Çerkezköy Çatalca Tren Seferleri

Çerkezköy ↔ Çatalca Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

Çatalca ↔ Çerkezköy Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39Halkalı↓18:00
Lburgaz↓08:54Çatlca↓18:37
Muratlı↓09:47Çerkköy↓19:32
Çorlu09:58Velimeşe19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓19:56
Çerkköy↓10:11Muratlı↓20:18
Çatalca↓11:04Lburgaz↓20:47
Halkalı Varış11:38Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir.

Çatalca Çerkezköy Çatalca Arası Halkalı Edirne Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 2 sefer düzenlenir.

Çatalca dan İlk tren 18:37 saatinde hareket etmektedir. Çerkezköy den ise ilk tren 10:11 saatinde hareket etmektedir. İki şehir arası yolculuk süresi 45 dk olup Pulman Tam Tren Bilet Fiyatı 7 Tl dir.

Çatalca Çerkezköy Tcdd Bilet Fiyatları

  • Çerkezköy Çatalca Bölgesel Trenlerin Fiyatları Tam Bilet 7 TL

ÇATALCA – ÇERKEZKÖY TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Çerkezköy Çatalca Tren yolu Güzergahı

Çerkezköy ↔ Çatalca trenle kaç saat Sürer?

Trenle Yaklaşık 1 Saat  sürmektedir. Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Tren mesafesi 67 km

Çerkezköy – Çatalca arası Tren yolu mesafesi 67 Km olduğundan Bölgesel ve Ekspres Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat sürmektedir, Çerkezköy-Çatalca tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Çerkezköy – Çatalca tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.
Çatalca – Çerkezköy arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Çatalca – Çerkezköy istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Çatalca Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 17:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 212 789 12 50 dır

Çerkezköy Tren garı çalışma saatleri: 06:30 – 11:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 282 726 57 26 dır

çerkezköy tren istasyonu

Çerkezköy – Çatalca tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Çerkezköy ve Çatalca dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Çatalca – Çerkezköy treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Çatalca – Çerkezköy Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Çerkezköy – Çatalca tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Çatalca – Çerkezköy tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Çatalca – Çerkezköy arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çatalca – Çerkezköy Tren saatleri?

Çatalca Çerkezköy Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Çatalca dan İlk tren 09:14 saatinde hareket etmektedir. Çerkezköy den ise ilk tren 10:06 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir