Denizli ↔ Torbalı Tren Saatleri

Denizli Torbalı tren saatleri: TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 04:20 de hareket etmekdir. Torbalı istasyondan ise 08:36 saatinde kalkış yapmaktadır.

Torbalı Denizli tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 bölgesel tren ile
6 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 236 km olup ortalama 3 saat 30 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 18₺ dir

Torbalı↔  Denizli Tren Saatleri

Denizli Torbalı Denizli Arası Sadece İzmir Denizli Bölgesel Treni hergün karşılıklı 6 Sefer Çalışmaktadır

İZMİR KALKIŞSAATİDENİZLİ KALKIŞSAATİ
izmir↓07:42 08:53 11:30 15:30 16:41 17:54Denizli↓04:20 05:50 08:25 12:45 14:35 17:30
Gaziemir↓08:01 09:13 11:49 15:49 17:01 18:13Nazilli↓05:45 07:15 09:51 14:11 16:00 19:00
Adnan Menderes Hava alanı↓08:06 09:18 11:55 15:55 17:06 18:19Aydın↓06:34 08:05 10:43 15:01 16:54 19:52
Torbalı↓08:36 09:48 12:25 16:25 17:37 18:50Selçuk↓07:36 09:08 11:46 16:06 17:57 20:55
Selçuk↓09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20Torbalı↓08:05 09:39 12:14 16:34 18:27 21:26
Aydın↓09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20A Menderes Hava alanı↓08:37 10:09 12:44 17:06 18:57 21:56
Nazilli↓11:05 12:22 14:45 18:59 19:58 21:21Gaziemir↓08:43 10:14 12:50 17:12 19:02 22:02
Denizli Varış12:27_13:48 16:09 20:19 21:18 22:41izmir Varış09:02_10:33 13:09 17:30 19:21 22:21

Torbalı ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer ?

Denizli Torbalı Arası Trenle Yaklaşık  3 saat 30 sürmektedir.

Denizli ↔ Torbalı Tren fiyatları:

  • Denizli Torbalı Bölgesel Treni Pulman  Tam  18 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 9 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 15 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Torbalı Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli Torbalı Arası Sadece İzmir Denizli Bölgesel Treni  Çalışmaktadır Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Torbalı Tren istasyonu

Denizli Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 258 268 28 31 dır

Torbalı Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 856 16 30 dır

Denizli Torbalı Trenle kaç km ? Tren mesafesi 206 km

Torbalı Denizli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Torbalı Denizli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Torbalı Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Denizli ve Torbalı dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Torbalı Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Torbalı Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Denizli Torbalı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Torbalı Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Torbalı Denizli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Torbalı Denizli Tren saatleri? Torbalı Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Torbalı dan İlk tren 00:58 saatinde hareket etmektedir. Denizli den ise ilk tren 00:02 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir