Diyarbakır ↔ Kayseri Tren Saatleri

Diyarbakır Kayseri tren saatleri: TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Diyarbakır istasyonundan gün içinde tek tren 11:11 de hareket etmektedir. Kayseri istasyondan ise 17:50 saatinde kalkış yapmaktadır.

Kayseri Diyarbakır tren seferleri: iki şehir arası günlük TCDD ye ait Güney ekspresi tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 80 km olup ortalama 13 saat 4 dk sürmektedir. Doğu ekspres tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 28,5₺ dir

Kayseri ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Kayseri Diyarbakır Arası Sadece Güney Kurtalan Ekspresi  Çalışmaktadır. Bu tren haftanın belirli günleri karşılıklı 1 Tren seferi düzenlenmektedir.

Ankara KalkışSaatiKurtalan KalkışSaati
Ankara↓11:00Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:45Batman09:22
Yerköy14:34Bismil10:07
Kayseri17:50Diyarbakır11:11
Sivas21:25Ergani12:10
Malatya01:54Malatya16:45
Ergani06:14Sivas20:52
Diyarbakır07:28Kayseri00:29
Bismil08:17Yerköy03:37
Batman09:18Kırıkkale05:58
Kurtalan Varış10:35Ankara Varış07:22

Diyarbakır ↔ Kayseri trenle kaç saat Sürer ?

Diyarbakır Kayseri Diyarbakır Arası Trenle Yaklaşık  13 Saat sürmektedir.

Kayseri den Diyarbakır Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Diyarbakırdan dan Kayseri Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Kayseri ↔ Diyarbakır Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 28 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 42 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 14 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 22 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Diyarbakır Kayseri Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kayseri Diyarbakır Tren Yolu Güzergahı

Kayseri Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır

Kayseri Tren istasyonu telefonu ? 0 352 231 13 13 dır Diyarbakır Tren istasyonu telefonu ? 0 412 226 63 53 dır

Kayseri Diyarbakır Trenle kaç km ? Diyarbakır Kayseri Arası Tren mesafesi 80 km

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir