Çiğli – Salihli Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Çiğli ↔ Salihli Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Çiğli08:10 11:33x
Salihli06:13 19:28x
Salihli Çiğli Tren Seferleri haziran 2021

İki şehir arası Kmavi ve 2 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 116 km olup yaklaşık 2 saat 6 dakika sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 11 TL dir Çiğliden İlk tren 08:09 saatinde hareket etmektedir. Salihli den ise ilk tren 04:43 saatinde hareket etmektedir.

Salihli Çiğli Salihli Arası Bölgesel Trenler Uşak Basmane, Basmane Alaşehir ve Anahat Trenler Konya Mavi treni ile Hergün karşılıklı 5 sefer düzenlenir

Çiğli Salihli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Çiğli ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer ?

Salihli – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 116 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 1 dakika sürmektedir, Salihli-Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Salihli – Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli ↔ Salihli Tren fiyatları:

  • Çiğli Salihli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Mavi Pulman Tam 8,5 TL
  • Örtülü Kuşetli 23 TL
  • Yataklı Tek Kişi 88 Çift kişi 58 TL

ÇİĞLİ – SALİHLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Salihli Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Çiğli tren istasyonu

Çiğli – Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Salihli – Çiğli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Çiğli – Salihli Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır. Salihli – Çiğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Çiğli ve Salihli dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Salihli – Çiğli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çiğli – Salihli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Çiğli – Salihli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Salihli – Çiğli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Salihli – Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çiğli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çiğli veya Salihli istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Salihli – Çiğli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Çiğli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Salihli – Çiğli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çiğli – Salihli Tren saatleri? Çiğli dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Çiğli – Salihli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Çiğliden İlk tren 08:09 saatinde hareket etmektedir. Salihli den ise ilk tren 04;43 saatinde hareket etmektedir.

Uşak Basmane Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Mayıs 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Konya Mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Mayıs 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir