Çorlu Tren Saatleri

Çorlu’dan Nerelere Tren Seferleri Var? Halkalı Çorlu ve Halkalı Kapıkule Treni ile Çatalca, Çerkezköy, Halkalı, Lüleburgaz, Edirne yönüne hergün tren seferi vardır.

ÇORLU TREN BİLET FİYATLARI

Çorlu Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Çorlu Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

ÇORLU EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Çorlu Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Çorlu trenleri Çorlu Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Çorlu tren garı çalışma saatleri ? Çorlu Tren Garı 06:00 – 12:00 Arası Çalışmaktadır.

Çorlu tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 282 651 12 96 dır.

Çorlu Tren garına ulaşım Çorlu tren istasyonu Çorlu merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Çorlu Tren istasyonu

Çorlu de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Çorlu den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Çorlu seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Çorlu den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Çorlu treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Çorlu Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Çorlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çorlu tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çorlu istasyon gişesinden, Çorlu Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Çorlu Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çorlu Tren saatleri? Çorlu dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Çorlu Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Çorlu Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Çorlu garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir