Kategori arşivi: Bölgesel Tren

Bölgesel tren seferleri

Boğaziçi Ekspresi tren saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Boğaziçi Ekspresi Tren Saatleri

Ankara KalkışHareket SaatiArifiye
Kalkış
Hareket Saati
Ankara↓08:15Arifiye↓15:30
Sincan08:32Bilecik17:02
Polatlı09:18Bozüyük17:37
Eskişehir11:23Eskişehir18:12
Bozüyük12:07Polatlı20:17
Bilecik12:49Sincan21:18
Arifiye Varış14:27Ankara Varış21:34
Boğaziçi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden dolayı ÇALIŞMAMAKTADIR. Trende Sadece Pulman vagon bulunmaktadır.

Ankara-Ariye arasında Yüksek Hızlı trenlerin durmadığı birçok noktada duran Boğaziçi Ekspresi gündüz saatlerinde ara duraklardaki yolcuların ulaşım ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Boğaz içi Ekspresi Tren Güzergahı

240 yolcu kapasitesi bulunan Boğaziçi Ekspresi, 4 pulman vagondan oluşuyor Yaklaşık seyahat süresi 6 saat tir.

TCDD Boğaziçi Ekspresi, 1 Haziran 1968 tarihinde İstanbul Haydarpaşa Garı’ndan Ankara Garı’na, yepyeni vagonlarla seferlerine başladı.

İzmir ↔ Ödemiş Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Ödemiş – İzmir Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriÖdemiş KalkışTren Saatleri
izmir↓06:30 12:00 17:10Ödemiş↓05:25 09:30 15:00
Gazi
emir↓
06:49 12:14 17:28Bayın
dır↓
06:13 10:18 15:43
Hava
alanı↓
06:56 12:20 17:34Tor
balı↓
06:51 10:51 16:25
Tor
balı↓
07:25 12:50 18:03Hava
alanı↓
07:20 11:21 16:56
Bayın
dır↓
08:01 13:29 18:40Gazi
emir↓
07:25 11:28 17:02
Ödemiş Varış08:51_14:14 19:26izmir Varış07:43_11:28 17:02
Ödemiş İzmir Tren saatleri 18/03/2021 düzenlenmiştir.

Bölgesel trenler Tcdd Basmane Garı’ndan kalkıp karşılıklı Ödemiş Şehir Garı’na her gün 6 sefer yapar. İzmir Ödemiş tcdd Tren Bilet fiyatı 11 TL dir yolculuk süresi 2 Saat 10 Dk dır. Ödemişten ilk tren 05:25 saatinde İzmir Basmane garından 06:30 saatinde hareket etmektedir.

Basmane-Ödemiş Bölgesel Tren hattı, TCDD Demiryolu Taşımacılık tarafından Ödemiş – İzmir arasında çalıştırılan bölgesel yolcu trenidir.

Ödemiş – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Ödemiş İzmir arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 113 Km olduğundan Fırat Ekspresi ile yolculuğunuz yaklaşık 2,5 saat Sürer. İzmir Ödemiş tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Ödemiş Tcdd tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

ödemiş tren garı

İzmir – Ödemiş bilet fiyatları 2021

  • İzmir Ödemiş Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz 
  • Pulman vagon Tam bilet 11 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 9 Tl
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
  • Ödemiş Basmane Tren biletini internet den alamazsınız. Bölgesel Trenlerde de sadece Ödemiş veya Basmane istasyon gişelerinden Sefer günü temin edebilirsiniz. İzmir Ödemiş Bölgesel Treninde Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tren kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.
Ödemiş İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir – Ödemiş arasında hangi trenler çalışır?

İzmir Ödemiş Arasında TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU, koltuklu pulman tipi Ödemiş-İzmir bölgesel treni günde 6 sefer Basmane Ödemiş Demiryolu hattında çalışmaktadır. Ödemiş İzmir Arası 113 km olup yolculuğunuz ortalama 2 saat sürecektir

  • Basmane Ödemiş bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • Ödemiş – İzmir Trenlerinde Yataklı vagonda bulunmamaktadır.
  • Basmane Ödemiş Arası Çalışan Tren sadece Ödemiş Basmane bölgesel Trenidir.
İzmir Basmane tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Basmane Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır Basmane Tren garı adresi Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Ödemiş Tren garı çalışma saatleri 04:30 – 19:00 saatleri arası Açıktır. Ödemiş Tren istasyonu telefonu 0 232 545 30 59 dır Ödemiş Tren Garı Adresi Ödemiş Şehir Garı, Cumhuriyet Mahallesi, Şht. Öz Polat Cd. No:13, Ödemiş/İzmir.

kalkış: Basmane Garı varış: Ödemiş Şehir Garı Rota

İzmir ↔ Denizli Tren saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Basmane – Denizli – İzmir Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi saatleri
İzmir07:10, 12:30, 18:45x
Denizli05:45, 10:45, 12:20, 18:05x
denizli izmir tren seferleri nisan 2021

Denizli – İzmir – Denizli Arasında Denizli Basmane ve göller ekspresi Treni çalışmaktadır. İzmir Denizli İzmir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli treni ile Hergün karşılıklı 6 sefer düzenlenir

Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 04:20 de hareket etmektedir. İzmir istasyondan ise 07:10 saatinde kalkış yapmaktadır. Denizli ile izmir arası Bilet fiyatı 22,00 TL olup yolculuğunuz 4 Saat sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı 8 tren seferi vardır.

İzmir Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli ↔ İzmir Tren fiyatları

  • Tcdd Basmane İzmir – Denizli bölgesel Tren bilet fiyatı Pulman Tam Bilet 22 Tl
  • Göller Ekspresi Tam

DENİZLİ – İZMİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Denizli İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Basmane Denizli Bölgesel trenidir İzmir Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenler de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Denizli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Denizli Trenle kaç saat sürer?

Trenle 4 saat sürer, Basmane – Denizli arası Tren mesafesi 262 Km dir. Bu mesafe bölgesel tren ile yaklaşık 4 Saat sürer.

İzmir Tren garı gişe çalışma saatleri nedir?

İzmir Basmane tren garı gişe çalışma saatleri gün içinde 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

İzmir Tren istasyonu telefonu?

Basmane Tren garı gişe telefon numarası 0 232 484 86 38 dır Ancak Denizli Basmane trenleri için rezervasyon yapılamaz.

Denizli Tren garı çalışma saatleri

Denizli tren istasyonu gişeleri gün ici 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır.

Denizli Tren istasyonu telefonu?

Denizli tren garı iletişim telefonu, 0 258 268 28 31 dır İzmir seferi için rezervasyon yapılamaz.

İzmir Denizli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Denizli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Seyahatinizi bölgesel trenlerle veya Göller Ekspresi ile yapacaksınız.

İzmir Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve İzmir den Geçen Basmane Bölgesel trenlerinde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Göller Ekspresi treninde yataklı vagon bulunmaktadır.

İzmir Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Göller Ekspresi treninde Yemekli vagon bulunmaktadır.

denizli izmir

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır

İzmir ↔ Uşak Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Uşak İzmir Arası Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
İzmir07:40x
Uşak16:20x
Uşak İzmir tren seferleri Nisan 2021

İzmir Uşak İzmir Arası K Mavi Treni ve İzmir Uşak Treni Hergün karşılıklı 2 Sefer Çalışmaktadır.

Uşak-İzmir arası TCDD ye ait 1 Ekspres tren ve 1 Bölgesel tren ile 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 216 km olup yaklaşık 6 saat 0 dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 20,00 TL

İzmir – Uşak Tren fiyatları

  • İzmir Uşak Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • K Mavi Pulman Tam 20 TL
  • K Mavi Örtülü Kuşetli 35 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi 99 TL Çift kişi 69 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Uşak – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Uşak İzmir Uşak Arası Trenle Yaklaşık 6 Saat sürmektedir. İzmir Uşak Trenle kaç km? Uşak İzmir Arası Tren mesafesi 216 km.

uşak tren istasyonu
Uşak İzmir Tren Yolu Güzergahı

Uşak – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Basmane tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 464 77 95 dır

Uşak Tren garı çalışma saatleri 7/24 saatleri arası Açıktır. Uşak Tren istasyonu telefonu 0 276 216 60 73 dır.

İzmir Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Uşak İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Tcdd Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Uşak İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

İzmir ve Uşak dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak İzmir Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak İzmir Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Uşak İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Uşak İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Uşak Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Kmavi treni

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri 18/03/2021 de düzenlenmiştir

İzmir ↔ Tire Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Tire İzmir Arası Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriTire KalkışTren Saatleri
izmir↓16:00Tire↓08:00
Gaziemir↓16:15Çatal↓08:15
Havaalanı↓16:21Bayındır↓08:27
Torbalı↓16:51Torbalı↓09:01
Bayındır↓17:27Havaalanı↓09:33
Çatal↓17:38Gaziemir↓09:39
Tire
Varış
17:52İzmir Varış09:57
Basmane Tire Tren Saatleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir.

İzmir Tire Basmane Arası Sadece Tire İzmir Treni Hergün karşılıklı 4 Sefer Çalışmaktadır 

Tire İzmir Basmane Arası Sadece Basmane Tire Bölgesel Treni Günde 4 seferle çalışmaktadır. İzmir den İlk tren 09:54 saatinde hareket etmektedir. Tire den ise ilk tren 06:10 saatinde hareket etmektedir. Tren fiyatı 10 Tl olup süresi 1 Saat 45 dk

İzmir Basmane tren garı

İzmir – Tire Tren fiyatları

  • İzmir Tire Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 10 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Tire – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Tire İzmir Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. İzmir Tire Trenle kaç km? Tire İzmir Arası Tren mesafesi 97 km.

Tire İzmir Tren Yolu Güzergahı

Tire – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır İzmir Basmane gar Adresi; Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Tire Tren garı çalışma saatleri 06:00 18:30 saatleri arası Açıktır. Tire Tren istasyonu telefonu 0 232 512 15 25 dır. Tire tren garı Adresi; tire tren istasyonu, Fatih Mahallesi, Samim Üzer Cd. 2/A, 35910 Tire/İzmir.

Tire İzmir En hızlı Rota 1 sa. 15 dk. (97,2 km) kalkış: Basmane Garı varış: TİRE TREN İSTASYONU

İzmir Tire arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Tire istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

İzmir Tire tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Tire ve İzmir den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Basmane Tire treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Tire Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tire İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir. İzmir Tire tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Tire arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Tire Tren saatleri?

İzmir İstanbul Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmir den İlk tren 09:54 saatinde hareket etmektedir. Tire den ise ilk tren 06:10 saatinde hareket etmektedir.

İzmir ↔ Söke Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

İzmir Söke Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11
Böyel bi tren hattı Yok

İzmir Söke İzmir Arası Basmane Söke Treni Hergün karşılıklı 1 Sefer Çalışmaktadır

Söke İzmir arası TCDD ye ait Basmane Söke Bölgesel tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 110 km olup yaklaşık 2 saat 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 12,00 TL den başlar.

Söke – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Söke İzmir Söke Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir.

İzmir Basmane tren garı

İzmir – Söke Tren fiyatları:

  • İzmir Söke Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 12 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 9 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Söke İzmir Tren Yolu Güzergahı

Söke – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. İzmir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

İzmir Tren istasyonu telefonu? 0 232 484 86 38 dır Söke Tren garı çalışma saatleri:05:00- 19:00 saatleri arası Açıktır

Söke Tren istasyonu telefonu? 0 256 518 11 83 dır İzmir Söke Trenle kaç km ? Söke İzmir Arası Tren mesafesi 110 km

İzmir Söke arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İzmir Söke istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Söke tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Söke ve İzmir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İzmir Söke treninde Yiyecek içecek bulunur mu?İzmir Söke Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Söke İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İzmir Söke tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Söke arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin ↔ İslahiye Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

İslahiye Mersin Tren Saatleri

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir.

Mersin İslahiye arası sadece İslahiye mersin treni çalışmaktadır

Islahiye Mersin arası 1 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Mersin Gardan İlk tren 17:30 saatinde hareket etmektedir. Islahiye den ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 86 km olup yaklaşık 4 saat sürmektedir. İslahiye Mersin Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 16 tl dir.

Mersin ↔ Islahiye trenle kaç saat Sürer?

Mersin Islahiye Mersin Arası Trenle Yaklaşık 4 Saat sürmektedir. Islahiye Mersin Trenle kaç km? Mersin Islahiye Arası Tren mesafesi 86 km Mersin Islahiye Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Islahiye Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır.

Islahiye Tren istasyonu telefonu 0 342 862 10 79 dır.

Mersin Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır.

Mersin Tren istasyonu telefonu 0 324 231 12 67 dır.

Mersin Islahiye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Mersin Islahiye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Mersin Islahiye tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Islahiye ve Mersin’den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Islahiye treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Mersin Islahiye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Islahiye Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Islahiye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Islahiye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Islahiye Tren saatleri?

Mersin İslahiye Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin’den İlk tren 00:14 saatinde hareket etmektedir. Islahiye’den ise ilk tren 00:32 saatinde hareket etmektedir.

İzmir ↔ Nazilli Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Nazilli ↔ İzmir Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
İzmir07:10 12:30 18:45x
Nazilli07:06 12:23 13:43 19:34x
İzmir Tren Saatlerinde Pandemi nedeniyle Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

İzmir Nazilli İzmir Arası Dnzl Basmane Nazilli İzmir Aydın izmir Göller Express Treni Hergün karşılıklı 3 Sefer Çalışmaktadır.

Nazilli den Kalkan İlk tren saati 07:06, İzmir’den Kalkan İlk tren ise 07:10 dur. İki şehir arası yolculuk 157 km olup yaklaşık 3 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 8,50 TL

Nazilli – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Nazilli İzmir Nazilli Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. İzmir Nazilli Trenle kaç km ? Nazilli İzmir Arası Tren mesafesi 157 km

İzmir – Nazilli Tren fiyatları

  • İzmir Nazilli Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam Bilet 8,5 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Nazilli İzmir Tren Yolu Güzergahı

Nazilli – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Nazilli tren istasyonu

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri 05:00 – 21:30 saatleri arası Açıktır. Nazilli Tren istasyonu telefonu 0 256 214 15 89 dır.

Nazilli İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Nazilli İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Nazilli İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Nazilli den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Nazilli İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Nazilli İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmir Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Nazilli İzmir tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli İzmir Tren saatleri?

İzmir Nazilli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Nazilli den İlk tren 03:10 saatinde hareket etmektedir. İzmir den ise ilk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir.

izmir Denizli Bölgesel

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir.
İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır

Çaycuma – Zonguldak Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Zonguldak – Çaycuma Tren saatleri

Karabük KalkışTren SaatiZonguldak KalkışTren Saati
Karabük07:05 12:55 18:10Zonguldak07:30 09:30 13:25 16:30 18:30
Gökçebey05:40 08:30 12:30 14:16 19:34Gökçebey07:42 09:42 13:37 16:42 18:42
Çaycuma06:00 08:50 12:50 14:36 19:54Çaycuma08:49 10:42 14:37 17:44 19:53
Kilimli06:58 09:54 13:49 15:37 20:54Kilimli09:11 11:01 14:57 18:03 20:14
Zonguldak Varış 07:08_10:04 13:59 15:47Karabük Varış10:32_16:21 21:38
Koyu Renkli Saatler Karabüke Varır. 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir.

Zonguldak Çaycuma arası 2 Bölgesel tren ile hergün karşılıklı 8 sefer yapılmaktadır. Zonguldak dan İlk tren 0730 saatinde hareket etmektedir. Çaycuma dan ise ilk tren 0601 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 27 km olup yaklaşık 1 saat 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 6,5 tl dir.

Zonguldak Gökçebey Zonguldak Arası  Anahat Trenlerinden Gökçebey Zonguldak ve Zonguldak Karabük Bölgesel Treni ile Hergün Karşılıklı Tren Seferleri yapılmaktadır. Zonguldak – Gökçebey – Zonguldak Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları verilmiştir.

Çaycuma ↔ Zonguldak Tren fiyatları

  • Bölgesel Tren Fiyatlarını 444 82 33 e sorunuz Pulman Tam  6 TL
Zonguldak Çaycuma Tren yolu güzergahı

Çaycuma Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 19:00 Saatleri Arası Açıktır Zonguldak Tren garı çalışma saatleri : 06.30 – 21.00 Saatleri Arası Çalışır

Çaycuma Tren istasyonu telefonu ? 0 372 615 12 91 dır Zonguldak Tren istasyonu telefonu ? 0 372 251 15 14 dır

Çaycuma Zonguldak Trenle kaç saat?

Zonguldak Gökçebey Arası Trenle  1 saat 15 dakika sürer Gökçebey Zonguldak Trenle kaç km ? Zonguldak Gökçebey Arası Tren mesafesi 27 Km dir

Zonguldak Çaycuma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Zonguldak Çaycuma istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Zonguldak Çaycuma tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Çaycuma ve Zonguldak dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.
Zonguldak Çaycuma treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Zonguldak Çaycuma Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Çaycuma Zonguldak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Zonguldak Çaycuma tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Zonguldak Çaycuma arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Zonguldak Çaycuma Tren saatleri? Zonguldak Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Zonguldak dan İlk tren 0730 saatinde hareket etmektedir. Çaycuma den ise ilk tren 0601 saatinde hareket etmektedir.

Karabük ↔ Zonguldak Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Zonguldak ↔ Karabük Tren Saatleri

Karabük KalkışTren SaatiZonguldak KalkışTren Saati
Karabük07:05 12:55 18:10Zonguldak07:30 09:30 13:25 16:30 18:30
Gökçebey05:40 08:30 12:30 14:16 19:34Gökçebey07:42 09:42 13:37 16:42 18:42
Çaycuma06:00 08:50 12:50 14:36 19:54Çaycuma08:49 10:42 14:37 17:44 19:53
Kilimli06:58 09:54 13:49 15:37 20:54Kilimli09:11 11:01 14:57 18:03 20:14
Zonguldak Varış 07:08_10:04 13:59 15:47Karabük Varış10:32_16:21 21:38
Koyu Renkli Saatler Karabüke Varır. 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir.

Karabük Zonguldak Karabük Arası  Karabük ve Çaycuma Zonguldak Treni Hergün karşılıklı 5 Sefer Çalışmaktadır.

Karabük Zonguldak arası TCDD ye ait bölgesel trenler ile 5 sefer yapılmaktadır. Karabük den İlk tren 07:05 saatinde hareket etmektedir. Zonguldak dan ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 101 km olup yaklaşık 1 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 16,00 TL.

Zonguldak Karabük Tren Yolu Güzergahı

Karabük – Zonguldak Tren fiyatları:

  • Karabük Zonguldak Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 16 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 12 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Karabük Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır.

Karabük Tren istasyonu telefonu 0 0 370 415 77 73 dır.

Zonguldak Tren garı çalışma saatleri 06.30 – 21.00 Saatleri Arası Çalışır.

Zonguldak Tren istasyonu telefonu 0 0 372 251 15 14 dır.

Karabük Zonguldak Trenle kaç saat?

Zonguldak Karabük Arası Trenle 1,5 saat sürer Karabük Zonguldak Trenle kaç km? Zonguldak Karabük Arası Tren mesafesi 101 Km dir.

karabük tren istasyonu

Karabük Zonguldak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Karabük Zonguldak istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Karabük Zonguldak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Zonguldak ve Karabük den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Karabük Zonguldak treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Karabük Zonguldak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Zonguldak Karabük tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Karabük Zonguldak tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Karabük Zonguldak arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Karabük Zonguldak Tren saatleri?

Karabük Zonguldak Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Karabük den İlk tren 07:05 saatinde hareket etmektedir. Zonguldak dan ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir.