Denizli – Gaziemir Tren Saatleri

Tren Saatleri 23 Ocak, 2020 07:25 Tren Saatleri

Denizli Gaziemir tren saatleri: TCDD 2020 kış saati uygulamasına göre Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 04:20 de hareket etmedir. Gaziemir istasyondan ise 07:24 saatinde kalkış yapmaktadır. iki şehir arası trenle 255 km olup yaklaşık 4 Saat sürmektedir Bu yolculuğunuza Tam 22 tl ödemelisiniz.

Denizli ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Gaziemir Denizli Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli  ve Göller Ekspresi treni ile Hergün karşılıklı 9 sefer düzenlenir

denizli kalkışgaziemir kalkış
01:53 04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:0007:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 23;24

Denizli ↔ Gaziemir Tren fiyatları :

  • Denizli Gaziemir Bölgesel Treni Pulman  Tam 22 TL
Gaziemeri Denizli Tren Yolu Güzergahı

Gaziemir ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer ?

Gaziemir Denizli Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık  4 Saat sürmektedir. Gaziemir Denizli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Denizli Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır Gaziemir Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Denizli Tren istasyonu telefonu ? 0 258 268 28 31 dır Gaziemir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 251 34 32 dır

Denizli Gaziemir Trenle kaç km ? Gaziemir Denizli Arası Tren mesafesi 255 km

gaziemir tren istasyonu
İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

Denizli izmir tren saatleri tablosu 2020 kış dönemine göre düzenlenmiştir

İzmir
Kalkış
SaatiIsparta
Kalkış
Saati
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir