Denizli – Torbalı Tren Saatleri

Torbalı – Denizli Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuTren SaatleriGöller Ekspresi
Denizli>05:45 08.30 10:45 12:20 16:4502.03
Torbalı>08:02 11:38 13.22 17:4100.04
Torbalı Denizli tren seferleri Ekim 2021

Torbalı Denizli arası TCDD ye ait 1 bölgesel tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 236 km olup ortalama 3 saat 30 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 23 tl dir. Torbalı’dan İlk tren 08:02 saatinde hareket etmektedir. Denizli’den ise ilk tren 05:45 saatinde hareket etmektedir.

Denizli – Torbalı Tren fiyatları:

  • Göller Ekspresi Treni Pulman Tam 23 TL

TORBALI – DENİZLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Denizli treni saat kaçta? Torbalı’ya tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Torbalı – Denizli trenle kaç saat Sürer?

Denizli – Torbalı tren ile kaç saat Sürer? Tren yolu mesafesi 236 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 41 dakika sürmektedir, Torbalı-Denizli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Torbalı – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli Torbalı Tren Güzergahı

Torbalı Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli Torbalı Arası Sadece İzmir Denizli Bölgesel Treni  Çalışmaktadır Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Torbalı Tren istasyonu

Denizli Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu 0 258 268 28 31 dır.

Torbalı Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu 0 232 856 16 30 dır.

Torbalı Denizli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Torbalı Denizli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Torbalı Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve Torbalı’dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Torbalı Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Torbalı Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Denizli Torbalı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Torbalı Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Torbalı Denizli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Torbalı Denizli Tren saatleri?

Torbalı Denizli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Torbalıdan İlk tren 07:54 saatinde hareket etmektedir. Denizli den ise ilk tren 04:20 saatinde hareket etmektedir.

Torbalı Denizli arasında tren var mı?

Denizli Torbalı Denizli Arası Sadece İzmir Denizli Bölgesel Treni ve Göller Ekspresi hergün karşılıklı 4 Sefer Çalışmaktadır.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

izm denz

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir