Çiğli ↔ Ankara Tren Saatleri

Ankara şehir garından mavi tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Çiğli istasyonundan ise ilk tren 18:25 saatinde hareket etmektedir. Çiğli Ankara arası sadece mavi tren çalışmakta olup yolculuk ortalama 14 saat sürmektedir. Trende Pulman ve yataklı vagon bulunmaktadır. Pulman bilet fiyatı 51 Tl olup yataklı vagonlarda yer bulmanız imkansızdır.

Ankara ↔Çiğli Tren Saatleri

Çiğli Ankara arası sadece mavi treni çalışmaktadır. Bu trende Pulman yataklı vagon bulunmaktadır.

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Ankara Çiğli Tren fiyatları

Mavi Tren Pulman Tam Bilet: 51 TL

ANKARA – ÇİĞLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Çiğli Ankara Trenle Kaç Saat sürer?

Çiğli – Ankara arası Tren yolu mesafesi 800 Km olduğundan İzmavi ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 14 saat sürmektedir, Ankara Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli tren istasyonu

Çiğli Tren garı çalışma saatleri: 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 232 386 19 52 dır. Adresi, Çiğli Tren İstasyonu Ataşehir Mahallesi, Semra Aksu Caddesi, Çiğli/İzmir

Ankara YHT Çalışma Saatleri: Ankara Hızlı tren garı çalışma saatleri, Tren Garı 24 Saat Açıkdır. Hızlı tren garı telefonu? Tren istasyonu Telefon 0 312 309 05 15/336 dır. Adresi, Ankara YHT Gar , Etiler Mahallesi, Etimesgut/Ankara

Ankara Çiğli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Çiğli den geçen mavi Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Çiğli Ankara mavi tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Çiğli den Geçen mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çiğli Ankara mavi treninde yemekli vagon bulunur mu?

Ankara Çiğli Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Çiğli mavi Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres mavi trenidir. Ankara veya Çiğli istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Çiğli Tcdd mavi Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Çiğli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Çiğli Mavi Tren saatleri?

Ankara Çiğli Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gün içinde çiğli’den hareket eden mavi trenin hareket saati 18:25 , Ankara’dan hareket eden mavi trenin saati ise 20:00 dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir