Denizli ↔ Eskişehir Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 10.15 de hareket etmedir. Eskişehir istasyondan ise 07:30 saatinde kalkış yapmaktadır. İki istasyon arası 423 Km olup yolculuk süresi 8 saat sürmektedir. Garlar arası tren bilet fiyatı ise 36 Tl dir.

Eskişehir ↔  Denizli Tren Saatleri

Eskişehir Denizli Eskişehir Arası  Anahat Trenlerinden Pamukkale ekspresi çalışır

DENİZLİ
KALKIŞ
HAREKET SAATİESKİŞEHİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Denizli ↓10:15Eskişehir ↓07:30
Sandıklı13:40Kütahya08:51
Afyon15:03Afyon10:45
Kütahya16:56Sandıklı12:06
Eskişehir Varış18:17Denizli Varış15:32

İki istasyon arası Pamukkale Ekspresi  treni ile Hergün karşılıklı 1 sefer düzenlenir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Denizli ↔ Eskişehir Tren fiyatları

  • Pamukkale Ekspresi Pulman  Tam 36 TL
  • Pamukkale Ekspresi Örtülü Kuşetli  50 TL
  • Pamukkale Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi  TL

DENİZLİ – ESKİŞEHİR EN UCUZ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Eskişehir Denizli Tren Yolu Güzergahı

Eskişehir ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer ?

Denizli – Eskişehir tren ile kaç saat Sürer ? Eskişehir – Denizli arası Tren yolu mesafesi 423 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat 11 dakika sürmektedir, Eskişehir-Denizli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Eskişehir – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır Denizli Tren istasyonu telefonu ? 0 258 268 28 31 dır

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açık Saatleri Arası Açıktır Eskişehir Tren istasyonu telefonu ? 0 222 225 55 55 dır

Denizli – Eskişehir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Denizli – Eskişehir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Eskişehir – Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Eskişehir ve Denizli dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Denizli – Eskişehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Denizli – Eskişehir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Eskişehir – Denizli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Denizli – Eskişehir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Denizli – Eskişehir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Denizli – Eskişehir Tren saatleri? Denizli Eskişehir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Denizli den İlk tren 10:15 saatinde hareket etmektedir. Eskişehir den ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir