Denizli ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Denizli Gaziemir tren saatleri: TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 04:20 de hareket etmedir. Gaziemir istasyondan ise 08:01saatinde kalkış yapmaktadır. iki şehir arası trenle 255 km olup yaklaşık 4 Saat sürmektedir Bu yolculuğunuza Tam 22 tl ödemelisiniz

Denizli ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Gaziemir Denizli Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli  treni ile Hergün karşılıklı 6 sefer düzenlenir

İZMİR KALKIŞSAATİDENİZLİ KALKIŞSAATİ
izmir↓07:42 08:53 11:30 15:30 16:41 17:54Denizli↓04:20 05:50 08:25 12:45 14:35 17:30
Gaziemir↓08:01 09:13 11:49 15:49 17:01 18:13Nazilli↓05:45 07:15 09:51 14:11 16:00 19:00
Adnan Menderes Hava alanı↓08:06 09:18 11:55 15:55 17:06 18:19Aydın↓06:34 08:05 10:43 15:01 16:54 19:52
Torbalı↓08:36 09:48 12:25 16:25 17:37 18:50Selçuk↓07:36 09:08 11:46 16:06 17:57 20:55
Selçuk↓09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20Torbalı↓08:05 09:39 12:14 16:34 18:27 21:26
Aydın↓09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20A Menderes Hava alanı↓08:37 10:09 12:44 17:06 18:57 21:56
Nazilli↓11:05 12:22 14:45 18:59 19:58 21:21Gaziemir↓08:43 10:14 12:50 17:12 19:02 22:02
Denizli Varış12:27_13:48 16:09 20:19 21:18 22:41izmir Varış09:02_10:33 13:09 17:30 19:21 22:21

Denizli ↔ Gaziemir Tren fiyatları :

  • Denizli Gaziemir Bölgesel Treni Pulman  Tam 22 TL
Gaziemeri Denizli Tren Yolu Güzergahı

Gaziemir ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer ?

Gaziemir Denizli Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık  4 Saat sürmektedir. Gaziemir Denizli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Denizli Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır Gaziemir Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Denizli Tren istasyonu telefonu ? 0 258 268 28 31 dır Gaziemir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 251 34 32 dır

Denizli Gaziemir Trenle kaç km ? Gaziemir Denizli Arası Tren mesafesi 255 km

gaziemir tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir