Ceyhan Tren Saatleri

Ceyhan Tren saatleri 2020 bahar dönemi tren seferleri uygulamasına göre saat 14:48 de güncellenmiştir. Ceyhan dan Nerelere Tren Seferleri Var ? Fırat Ekspresi ile Osmaniye, Malatya, Elazığ, Bölgesel Trenler ile Adana Tarsus Mersin Islahiye İskenderun Dörtyol Erzin yönüne hergün tren seferi vardır

Ceyhan Tren Seferleri

Ceyhan ↔ Adana Ceyhan ↔ Dörtyol
Ceyhan ↔ ElazığCeyhan ↔ İskenderun
Ceyhan ↔ MalatyaCeyhan ↔ Mersin
Ceyhan ↔ OsmaniyeCeyhan ↔ Tarsus

Ceyhan  Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Ceyhan  Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

CEYHAN TREN FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ceyhan tren garı çalışma saatleri ? Ceyhan Tren Garı 07:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Ceyhan tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 322 613 45 07 dır.

Ceyhan tren garı

Ceyhan Tren garına ulaşım Ceyhan tren istasyonu Ceyhan merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Ceyhan de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Ceyhan den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Ceyhan  seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Ceyhan den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Ceyhan Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Ceyhan  treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Ceyhan Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Ceyhan Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Ceyhan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Ceyhan tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Ceyhan istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ceyhan Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Ceyhan ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan  Tren saatleri? Ceyhan dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Ceyhan Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Ceyhan  Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Ceyhan garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir