Dörtyol Ceyhan Tren Seferleri

Ceyhan – Dörtyol Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Dörtyol ↔ Ceyhan Tren Saatleri

Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

Dörtyol Ceyhan Arası Mersin İskenderun Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir.

Ceyhan istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:34 Dörtyol şehrinden 07:44 saatinde kalkış yapmaktadır. Her gün karşılık 2 TCDD bölgesel tren Ceyhan Dörtyol arasında sefer yapar. Tren le yolculuk yaklaşık 40 dk sürer. Ceyhan Dörtyol Tren biletini istasyon telefonlarından öğrenebilirsiniz.

Ceyhan – Dörtyol Tren fiyatları:

  • Dörtyol Ceyhan Bölgesel Treni Pulman Tam 10 TL

CEYHAN – DÖRTYOL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Dörtyol Ceyhan Tren yolu güzergahı

Ceyhan ↔ Dörtyol trenle kaç saat Sürer?

Ceyhan Dörtyol Ceyhan Arası Trenle Yaklaşık 52 dk sürmektedir. Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Dörtyol Tren garı çalışma saatleri: Kapalı Saatleri Arası Çalışır Dörtyol Tren istasyonu telefonu? 0 326 712 24 54 dır

Ceyhan Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır Ceyhan Tren istasyonu telefonu? 0 322 613 45 07 dır

Dörtyol Ceyhan Trenle kaç km? Ceyhan Dörtyol Arası Tren mesafesi 55 km

Ceyhan Dörtyol arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ceyhan Dörtyol istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Ceyhan Dörtyol tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Dörtyol ve Ceyhan dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Ceyhan Dörtyol treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ceyhan Dörtyol Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Dörtyol Ceyhan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Ceyhan Dörtyol tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Ceyhan Dörtyol arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan Dörtyol Tren saatleri?

Ceyhan Dörtyol Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ceyhan istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:34 Dörtyol şehrinden 09:21 saatinde kalkış yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir