Çiğli ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihli Çiğli tren saatleri : TCDD 2019 Yaz tren seferleri tarifesine göre 08:33 saatinde güncellenmiştir. Çiğli Salihli tren seferleri: iki şehir arası Kmavi ve 2 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 116 km olup yaklaşık 2s:6dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 11 ₺ 2 Ağu 2019 04:06

Çiğli ↔ Salihli Tren Saatleri

Çiğli
Tren H
Saatleri
Tren
Adı
Salihli
Tren H
Saatleri
08:08 TCDD04:41
11:31TCDD05:58
15:31TCDD09:49
20:43TCDD19:34

Salihli Çiğli Salihli Arası Bölgesel Trenler Uşak Basmane, Basmane Alaşehir ve Anahat Trenler Konya Mavi treni ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir

Çiğli Salihli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Çiğli ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer ?

Çiğli Salihli Çiğli Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat  sürmektedir. Tren mesafesi 116 km

Çiğli ↔ Salihli Tren fiyatları:

  • Çiğli Salihli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Pulman Tam 8,5 TL
  • Örtülü Kuşetli 23 TL
  • Yataklı Tek Kişi 88 Çift kişi 58 TL
Salihli Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Çiğli tren istasyonu

Uşak Basmane Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:08 15:31Alaşehir08:57 18:40
Meneme08:26 15:49Salihli09:49 19:34
Manisa09:14 16:33Turgutlu10:33 20:20
Turgutlu09:44 17:04Manisa11:06 20:53
Salihli10:29 17:46Menemn11:51 21:39
Alasehir11:22 18:41Çiğli12:09 21:56
Uşak
Varış
13:42 21:18izmir
Varış
12:38 22:25

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İZMİR KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00Alaşehir↓05:15
Çiğli↓11:31Salihli↓05:58
Menemn11:49Turgutlu↓06:34
Manisa↓12:34Manisa↓07:02
Turgutlu↓13:01Menemen07:51
Salihli↓13:36Çiğli↓08:08
Alaşehir Varış14:17izmir VARIŞ08:36

Konya Mavi

Konya
Kalkış
Saatiİzmir
Kalkış
Saati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir