015:404,50
18:404,5017:154,50
20:304,5019:3014,00

Karaman Konya Karaman Arası Konya Karaman Bölgesel Treni ve Toros Ekspresi  Treni Hergün karşılıklı 7 Sefer Çalışmaktadır

Karaman – Konya Tren fiyatları :

  • Karaman Konya Karaman Bölgesel Tren Fiyatları 3,5 TL dir
  • Toros Ekspresi Tren Fiyatı ; Tam 10 TL, Genç 8 TL Yaşlı 5 TL dir
  • Raybüs Bilet Fiyatı : Tam 13 TL Genç 10 Yaşlı 6 TL dir
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Karaman tren istasyonu

Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası  Açıktır Karaman Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır

Karaman konya tren yolu güzergahı

Konya Tren istasyonu telefonu ? 0 0 332 322 36 70 dır Karaman Tren istasyonu telefonu ? 0 0 338 213 33 60  dır

Konya Karaman Trenle kaç saat ? Karaman Konya Arası Trenle 1,5 saat sürer Konya Karaman Trenle kaç km ? Karaman Konya Arası Tren mesafesi 110 Km dir

Konya Tren istasyonu

Batman ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Batman ↔ Diyarbakır Tren Saatleri sayfası 03 ocak 2019 19:33 saatinde güncellenmiştir. iki istasyon arası 91 km olup yolculuk 1,5 Saat sürmektedir. Tren bileti fiyatı ise 11,5 TL dir

Batman Diyarbakır Tren saatleri Tablosu

Batman Kalkış SaatleriDiyarbakır Kalkış Saatleri
05:30 09:22 15:00 07:28 08:40 17:50

Diyarbakır Batman Diyarbakır Arası Güney Kurtalan Ekspresi ve Batman Diyarbakır Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir

Diyarbakır Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Diyarbakır Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 11,5 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 80 TL Çift Kişi 60 TL

Diyarbakır dan Batman Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Diyarbakır Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Diyarbakır Tren istasyonu telefonu ? 0 412 226 63 53 dır Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Çalışır

Batman Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 488 213 27 70  dır

Diyarbakır Batman Trenle kaç saat ? Trenle 1,5 saat sürer Trenle kaç km ? Tren mesafesi 91 Km dir

Tatvan ↔ Elazığ Tren Saatleri

Elazığ Tatvan tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Tatvan Elazığ Tren Saatleri sayfası 01 Ocak 2019 19:46 saatinde güncellenmiştir.

Elazığ ↔ Tatvan Tren Saatleri

Elazığ Kalkış SaatleriTatvan Kalkış Saatleri
04:39 07:05 07:35 07:55

Elazığ Tatvan Elazığ Arası Tatvan elazığ treni hergün van gölü ekspresi haftada 2 gün çalışır

Elazığ ↔ Tatvan Tren fiyatları: Tam 20 TL, Genç 15 TL, Yaşlı 10 TL

Elazığ Tren garı çalışma saatleri :05:30 – 12:00, 13:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır Tatvan Tren garı çalışma saatleri : 08:00 -17:00 Saatleri Arası Çalışır

Elazığ Tren istasyonu telefonu ? 0 424 212 18 67 ır

Tatvan Tren istasyonu telefonu ? 0 434 827 57 04 dır Elazığ Tatvan Trenle kaç saat ? Tatvan Elazığ Arası Trenle 7 saat sürer

Elazığ Tatvan Trenle kaç km ? Tatvan Elazığ Arası Tren mesafesi 331 Km dir

Sivas ↔ Divriği Tren Saatleri

Sivas Divriği tren saatleri ve Divriği Sivas Tren saatleri 24 Ocak 2019 – 05:27 saatinde güncellenmiştir. fiyatı 15,00 TL

Sivas Divriği Sivas Raybüs Saatleri

Tren YönüTren SaatleriTren Adı
Divriği Sivas06:00 06:30 16:15Divriği Sivas
Divriği Sivas19:03Doğueks
Sivas Divriği04:13Doğueks
Sivas Divriği08:01 15:35 18:10Sivas Divriği

Divriği Sivas Divriği Arası Anahat Trenler Doğu Ekspresi Bölgesel Raybüs Trenler ile Hergün karşılıklı 4 sefer düzenlenir

Sivas divriği tren yolu güzergahı

Divriği – Sivas – Divriği Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir.

Sivas ↔ Divriği Tren fiyatları :

  • Doğu Ekspresi Treni Pulman Tam 17,5 TL
  • Sivas Divriği Raybüs  Treni Pulman Tam 15 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 7,5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,12 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Sivas ↔ Divriği trenle kaç saat Sürer ? Sivas Divriği Sivas Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat 45 dk sürmektedir.

Sivas Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır Divriği Tren garı çalışma saatleri :04:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır

Sivas Tren istasyonu telefonu ?0 346 221 10 91 dır Divriği Tren istasyonu telefonu ? 0 346 418 19 14 dır

Sivas Divriği Trenle kaç km ? Divriği Sivas Arası Tren mesafesi 173 Km dir

Erzincan ↔ Divriği Tren Saatleri

Divriği Erzincan tren saatleri ve Erzincan Divriği Tren saatleri  24 ocak 2019 04:54 saatinde yenilenmiştir fiyat 14 tl

Erzincan Divriği Erzincan Tren Saatleri

Tren yönü Tren saatleri Tren adı
Erzincan Divriği14:30Erzincan Divriği
Erzincan Divriği15:58Doğu exp
Divriği Erzincan05:30Divriği Erzincan
Divriği Erzincan07:16Doğu eks
Erzincan Divriği Tren yolu güzergahı

Divriği Erzincan Divriği Arası Raybüs Treni   ve Anahat Trenlerinden Doğu Ekspresi ile Hergün karşılıklı 2 Tren seferi düzenlenir

Erzincan – Divriği Tren fiyatları :

  • Divriği Erzincan Divriği Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Doğu Ekspresi Treni Ekspresi Treni Pulman Tam 13 TL
  • Doğu Ekspresi Örtülü Kuşetli Tam 28,5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası

Erzincan – Divriği trenle kaç saat Sürer ? Erzincan Divriği Erzincan Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat 20 dk sürmektedir.

Erzincan Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Divriği Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Erzincan Tren istasyonu telefonu ? 0 0 446 225 20 24 dır

Divriği Tren istasyonu telefonu ? 0 0 346 418 19 14 dir Erzincan Divriği Trenle kaç saat ? Divriği Erzincan Arası Trenle 3 saat sürer

Erzincan Divriği Trenle kaç km ? Divriği Erzincan Arası Tren mesafesi 186 Km dir