Kategori arşivi: Tren Kalkış Saatleri

Tren Kalkış Saatleri ve Seferleri

Adana ↔ Osmaniye Tren Saatleri

Osmaniye Adana tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 Fırat Ekspres tren ve 1 Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 100 km olup yaklaşık 1 saat 30 dk sürmektedir. Fırat Ekspres tren Pulman vagon bilet ücreti Tam ₺ 11

Adana Osmaniye tren saatleri TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 22:04 saatinde güncellenmiştir. Osmaniye istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:43 Adana şehrinden 08:35 saatinde kalkış yapmaktadır.

Adana ↔ Osmaniye Tren Saatleri

Adana Osmaniye Adana Arası Fırat Ekspresi Treni ve Mrsn Islhy Treni Çalışmaktadır

Adana
Kalkış

TrenOsmaniye
Kalkış
Tren
08:35Fırat 08:43Tcdd
18:54TCDD16:31Fırat
Osmaniye Adana Tren yolu Güzergahı

Adana ↔ Osmaniye Tren fiyatları 2019:

  • Fırat Ekspresi Pulman  Tam 11 Tl
  • Adana osmaniye Fırat ekspresi Pulman Tam 11 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 9 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Osmaniye ↔ Adana trenle kaç saat Sürer ?

Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir. Osmaniye ↔ Adana Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Adana Osmaniye Trenle kaç km ? Tren mesafesi 100 km

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 328 814 10 49 dır Adresi: 80900 Akçataş Köyü/Osmaniye Merkez/Osmaniye

Adana Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Adana tren istasyonu

Adana Osmaniye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Osmaniye Adana arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Adana Osmaniye Trenleri koltuklu Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Vagonda klima ve WC bulabilirsiniz.

Osmaniye Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Adana ve Osmaniye dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Osmaniye Adana Fırat Ekspress trenlerinde ise pulman koltuklu seyehat edebilirsiniz.

Adana Osmaniye treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Adana Osmaniye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Osmaniye Adana Fırat ekspresi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Osmaniye Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Osmaniye Adana arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Fırat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Osmaniye Adana Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana Osmaniye Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana Osmaniye Tren saatleri? Adana dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Adana Osmaniye Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Adana den İlk tren 08:35 saatinde hareket etmektedir. Osmaniye dan ise ilk tren 08:43 saatinde hareket etmektedir.

Adana Osmaniye Diğer Rota: 1 sa. 20 dk. (97,5 km) E90 ve Kozan Ceyhan yolu üzerinden

Mersin ıslahiye

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremithane19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye
Varış
21:34Mersin
Varış
11:20

Fırat express

Elazığ KalkışSaatiAdana KalkışSaati
Elazığ↓08:10Adana↓08:35
Malatya10:46Ceyhan09:18
Gölbaşı13:07Osmaniye09:53
Osmaniye16:31Gölbaşı13:32
Ceyhan17:05
Malatya15:57
Adana Varış17:46Elazığ Varış18:07

Ankara -İzmir treni

Güzel vatanımızın başkenti memur şehri olan Ankara ile ve Doğal güzellikleri kültürü ve limanı olan İzmir arasında her gün işlemekte olan Mavi Tren ulaşım aracı olarak konfor ve zaman bakımından en fazla tercih edilen yöntemdir. Basmane Ankara garı arasında karşılıklı birer kez işleyen İzmir mavi treni pekçok vatandaşa konforlu bir yolculuk sunar.

İzmir mavi treninde yolcuların tercihlerine göre 2 artı 1 pulman vagon yemekli vagon yataklı vagon bulunmaktadır yolcular özgürce diledikleri vagonda seyahat etme özgürlüğüne sahiptirler diğer trenlere göre mavi tren güvenli ekonomik konforlu teknolojik taşıma hizmeti sunmaktadır.

İzmir-ankara tren

İzmir-ankara tren saatleri

Ankara kalkış izmir Basmane varışlı trenimiz basmaneden saat 19.00 da hareket etmektedir. Yolculuğunuz 14 saat 36 dakika sürmektedir olup pulman vagon tam bilet fiyatı 51 TL. İzmir Basmane kalkış Ankara varışlı trenimiz ise saat 18:05 te hareket etmektedir. Ankara’ya saat 08:30 da varmaktadır

İzmir
Kalkış
SaatiAnkara
Kalkış
Saati
Basmane↓18:05Ankara↓19:00
Çiğli18:34Polatlı20:00
Menemen18:52Eskişehir22:06
Manisa19:30Kütahya23:32
Akhisar20:22Tavşanlı00:43
Soma21:04Balıkesir05:05
Balıkesir22:47soma06:32
Tavşanlı03:07Akhisar07:15
Kütahya04:02Manisa08:08
Eskişehir05:35Menemen08:51
Polatlı07:38Çiğli09:08
Ankara Varış08:37İzmir Varış09:36

İzmir-ankara tren bilet fiyatları

Ankara-izmir arası TCDD’ye ait izmir mavi treni ile 51 TL’ye yolculuk yapabilirsiniz. CD’ye ait internet sitesinden online bilet almak için lütfen tıklayınız

Ankara İzmir mavi treni güzergahı.

Mavi tren Sırasıyla Ankara Eskişehir Kütahya Manisa nın ardından İzmire ulasan İzmir Mavi Treni, 824 kilometreyi 14,5 saatte alıyor.

Mersin ↔ Osmaniye Tren Saatleri

Osmaniye Mersin tren saatleri, iki şehir arası TCDD ye ait 1 Bölgesel tren ile tek sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 173 km olup yaklaşık 2 saat 32 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet ücreti Tam ₺ 10

Mersin Osmaniye tren seferleri TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 12:22 de düzenlenmiştir. Osmaniye istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:27 Mersin şehrinden 17:30 saatinde kalkış yapmaktadır.

Osmaniye ↔ Mersin Tren Saatleri

Osmaniye Mersin Osmaniye Arası Bölgesel Trenlerinden Mersin İslhye Treni Hergün Çalışmaktadır.

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremithane19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye
Varış
21:34Mersin
Varış
11:20

Osmaniye ↔ Mersin Tren fiyatları

  • Mersin osmaniye bölgesel Pulman Tam 10  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Osmaniye Mersin Tren Yolu Güzergahı

Mersin ↔ Osmaniye trenle kaç saat Sürer ? 

Mersin Osmaniye Mersin Arası Trenle Yaklaşık  2,5 Saat sürmektedir. Osmaniye Mersin Trenle kaç km ? Mersin Osmaniye Arası Tren mesafesi 173 km dir.

Mersin Garından Osmaniye tren istasyonuna ve Osmaniye Garından Mersin Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Mersin Osmaniye Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri :  08:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır

Osmaniye Tren istasyonu telefonu ? 0 328 814 10 49 dır Mersin Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

Mersin Osmaniye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Mersin Osmaniye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Mersin Osmaniye tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Osmaniye ve Mersin den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Osmaniye treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Mersin Osmaniye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Osmaniye Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Osmaniye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Osmaniye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Osmaniye Tren saatleri? Osmaniye Mersin Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin dan İlk tren 17:30 saatinde hareket etmektedir. Osmaniye den ise ilk tren 08:43 saatinde hareket etmektedir.

Ankara ↔ Balıkesir Tren Saatleri

Balıkesir Ankara Tren saatleri 2019 yaz dönemi yolcu tarifesine göre 12:06 de güncellenmiş olup , Bu hatta sadece izmavi treni çalışmaktadır. İki istasyon arası 584 km olup yolculuk 10 Saat sürmektedir. TCDD Tren bilet fiyatları 39₺ dir

Balıkesir ↔ Ankara Tren Saatleri

Balıkesir Ankara Balıkesir Arası Anahat Trenlerinden İzmir Mavi Treni Treni Hergün Çalışmaktadır.

İzmir
Kalkış
SaatiAnkara
Kalkış
Saati
Basmane↓18:05Ankara↓19:00
Çiğli18:34Polatlı20:00
Menemen18:52Eskişehir22:06
Manisa19:30Kütahya23:32
Akhisar20:22Tavşanlı00:43
Soma21:04Balıkesir05:05
Balıkesir22:47soma06:32
Tavşanlı03:07Akhisar07:15
Kütahya04:02Manisa08:08
Eskişehir05:35Menemen08:51
Polatlı07:38Çiğli09:08
Ankara Varış08:37İzmir Varış09:36
Balıkesir Ankara Tren yolu güzergahı

Balıkesir ↔ Ankara Tren fiyatları :

  • İzm Mavi Treni Pulman Tam 39 TL
  • İzm Mavi Treni Yataklı Tek kişi TL 142 Çift Kişi 80 TL

Ankara Balıkesir Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Ankara ↔ Balıkesir tren kaç saat Sürer ?

Balıkesir – Ankara arası Tren yolu mesafesi 584 Km olduğundan İzmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat sürmektedir, Ankara Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara Balıkesir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara > Balıkesir
Balıkesir > Ankara

Balıkesir Tren istasyonu telefonu ? 0266 241 03 00 dir Tren garı çalışma saatleri 7/24  Saatleri Arası Açıktır Adresi, Balıkesir Gar, Gümüsçesme Mahallesi, Altıeylül/Balıkesir

Ankara Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren telefonu ? 0 312 309 05 15/336 dır Adresi, Ankara Tren Garı, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Balıkesir Ankara Diğer Rota: 6 sa. 13 dk. (551 km), kalkış: Ankara Tren Garı varış: Balıkesir Gar

Balıkesir Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Balıkesir ve Ankara den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Ankara Balıkesir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Balıkesir ve Ankara den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Ankara Balıkesir treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? : Balıkesir Ankara Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Balıkesir Ankara Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Balıkesir Ankara tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Balıkesir veya Ankara istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Balıkesir Ankara Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Balıkesir Ankara Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Balıkesir Ankara Tren saatleri? Balıkesir Ankara Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Balıkesir den İlk tren 22:47 saatinde hareket etmektedir. Ankara ise ilk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Adana ↔ İskenderun Tren Saatleri

İskenderun Adana tren saatleri 2019 tren seferleri yaz tarifesine göre saat 12:03 de güncellenmiştir. Adanadan ilk tren 07:43 de İskenderun dan ilk tren sabah 07:15 de hareket etmektedir. bu trende TCDD bilet fiyatı 13 tl olup yolculuk süresi 2 saat sürmektedir.

İskenderun↔Adana Tren hareket Saatleri

Adana iskenderun tren seferleri ni sadece TCDD iskenderun Mrsn Bölgesel treni yapmaktadır.

Adana tren
Kalkış saati
Trenİskenderun tren
Kalkış saati
07:43TCDD07:15
17:47TCDD16:40

Adana – İskenderun TCDD Tren Bilet fiyatları 2019:

  • İskenderun Adana Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya istasyon telefon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Adana İskenderun pulman Tam bilet 13 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 9 Tl
  • Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

İskenderun Adana Trenle kaç saat sürer?

  • Adana İskenderun Arasında TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU koltuklu trenler günde 2 sefer Adana İskenderun Demiryolu hattında çalışmaktadır.
  • İskenderun ↔ Adana trenle kaç saat Sürer ? İskenderun Adana Arası 132 km olup yolculuğunuz ortalama 2 saat sürecektir
  • Adana İskenderun bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • İskenderun – Adana Trenlerinde Yataklı vagonda bulunmamaktadır.
  • İskenderun Adana Tren biletini internet den alamazsınız. Bölgesel Trenlerde de sadece İskenderun veya Adana istasyon gişelerinden Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • Adana İskenderun Bölgesel Treninde Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tren kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.
  • Adana İskenderun Arası Çalışan Tren sadece Mersin İskenderun bölgesel Trenidir.

İskenderun Tren istasyonu telefonu ? 0 326 614 00 49 dır Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır Adresi : Çay Mahallesi, 31200 İskenderun/Hatay

Adana Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 322 453 3172 dir Adresi : Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Adana tren istasyonu… Adana Tren garı şehir merkezinde Sular civarındadır. Tarihi 1912 yılına dayanmaktadır. Gar Halen Nostaljik bir atmosfere sahiptir….

Adana İskenderun Diğer Rota: 1 sa. 28 dk. (131 km) E90 ve Adana-iskenderun Otoyolu/Ceyhan-İskenderun Otoyolu/O-53/E91 üzerinden

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İsknderu07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Yüreğir07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
incirlik↓07:57 18:00Yüregir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13 19:16Tarsus↓10:05 19:57
İskenderun
Varış
09:40 19:43Mersin
Varış
10:33 20:28

Polatlı ↔ Eryaman Tren Saatleri

Polatlı Eryaman Hızlı tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Eryaman Polatlı Tren Saatleri 2019 yaz dönemi yolcu tarifesi ne göre saat 09:23 saatinde güncellenmiştir.

Eryaman – Polatlı Hızlı Tren Saatleri

Eryaman
Kalkış
Tren
Adı
Polatlı
Kalkış
06:18YHT07:09
06:38YHT07:26
06:58YHT09:34
08:58YHT10:43
09:18YHT11:54
09:58YHT12:36
11:18YHT13:11
12:53YHT14:04
13:34YHT16:46
15:48YHT17:20
17:18YHT18:24
18:03YHT20:39
18:23YHT21:09
20:53YHT21:31
21:33YHT21:46

Polatlı Eryaman Polatlı Arasında hizmet veren hızlı tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir

>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz

Polatlı ↔ Eryaman Tren fiyatları 2019:

  • Polatlı Eryaman hızlı tren fiyatı Tam 16 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Polatlı ↔ Eryaman trenle kaç saat Sürer ? Polatlı Eryaman Polatlı Arası Trenle Yaklaşık aaaaaaaa Saat  sürmektedir.

Eryaman Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır

Eryaman Tren istasyonu telefonu ? 0 312 dır

Polatlı Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Polatlı Tren istasyonu telefonu ?  dır

Eryaman Polatlı Trenle kaç km ? Polatlı Eryaman Arası Tren mesafesi ,,,,,,,,,,,,,, km

eryaman polatlı güzergah

Afyon ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir – Afyon Tren saatleri 2019 yaz saati tarifesine göre saat 15:35 de güncellenmiştir. Afyon – Akşehir Arası Tren seferleri günde karşılıklı 1 kez olmak üzere Kmavi treni ile yapabilirsiniz. İki şehir arası yolculuğunuz 1 saat 15 dk sürer. Bu yolculuğa ise kişi başı TCDD tam bilete 11 TL ödersiniz.

Afyon ↔ Akşehir Tren Saatleri

Afyon – Akşehir – Afyon Arası Konya Mavi Treni Çalışmaktadır. 

Konya
Kalkış
Saatiİzmir
Kalkış
Saati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Konya Mavi Treni Konya-İzmir -Konya arasında her gün Çalışır. Trende Klimalı pulman, yataklı yemekli kuşetli vagonlar bulunmaktadır.

Akşehir ↔ Afyon TCDD bilet fiyatları :


Pulman Tam : 11 TL
Kuşetli Tam: 23 TL
Yataklı Tam: 88 TL

Afyon tren istasyonu

Afyon ↔ Akşehir trenle kaç saat Sürer ?

iki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 1 saat 15 dk sürmektedir. bu şehirler arası Trenle kaç km ? Tren mesafesi 98,1 km, 61 mil

Akşehir Afyon Tren yolu Güzergahı


Akşehir Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 00:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 332 813 11 08 dir.

Afyon Tren istasyonu telefonu ? 0 272 213 79 19 dir. Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır

Akşehir Afyon Diğer Rota: 1 sa. 11 dk. (95,9 km) Afyon Konya Yolu/D300 üzerinden

Afyon’dan 04:24 saatinde Kalkan Konya mavi treni 05:52 de Akşehir istasyona varır yolculuğunuz 1 saat 28 dakika sürer bilet ücretiniz tam 11 TL dir.

Tren
kalkış
Garı
Tren
Varış
Garı
Tren
kalkış
saati
Tren
varış
Saati
Tam
Bilet
fiyatı
Afyon>Akşehir04:2405:5211₺
Akşehir>Afyon22:0023:2811₺

Eryaman ↔ Bozüyük Hızlı Tren Saatleri

Bozüyük Eryaman Hızlı tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Eryaman Bozüyük Tren Saatleri 2019 yaz tarifesine göre 09:18 saatinde güncellenmiştir.

Bozüyük – Eryaman hızlı Tren Kalkış Saatleri

Bozüyük
Kalkış
Tren
Adı
Eryaman
Kalkış
09:35YHT06:18
12:03YHT09:58
16:12YHT12:53
20:01YHT17:18
20:37YHTX
>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz

Bozüyük ↔ Eryaman Tren fiyatları:

  • Tam Bilet: 40 TL
  • öğrenci bileti: 31 TL
  • 60-65 Yaş Bilet: 31 TL
  • Memur Bileti: 31 TL
  • 65 Yaş üstü Bilet: 20 TL
  • Çocuk Bileti (7-12) : 20 TL

Eryaman Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Bozüyük Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Eryaman YHT Gar

Deneme

AnkaraEryamanPolatlıKonyaEskjşehirBozüyükBilecikArifiyeİzmitGebzePendikBostancıSçesmBakırköyHalkalı
06:0006:1806:41,07:3107:4708:0908:5109:1309:4410:0910:2810:35,,
06:2006:3807:02,07:47,,,,,,,,,,
06:4006:5807:2208:28,,,,,,,,,,,
,,,06:5508:4108:5709:1910:0110:2310:5411:1511:3411:42,,
08:0508:23,,09:33,,10:4811:10,12:0212:2112:29,,
08:2508:4309:0710:13,,,,,,,,,,,
09:0509:2309:47,10:32,,,,,,,,,,
09:4009:5810:21,11:1111:2711:4912:3112:5313:2513:4814:0714:15,,
10:4511:0311:27,12:12,,,,,,,,,,
11:4011:58,13:24,,,,,,,,,,,
12:0012:18,,13:28,,,15:06,15:5616:1416:22,,
12:3512:5313:16,14:0614:2214:4415:2615:4816:2316:4517:0517:13,,
13:1513:3413:5915:05,,,,,,,,,,,
,,,13:0514:5015:0615:2816:1116:3317:0417:2517:4217:49,,
15:0015:18,,16:28,,,18:04,18:5519:1719:3019:5820:12
15:2015:3816:02,16:47,,,,,,,,,,
16:3016:48,18:14,,,,,,,,,,,
17:0017:1817:41,18:3118:4719:0919:5120:1320:4421:0621:2521:3822:0622:27
17:4518:0318:27,19:12,,,,,,,,,,
18:0518:2318:4719:53,,,,,,,,,,,
,,,18:2520:1120:2820:5021:3221:5422:2522:4423:0423:1723:4523:59
19:1019:28,,20:38,,21:5322:1522:4623:0823:2723:35,,
20:3520:5321:17,22:02,,,,,,,,,,
21:1521:3321:5723:03,,,,,,,,,,,

Bilecik ↔ Eryaman Hızlı Tren Saatleri

Eryaman Bilecik hızlı Tren Saatleri 2019 yaz dönemi tarifesine göre 09:31 saatinde güncellenmiştir. Bilecik Eryaman trenle 2 Saat sürer fiyatı ise 51 TL dir

Eryaman – Bilecik hızlı Tren saatleri Tablosu

Bilecik
Kalkış
Tren
Adı
Eryaman
Kalkış
09:11YHT06:18
11:39YHT09:58
15:48YHT12:53
17:49YHT17:18
19:37YHTX
20:13YHTX
>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz

Bilecik ↔ Eryaman Tren fiyatları :

  • Tam Bilet: 51 TL
  • öğrenci bileti: 41 TL
  • 60-65 Yaş Bilet: 41 TL
  • Memur Bileti: 41 TL
  • 65 Yaş üstü Bilet: 25 TL
  • Çocuk Bileti (7-12) : 25 TL

Bilecik ↔ Eryaman trenle kaç saat Sürer ? Bilecik Eryaman Bilecik Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat  sürmektedir.
Eryaman Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Bilecik Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Eryaman YHT Gar