Çiğli ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

TCDD 2020 bahar mevsimi tren seferleri uygulamasına göre gün içinde 5 eksres tren sefer düzenlemektedir, Yolculuğunuz Tren le yaklaşık 1,5 saat sürmekte olup fiyatı 9,50 TL dir. Çiğli Gardan İlk tren 08:09 saatinde ilk tren hareket etmektedir. Turgutlu tren istasyonundan ise ilk tren 05:19 saatinde hareket etmektedir.

Turgutlu ↔ Çiğli Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Çiğli08:10 11:33x
Turgutlu06:52 20:05x

Turgutlu Çiğli Turgutlu Arası Bölgesel Trenler Uşak Basmane, Basmane Alaşehir ve Anahat Trenler Konya Mavi treni ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir iki istasyon Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tablosu aşağıda verilmiştir.

Çiğli ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer ?

Trenle Yaklaşık 1,5 saat sürmek tedir. Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır. Tren mesafesi 77 km

Çiğli ↔ Turgutlu Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 9,5 TL
  • Konya Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • Konya Mavi Treni Yataklı Tek kişi 88 TL Çift kişi 58 TL
  • Turgutlu Çiğli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz

ÇİĞLİ – TURGUTLU MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Turgutlu Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 313 10 46 dır

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Çiğli – Turgutlu tren ile kaç saat sürer? Turgutlu – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 77 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 25 dakika sürmektedir, Turgutlu-Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Turgutlu – Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli – Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Turgutlu – Çiğli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Çiğli – Turgutlu Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Turgutlu – Çiğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Çiğli ve Turgutlu dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Turgutlu – Çiğli Ekspres trenlerdeise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çiğli – Turgutlu treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Çiğli – Turgutlu Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Turgutlu – Çiğli Tcdd Ekspres trenlerde ise yemekli vagon vardır.

Turgutlu – Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çiğli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çiğli veya Turgutlu istasyon gişesinden, Fırat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Turgutlu – Çiğli Çalışan Ekspres trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Çiğli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Turgutlu – Çiğli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çiğli – Turgutlu Tren saatleri? Bu garlardan diğer istasyonlara giden trenlere ait Çiğli – Turgutlu Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz. Çiğli Gardan İlk tren 08:09 saatinde ilk tren hareket etmektedir. Turgutlu tren istasyonundan ise ilk tren 05:19 saatinde hareket etmektedir.

Uşak Basmane Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri 18/03/2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir