Denizli ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Denizli ↔ Gaziemir Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi Saatleri
Gaziemir>07:28, 12:50, 19:03x
Denizli>05:45, 10:45, 12:20, 18:05x
Gaziemir Denizli tren seferleri mart 2021

Gaziemir Denizli Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli  ve Göller Ekspresi treni ile Hergün karşılıklı 4 sefer düzenlenir

Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 05:45 de bölgesel tren hareket etmedir. Gaziemir istasyondan ise 07:28 saatinde Bölgesel tren kalkış yapmaktadır. iki şehir arası trenle 255 km olup yaklaşık 4 Saat sürmektedir Bu yolculuğunuza Tam 22 tl ödemelisiniz.

Denizli ↔ Gaziemir Tren fiyatları :

  • Denizli Gaziemir Bölgesel Treni Pulman  Tam 22 TL
  • Göller Ekspresi tren pulman
  • Göller Ekspresi treni yataklı

DENİZLİ – ESKİŞEHİR GÖLLER EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Gaziemeri Denizli Tren Yolu Güzergahı

Gaziemir ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer?

Gaziemir – Denizli arası Tren yolu mesafesi 235 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat sürmektedir, Gaziemir-Denizli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Gaziemir – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır

Denizli Tren istasyonu telefonu? 0 258 268 28 31 dır

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Gaziemir Tren istasyonu telefonu? 0 232 251 34 32 dır

Denizli Gaziemir Trenle kaç km? Gaziemir Denizli Arası Tren mesafesi 255 km

gaziemir tren istasyonu

Denizli – Gaziemir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Denizli – Gaziemir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Gaziemir – Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Gaziemir ve Denizli den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Göller Ekspresinde ise yataklı vagon bulunmaktadır.

Denizli – Gaziemir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Denizli – Gaziemir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır. Göller Ekspresinde ise yemekli vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Denizli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Denizli – Gaziemir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Denizli – Gaziemir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Göller Ekspresinde ise Biletlerinizi internetten veya 4440382 nolu telefondan alabilirsiniz.

Denizli – Gaziemir Tren saatleri? Denizli Gaziemir Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Denizli den İlk tren 10:05 saatinde hareket etmektedir. Gaziemir den ise ilk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir.

izm denizli

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir