Kategori arşivi: Bölgesel Tren

Bölgesel tren seferleri

Mersin ↔ iskenderun Tren Saatleri

İskenderun Mersin tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 04:52 saatinde güncellenmiştir. Mersin İskenderun tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Mersin İskenderun Bölgesel treni ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 210 km olup yaklaşık 3 saat 4 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺10,00 dir 15 Tem 2019 19:58

İskenderun ↔ Mersin Tren Saatleri

MERSİN
KALKIŞ
SAATİİSKENDERUN
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İskenderun↓07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Kiremit hane Yüreğir↓07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
İncirlik↓07:57 18:00Kiremit hane Yüreğir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13_19:16Tarsus↓10:05_19:57
İsken derun Varış09:40 19:43Mersin Varış10:33 20:28

İskenderun ↔ Mersin Tren fiyatları:

  • Mersin iskenderun tren fiyatı tam 10 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
İskenderun mersin tren yolu güzergahı

Mersin ↔ İskenderun trenle kaç saat Sürer ?

Mersin İskenderun Mersin Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir. İskenderun Mersin Arası Bölgesel Treni Çalışmaktadır

Mersin İskenderun Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İskenderun Mersin Trenle kaç km ? Mersin İskenderun Arası Tren mesafesi 210 km

İskenderun Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 326 614 00 49 dır Adresi; İskenderun Garı Çay Mahallesi, İskenderun/Hatay

Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır Adresi; Mersin Gar Yeni Mahallesi, Akdeniz/Mersin

Mersin İskenderun arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Mersin İskenderun istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Mersin İskenderun treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Mersin İskenderun Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İskenderun Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin İskenderun tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin İskenderun arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin İskenderun arası en hızlı Rota: 2 sa. 18 dk. (196 km) kalkış: İskenderun varış: Akdeniz

İzmir ↔ Tire Tren Saatleri

Tire İzmir Tren Saatleri 2019 YAz saati uygulaması na göre 19:18 saatinde güncellenmiştir. Tren fiyatı 10 Tl olup süresi 1 Saat 45 dk Tire İzmir Basmane Arası Sadece Basmane Tire Bölgesel Treni Günde 4 seferle çalışmaktadır.

Tire İzmir Arası Tren Saatleri

İzmir Tire Basmane Arası Sadece Tire İzmir Treni Hergün karşılıklı 4 Sefer Çalışmaktadır 

İZMİR KALKIŞSAATİTİRE KALKIŞSAATİ
izmir↓09:54 13:53 15:55 19:06Tire↓06:10 07:40 11:50 16:50
Gazi emir↓10:13 14:13 16:14 19:25Bayın dır↓06:31 08:08 12:11 17:17
A Mderes Havaa lanı↓10:19 14:19 16:19 19:31Torbalı↓06:59 08:39 12:38 17:52
Torbalı↓10:48 14:48 16:49 20:02 A Mnde res Hava alanı↓ 07:32 09:09 13:08 18:21
Bayı ndır↓11:22 15:16 17:18 20:31Gaz iemir↓07:38 09:14 13:14 18:29
Tire Varış11:49_15:47 17:38 20:47izmir Varış07:55_09:34 13:39 18:47
İzmir Basmane tren garı

İzmir – Tire Tren fiyatları :

  • İzmir Tire Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 10 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Tire – İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Tire İzmir Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. İzmir Tire Trenle kaç km ? Tire İzmir Arası Tren mesafesi 97 km

Tire İzmir Tren Yolu Güzergahı

Tire – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır İzmir Basmane gar Adresi; Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Tire Tren garı çalışma saatleri :06:00 18:30 saatleri arası Açıktır Tire Tren istasyonu telefonu ? 0 232 512 15 25 dır Tire tren garı Adresi ; TİRE TREN İSTASYONU, Fatih Mahallesi, Samim Üzer Cd. 2/A, 35910 Tire/İzmir

Tire İzmir En hızlı Rota 1 sa. 15 dk. (97,2 km) kalkış: Basmane Garı varış: TİRE TREN İSTASYONU

İzmir Tire arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : İzmir Tire istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

İzmir Tire tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Tire ve İzmir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Basmane Tire treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : İzmir Tire Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tire İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İzmir Tire tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Tire arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Tire Tren saatleri? İzmir İstanbul Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmir den İlk tren 09:54 saatinde hareket etmektedir. Tire den ise ilk tren 06:10 saatinde hareket etmektedir.

İzmir ↔ Ödemiş Tren Saatleri

Ödemiş İzmir Tren Saatleri 2019 Yaz tarifesine göre Saat 10:57 de Güncellenmiştir. Bölgesel trenler Tcdd Basmane Garı’ndan kalkıp karşılıklı 113 km sonraki Ödemiş Şehir Garı’na her gün 6 sefer yapar. İzmir Ödemiş tcdd Tren Bilet fiyatı 11 TL dir yolculuk süresi 2 Saat 10 Dk dır 15 Tem 2019 19:20

Basmane-Ödemiş Bölgesel Tren hattı, TCDD Demiryolu Taşımacılık tarafından Ödemiş – İzmir arasında çalıştırılan bölgesel yolcu trenidir.

Ödemiş ↔ İzmir Tren Saatleri

İzmir
Tren
kalkış
SAATİÖdemiş
Tren
kalkış
SAATİ
izmir↓06:20 09:20 12:30 15:05 17:05 20:30 Ödemiş↓05:20 07:05 08:45 12:00 14:50 17:55
Gaziemir↓06:39 09:39 12:49 15:25 17:25 20:49Bayındır↓06:05 07:47 09:21 12:41 15:34 18:41
A Menderes Hava alanı↓06:44 09:44 12:54 15:31 17:31 20:54 Torbalı↓06:39 08:24 09:51 13:16 16:04 19:16
Torbalı↓07:14 10:15 13:24 16:05 18:03 21:24 A Menderes Hava alanı↓07:09 08:56 10:20 13:45 16:33 19:45
Bayındır↓07:46 10:43 13:58 16:35 18:40 21:53 Gaziemir↓07:14 09:01 10:26 13:51 16:38 19:50
Ödemiş Varış08:28_11:18 14:39 17:14 19:21 22:27izmir Varış07:31_09:11 10:46 14:08_16:55 20:12

Ödemiş – İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Ödemiş İzmir Ödemiş Arası TCDD ye ait bölgesel Trenlerle Yaklaşık 2,5 Saat sürmektedir.

ödemiş tren garı

İzmir – Ödemiş bilet fiyatları 2019:

  • İzmir Ödemiş Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz 
  • Pulman vagon Tam bilet 11 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 9 Tl
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Ödemiş İzmir Tren Yolu Güzergahı
  • İzmir Ödemiş Arasında TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU koltuklu trenler günde 6 sefer Basmane Ödemiş Demiryolu hattında çalışmaktadır. Ödemiş İzmir Arası 113 km olup yolculuğunuz ortalama 2 saat sürecektir
  • Basmane Ödemiş bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • Ödemiş – İzmir Trenlerinde Yataklı vagonda bulunmamaktadır.
  • Ödemiş Basmane Tren biletini internet den alamazsınız. Bölgesel Trenlerde de sadece Ödemiş veya Basmane istasyon gişelerinden Sefer günü temin edebilirsiniz. İzmir Ödemiş Bölgesel Treninde Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tren kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.
  • Basmane Ödemiş Arası Çalışan Tren sadece Ödemiş Basmane bölgesel Trenidir.
İzmir Basmane tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır Basmane Tren garı adresi Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Ödemiş Tren garı çalışma saatleri :04:30 – 19:00 saatleri arası Açıktır Ödemiş Tren istasyonu telefonu ? 0 232 545 30 59 dır Ödemiş Tren Garı Adresi Ödemiş Şehir Garı, Cumhuriyet Mahallesi, Şht. Öz Polat Cd. No:13, Ödemiş/İzmir

kalkış: Basmane Garı varış: Ödemiş Şehir Garı Rota

Manisa ↔ Alaşehir Tren Saatleri

Alaşehir ↔ Manisa Tren Saatleri 2019 tren seferleri yaz tarifesine göre 17:27 saatinde güncellenmiştir. Manisa Alaşehir arası trenle 110 km olup yolculuk 1,5 saat sürmektedir. İki istasyon arası TCDD Tren bilet fiyatı 8 TL dir

Alaşehir ↔ Manisa Tren Saatleri

Manisa KalkışTren AdıAlaşehir KalkışTren Adı
09:14İzmUsk04:09Kmavi
12:34İzmAlshr05:15 Alshrİzm
16:33İzmUsk08:57Uskİzm
18:20MnsAlshr15:40 AlshrMns
21:49Kmavi18:40Uskİzm

Alaşehir – Manisa Arası Basmane Uşak, Basmane Alaşehir, Konya Mavi, Manisa Alaşehir Treni Çalışmaktadır. Bu Trenlerin Saatleri Aşağıdaki Tabloda gösterilmiştir.

Manisa ↔ Alaşehir Tren fiyatları :

  • Bölgesel Tren Ücretleri Gişelerden Öğrenilebilir
  • Konya Mavi Treni  Pulman 10 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 15 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 90 TL Çift Kişi 120 TL

Alaşehir ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer ?

İki şehir Arası Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir. Trenlerinde kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmaktadır. Manisa Alaşehir Trenle kaç km ? iki istasyon Arası Tren mesafesi 110 km

Manisa Tren garı çalışma saatleri :  06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır Adresi, Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh., Manisa

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri : 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 653 11 14 dır Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Manisa tren istasyonu

Alaşehir Manisa arası en hızlı rota: 1 sa. 33 dk. (109 km), kalkış: Alaşehir Gar varış: Manisa Garı

Alaşehir Manisa Bölgesel Treni

MANİSA KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
Manisa↓18:20Alaşehir↓15:40
Turgutlu↓18:49Salihli↓16:25
Salihli↓19:33Turgutlu↓17:02
Alaşehir Varış20:22Manisa VArış17:26

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İZMİR KALKIŞSAATİUŞAK KALKIŞSAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli↓08:08 15:31Ala şehir↓08:57 18:40
Mene men↓08:26 15:49Salihli↓09:49 19:34
Manisa↓09:14 16:33Turgutlu↓10:33 20:20
Turgutlu↓09:44 17:04Manisa↓11:06 20:53
Salihli↓10:29 17:46Menemen↓11:51 21:39
Ala şehir↓11:22 18:41Çiğli↓12:09 21:56
Uşak Varış13:42_21:18izmir Varış12:38_22:25

İzmir Alaşehir tren seferleri

İZMİR KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00Alaşehir↓05:15
Çiğli↓11:31Salihli↓05:58
Menemen↓11:49Turgutlu↓06:34
Manisa↓12:34Manisa↓07:02
Turgutlu↓13:01Menemen↓07:51
Salihli↓13:36Çiğli↓08:08
Alaşehir Varış14:17izmir VARIŞ08:36

Konya mavi

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

İzmir ↔ Alaşehir Tren Saatleri

Alaşehir İzmir Arası Tren saatleri 2019 Yaz dönemi yolcu tarifesine göre saat 13:22 de güncellenmiştir. Basmane Alaşehir arası 132 km olup trenle yaklaşık 2 saat sürmektedir. İki istasyon arası bu dönemde karşılıklı TCDD ye ait 3 tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 17₺ dir.

Basmane ↔ Alaşehir Tren Saatleri

İzmir
Kalkış
Tren
Adı
Alaşehir
Kalkış
Tren
Adı
07:40 Bölgesel04:09 Kmavi
15:00Bölgesel05:15Bölgesel
11:00 Bölgesel08:57Bölgesel
20:15Kmavi18:40Bölgesel

Basmane Alaşehir İzmir Arası Basmane Alaşehir , Basmane Uşak ve Konya Mavi treni Çalışmaktadır.

izmir Alaşehir Tren yolu güzergahı

İzmir ↔ Alaşehir Tren fiyatları :

İzmir Bölgesel Tren Ücretleri Gişelerden Öğrenilebilir. Aşağıda telefon numaraları vardır.

  • Konya Mavi Treni  Pulman 17 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 28 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 93 TL Çift Kişi 63 TL

Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 00 232 484 86 38 dır Adresi: Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

İzmir Basmane tren garı

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri : 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 653 11 14  dır Adresi: Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

İzmir Alaşehir Trenle kaç saat ?

İki şehir arası Trenle 2 saat sürer İzmir Alaşehir Trenle kaç km ? iki istasyon Tren mesafesi 132 Km dir

İzmir Basmane Alaşehir en hızlı Rota: 1 sa. 50 dk. (133 km) kalkış: Alaşehir Gar varış: Basmane Gar

İzmir Alaşehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Alaşehir İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. İzmir Alaşehir Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Alaşehir İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? İzmir ve Alaşehir dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Alaşehir İzmir Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Alaşehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : İzmir Alaşehir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Alaşehir İzmir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Alaşehir İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Alaşehir İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Alaşehir İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Alaşehir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Alaşehir Tren saatleri? İzmir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait İzmir Alaşehir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz İzmir den İlk tren 00:18 saatinde hareket etmektedir. Alaşehir dan ise ilk tren 00:19 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Alaşehir Bölgesel Trenleri

İZMİR KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00Alaşehir↓05:15
Çiğli↓11:31Salihli↓05:58
Menemen↓11:49Turgutlu↓06:34
Manisa↓12:34Manisa↓07:02
Turgutlu↓13:01Menemen↓07:51
Salihli↓13:36Çiğli↓08:08
Alaşehir Varış14:17izmir VARIŞ08:36

İzmir Uşak Bölgesel Trenleri

İZMİR KALKIŞSAATİUŞAK KALKIŞSAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli↓08:08 15:31Ala şehir↓08:57 18:40
Mene men↓08:26 15:49Salihli↓09:49 19:34
Manisa↓09:14 16:33Turgutlu↓10:33 20:20
Turgutlu↓09:44 17:04Manisa↓11:06 20:53
Salihli↓10:29 17:46Menemen↓11:51 21:39
Ala şehir↓11:22 18:41Çiğli↓12:09 21:56
Uşak Varış13:42_21:18izmir Varış12:38_22:25

Konya Mavi Treni

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Mersin ↔ islahiye Tren Saatleri

Islahiye Mersin tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 17:28 saatinde güncellenmiştir. Mersin Islahiye tren seferleri: iki şehir arası 1 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 86 km olup yaklaşık 4 saat sürmektedir. İslahiye Mersin Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 16 ₺

İslahiye Mersin TRen Sattaleri

Mersin İslahiye arası sadece İslahiye mersin treni çalışmaktadır

MERSİN KALKIŞSAATİISLAHİYE KALKIŞSAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremit hane Yüreğir↓19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Kiremit hane Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye Varış21:34Mersin Varış11:20

Mersin ↔ Islahiye trenle kaç saat Sürer ?

Mersin Islahiye Mersin Arası Trenle Yaklaşık 4 Saat sürmektedir. Islahiye Mersin Trenle kaç km ? Mersin Islahiye Arası Tren mesafesi 86 km Mersin Islahiye Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Islahiye Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır

Islahiye Tren istasyonu telefonu ? 0 342 862 10 79 dır Mersin Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

Mersin Islahiye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Mersin Islahiye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Mersin Islahiye tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Islahiye ve Mersin dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.
Mersin Islahiye treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Mersin Islahiye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Islahiye Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Islahiye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Islahiye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Islahiye Tren saatleri? Mersin Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin dan İlk tren 00:14 saatinde hareket etmektedir. Islahiye den ise ilk tren 00:32 saatinde hareket etmektedir.

Çaycuma ↔ Zonguldak Tren Saatleri

Zonguldak Çaycuma tren saatleri : TCDD 2019 Yaz tren seferleri tarifesine göre 20:03 saatinde güncellenmiştir. Çaycuma Zonguldak tren seferleri: iki şehir arası 2 Bölgesel tren ile hergün karşılıklı 8 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 27 km olup yaklaşık 1 saat 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 6,5 ₺

Zonguldak – Çaycuma Tren saatleri

Karabük KalkışSaatiZonguldak
Kalkış
Saati
Karabük07:05 12:50 16:00 18:10Zonguldak07:30 09:30 11:30 13:25 16:25 17:30 18:25 20:30
Gökçebey05:40 06:35 08:26 12:25 14:14 17:21 18:25 19:33Kilimli07:43 09:42 11:42 13:37 16:37 17:42 18:37 20:42
Çaycuma06:01 06:56 08:47 12:46 14:39 17:41 18:46 19:54Çaycmua08:48 10:47 12:47 14:40 17:42 18:47 19:53 21:49
Kilimli07:03 07:56 09:52 13:47 15:41 18:48 19:48 20:56Gökçebey09:09 11:06 13:08 15:01 18:01 19:06 20:14 22:08
Zonguldak Varış07:14_08:07 10:03 13:58 15:52 18:59 19:59 21:07Karabük Varış10:33_14:28 16:21 21:35

Zonguldak Gökçebey Zonguldak Arası  Anahat Trenlerinden Gökçebey Zonguldak ve Zonguldak Karabük Bölgesel Treni ile Hergün Karşılıklı Tren Seferleri yapılmaktadır. Zonguldak – Gökçebey – Zonguldak Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir.

Çaycuma ↔ Zonguldak Tren fiyatları

  • Bölgesel Tren Fiyatlarını 444 82 33 e sorunuz Pulman Tam  6 TL
Zonguldak Çaycuma Tren yolu güzergahı

Çaycuma Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 19:00 Saatleri Arası Açıktır Zonguldak Tren garı çalışma saatleri : 06.30 – 21.00 Saatleri Arası Çalışır

Çaycuma Tren istasyonu telefonu ? 0 372 615 12 91 dır Zonguldak Tren istasyonu telefonu ? 0 372 251 15 14 dır

Çaycuma Zonguldak Trenle kaç saat ?

Zonguldak Gökçebey Arası Trenle  1 saat 15 dakika sürer Gökçebey Zonguldak Trenle kaç km ? Zonguldak Gökçebey Arası Tren mesafesi 27 Km dir

Zonguldak Çaycuma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Zonguldak Çaycuma istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Zonguldak Çaycuma tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Çaycuma ve Zonguldak dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.
Zonguldak Çaycuma treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Zonguldak Çaycuma Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Çaycuma Zonguldak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Zonguldak Çaycuma tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Zonguldak Çaycuma arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Zonguldak Çaycuma Tren saatleri? Zonguldak Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Zonguldak dan İlk tren 00:14 saatinde hareket etmektedir. Çaycuma den ise ilk tren 00:32 saatinde hareket etmektedir.

Karabük ↔ Zonguldak Tren Saatleri

Karabük Zonguldak tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 21:59 saatinde güncellenmiştir. Zonguldak Karabük tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 Bölgesel tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 101 km olup yaklaşık 1 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 16,00 ₺

Zonguldak ↔ Karabük Tren Saatleri

Karabük Zonguldak Karabük Arası  Karabük ve Çaycuma Zonguldak Treni Hergün karşılıklı 4 Sefer Çalışmaktadır

Karabük KalkışSaatiZonguldak
Kalkış
Saati
Karabük07:05 12:50 16:00 18:10Zonguldak07:30 09:30 11:30 13:25 16:25 17:30 18:25 20:30
Gökçebey05:40 06:35 08:26 12:25 14:14 17:21 18:25 19:33Kilimli07:43 09:42 11:42 13:37 16:37 17:42 18:37 20:42
Çaycuma06:01 06:56 08:47 12:46 14:39 17:41 18:46 19:54Çaycmua08:48 10:47 12:47 14:40 17:42 18:47 19:53 21:49
Kilimli07:03 07:56 09:52 13:47 15:41 18:48 19:48 20:56Gökçebey09:09 11:06 13:08 15:01 18:01 19:06 20:14 22:08
Zonguldak Varış07:14_08:07 10:03 13:58 15:52 18:59 19:59 21:07Karabük Varış10:33_14:28 16:21 21:35
Zonguldak Karabük Tren Yolu Güzergahı

Karabük – Zonguldak Tren fiyatları :

  • Karabük Zonguldak Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 16 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 12 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Karabük Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Zonguldak Tren garı çalışma saatleri : 06.30 – 21.00 Saatleri Arası Çalışır

Karabük Tren istasyonu telefonu ? 0 0 370 415 77 73 dır Zonguldak Tren istasyonu telefonu ? 0 0 372 251 15 14 dır

Karabük Zonguldak Trenle kaç saat ?

Zonguldak Karabük Arası Trenle 1,5 saat sürer Karabük Zonguldak Trenle kaç km ? Zonguldak Karabük Arası Tren mesafesi 101 Km dir

karabük tren istasyonu

Karabük Zonguldak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Karabük Zonguldak istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Karabük Zonguldak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Zonguldak ve Karabük dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Karabük Zonguldak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Karabük Zonguldak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Zonguldak Karabük tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Karabük Zonguldak tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Karabük Zonguldak arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Karabük Zonguldak Tren saatleri? Karabük Eskişehir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Karabük dan İlk tren 00:14 saatinde hareket etmektedir. Zonguldak den ise ilk tren 00:32 saatinde hareket etmektedir.

Karaman ↔ Konya Tren Saatleri

Konya Karaman tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 19:12 saatinde güncellenmiştir. Karaman Konya tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Toros Ekspresi karşılıklı 1 sefer Raybüs Treni ile 8 Sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 110 km olup yaklaşık 1 saat 28 dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 4,5 ₺

Karaman – Konya Tren Saatleri

Konya
Kalkış
Tren
Adı
Karaman
Kalkış
Tren
Adı
05:50Bölgesel07:30Bölgesel
09:20 Bölgesel09:05Bölgesel
10:35 Bölgesel10:35Bölgesel
12:00 Bölgesel12:17Toros
13:40 Bölgesel12:35Bölgesel
15:30Toros14:05Bölgesel
17:30 Bölgesel14:40Bölgesel
18:00Bölgesel15:55Bölgesel
20:15Bölgesel19:30Bölgesel

Karaman Konya Karaman Arası Konya Karaman Bölgesel Treni ve Toros Ekspresi  Treni Hergün karşılıklı 7 Sefer Çalışmaktadır.

Karaman – Konya Tren fiyatları :

  • Karaman Konya Karaman Bölgesel Tren Fiyatları 3,5 TL dir
  • Toros Ekspresi Tren Fiyatı ; Tam 10 TL, Genç 8 TL Yaşlı 5 TL dir
  • Raybüs Bilet Fiyatı : Tam 13 TL Genç 10 Yaşlı 6 TL dir
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Karaman tren istasyonu

Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası  Açıktır Karaman Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır

Karaman konya tren yolu güzergahı

Konya Tren istasyonu telefonu ? 0 0 332 322 36 70 dır Karaman Tren istasyonu telefonu ? 0 0 338 213 33 60  dır

Konya Karaman Trenle kaç saat ?

Karaman Konya Arası Trenle 1,5 saat sürer Konya Karaman Trenle kaç km ? Karaman Konya Arası Tren mesafesi 110 Km dir

Konya Tren istasyonu

Konya Karaman arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Karaman Konya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Konya Karaman Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Karaman Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Konya ve Karaman dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Karaman Konya Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Konya Karaman treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Konya Karaman Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Karaman Konya Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Karaman Konya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Karaman Konya arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Karaman Konya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Konya Karaman Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Konya Karaman Tren saatleri? Konya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Konya Karaman Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Konya den İlk tren 00:18 saatinde hareket etmektedir. Karaman dan ise ilk tren 00:19 saatinde hareket etmektedir.

toros ekspresi

Konya KalkışSaatiAdana KalkışSaati
Konya ↓15:30
Adana ↓07:45
Karaman17:01Pozantı09:26
Ereğli18:10Ulukışla10:19
Ulukışla19:05Ereğli11:02
Pozantı19:47Karaman12:17
Adana Varış21:17Konya Varış13:48

Karaman Konya Raybüs

KONYA KALKIŞSAATİKARA MAN KALKIŞSAATİ
Konya↓05:50 09:20 10:35 12:00 13:40 17:30 18:00 20:15Kara man↓07:35 09:05 10:35 12:35 14:05 14:40 15:55 19:30
Çumra↓06:25 09:55 x 18:05Çumra↓08:18 15:26 20:15
Kara man Varış 07:09_10:38 12:05 13:30 15:10 18:48 19:45 21:40Konya Varış08:52_10:35 12:05 14:05 15:35 16:04 17:35 20:50

Manisa ↔ Uşak Tren Saatleri

Uşak Manisa tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 23:16 saatinde güncellenmiştir. Manisa Uşak tren seferleri: iki şehir arası Kmavi Ekspresi ve 1 Bölgesel treni ile hergün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 221 km olup yaklaşık 3s50dk sürmektedir. Kmavi Ekspres Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 20 ₺

Manisa ↔ Uşak Tren Saatleri

Uşak
Kalkış
Tren
Adı
Manisa
Kalkış
01:54TCDD05:48
06:20TCDD09:14
16:05TCDD16:33

Uşak Manisa Arasında Her gün Basmane Uşak ve Konya Mavi Treni karşılıklı 3 Sefer düzenler Bu trenlerin saatleri aşağıda tablolanmıştır.

Uşak ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer ?

Uşak Manisa Uşak Arası Trenle Yaklaşık  4 Saat sürmektedir. Manisa Uşak Trenle kaç km ? Uşak Manisa Arası Tren mesafesi 221 Km dir Manisa Uşak Trenle kaç saat ? Uşak Manisa Arası Trenle 1 saat sürer

Manisa ↔ Uşak Tren fiyatları

  • Manisa Uşak Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • K Mavi Treni Pulman  Tam 21 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 34 TL
  • K Mavi Treni Yataklı Tek kişi 99 TL Çift kişi 69 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Uşak Manisa Tren Yolu Güzergahı

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Uşak Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışır Uşak Tren istasyonu telefonu ?  0 276 216 60 73  dır

Manisa tren istasyonu

Uşak Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Manisa Uşak arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Uşak Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Manisa Uşak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Uşak ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa Uşak Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Uşak Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Uşak Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa Uşak Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Manisa Uşak arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Uşak Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak Manisa Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Uşak Manisa Tren saatleri? Uşak dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Uşak Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Uşak den İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Manisa dan ise ilk tren 05:48 saatinde hareket etmektedir.

Basmane Uşak

İZMİR KALKIŞSAATİUŞAK KALKIŞSAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli↓08:08 15:31Ala şehir↓08:57 18:40
Mene men↓08:26 15:49Salihli↓09:49 19:34
Manisa↓09:14 16:33Turgutlu↓10:33 20:20
Turgutlu↓09:44 17:04Manisa↓11:06 20:53
Salihli↓10:29 17:46Menemen↓11:51 21:39
Ala şehir↓11:22 18:41Çiğli↓12:09 21:56
Uşak Varış13:42_21:18izmir Varış12:38_22:25

Kmavi

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37