Denizli – Gaziemir Tren Saatleri

Denizli – Gaziemir Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi Saatleri
Gaziemir>07:28, 11:04, 12.50 17:0323.23
Denizli>05:45, 08.30 10:45, 12:20, 16.4502.03
Gaziemir Denizli tren seferleri Temmuz 2021

Gaziemir Denizli Gaziemir Arası Bölgesel Trenler ve Göller Ekspresi treni ile Hergün karşılıklı seferler düzenlenir.

Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 05:45 de bölgesel tren hareket etmedir. Gaziemir istasyondan ise 07:28 saatinde Bölgesel tren kalkış yapmaktadır. iki şehir arası trenle 255 km olup yaklaşık 4 Saat sürmektedir Bu yolculuğunuza Tam 26 tl ödemelisiniz.

Denizli – Gaziemir Tren fiyatları:

  • Denizli Gaziemir Bölgesel Treni Pulman  Tam 26 TL
  • Göller Ekspresi tren pulman 26 TL

DENİZLİ – ESKİŞEHİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Denizli treni saat kaçta? Gaziemir’e tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Denizli Gaziemir Tren Güzergahı

Gaziemeri Denizli Tren Yolu Güzergahı

Gaziemir – Denizli trenle kaç saat Sürer?

İki İstasyon arası Tren yolu mesafesi 235 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat sürmektedir, Gaziemir-Denizli tren yolculuk süresi, aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Gaziemir – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır.

Denizli Tren istasyonu telefonu? 0 258 268 28 31 dır.

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır.

Gaziemir Tren istasyonu telefonu? 0 232 251 34 32 dır.

Denizli Gaziemir Trenle kaç km? Gaziemir Denizli Arası Tren mesafesi 255 km

gaziemir tren istasyonu

Denizli – Gaziemir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Denizli – Gaziemir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Gaziemir – Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Göller Ekspresinde ise yataklı vagon bulunmaktadır.

Denizli – Gaziemir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır. Göller Ekspresinde ise yemekli vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Denizli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Denizli – Gaziemir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Denizli – Gaziemir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Göller Ekspresinde ise Biletlerinizi internetten veya 4440382 nolu telefondan alabilirsiniz.

Denizli – Gaziemir Tren saatleri? Denizli Gaziemir Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Denizli den İlk tren 10:05 saatinde hareket etmektedir. Gaziemir den ise ilk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir.

Gaziemir Denizli arası tren seferi var mı?

Gaziemir Denizli Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli  ve Göller Ekspresi treni ile Hergün karşılıklı seferler düzenlenir.

Basmane denizli

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir