Diyarbakır – Kayseri Tren Saatleri

Kayseri – Diyarbakır Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Kayseri Diyarbakır Arası Sadece Güney Kurtalan Ekspresi  Çalışmaktadır. Bu tren haftanın belirli günleri karşılıklı 1 Tren seferi düzenlenmektedir.

Diyarbakır istasyonundan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 12:45 saatinde hareket etmektedir. Kayseri istasyondan ise pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri 18:56 saatinde kalkış yapmaktadır.

Kayseri Diyarbakır tren seferleri: iki şehir arası günlük TCDD ye ait Güney Kurtalan ekspresi tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 80 km olup ortalama 13 saat 4 dk sürmektedir. Kurtalan ekspres tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 32 tl dir

Kayseri – Diyarbakır Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 32 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 42 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Çift Kişi 202 TL

DİYARBAKIR – KAYSERİ GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır treni saat kaçta? Kayseri’ye tren seferi var mı? Kurtalan Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Diyarbakır Kayseri Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Diyarbakır – Kayseri trenle kaç saat Sürer?

Diyarbakır Kayseri Diyarbakır Arası Trenle Yaklaşık 13 Saat sürmektedir.

Kayseri – Diyarbakır tren ile kaç saat sürer? Diyarbakır – Kayseri arası Tren yolu mesafesi 563 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat 11 dakika sürmektedir, Diyarbakır-Kayseri tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Diyarbakır – Kayseri tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kayseri Diyarbakır Tren Yolu Güzergahı

Kayseri Diyarbakır Trenle kaç km? Diyarbakır Kayseri Arası Tren mesafesi 563km

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Kayseri Tren istasyonu telefonu 0 352 231 13 13 dır.

Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır.

Diyarbakır Tren istasyonu telefonu ? 0 412 226 63 53 dır

Kayseri – Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kayseri ve Diyarbakır dan geçen Kurtalan Ekspresi TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Diyarbakır – Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kayseri ve Diyarbakır dan Geçen Kurtalan Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Diyarbakır – Kayseri treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kayseri – Diyarbakır Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri – Diyarbakır Tcdd Kurtalan Ekspresi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri – Diyarbakır tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Kurtalan Ekspresi trenidir. Kayseri veya Diyarbakır istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri – Diyarbakır Tcdd Kurtalan Ekspresinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Kayseri – Diyarbakır Çalışan Kurtalan Ekspresi kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri – Diyarbakır Tren saatleri?

Kayseri Diyarbakır Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için aşağıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz.

Kurtalan Ekspresi

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir