Diyarbakır ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Diyarbakır Kırıkkale tren saatleri: TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Diyarbakır istasyonundan gün içinde tek tren 11:11 de hareket etmektedir. Kırıkkale istasyondan ise 12:45 saatinde kalkış yapmaktadır. İki istasyon arası tren bilet Fiyat 39 TL olup yolculuk 19 Saat sürmektedir 2 Ağu 2019 17:10

Kırıkkale ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Kırıkkale Diyarbakır Arası Sadece Güney Kurtalan Ekspresi  Çalışmaktadır. Kırıkkale Diyarbakır Treni haftanın belirli günleri karşılıklı 1 Tren seferi şeklinde çalışır

Ankara KalkışSaatiKurtalan KalkışSaati
Ankara↓11:00Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:45Batman09:22
Yerköy14:34Bismil10:07
Kayseri17:50Diyarbakır11:11
Sivas21:25Ergani12:10
Malatya01:54Malatya16:45
Ergani06:14Sivas20:52
Diyarbakır07:28Kayseri00:29
Bismil08:17Yerköy03:37
Batman09:18Kırıkkale05:58
Kurtalan Varış10:35Ankara Varış07:22

Diyarbakır ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer ?

Diyarbakır Kırıkkale Diyarbakır Arası Trenle Yaklaşık  19 Saat sürmektedir.

Kırıkkale den Diyarbakır Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Diyarbakırdan dan Kırıkkale Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Kırıkkale ↔ Diyarbakır Tren fiyatları :

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 38 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 53 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 21 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 30 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Diyarbakır Kırıkkale Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kırıkkale Diyarbakır Tren Yolu Güzergahı

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri : 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır

Kırıkkale Tren istasyonu telefonu ? 0 318 224 78 53 dır Diyarbakır Tren istasyonu telefonu ? 0 412 226 63 53 dır

Kırıkkale Diyarbakır Trenle kaç km ? Diyarbakır Kırıkkale Arası Tren mesafesi 1015 km

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir