Diyarbakır – Sivas Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Sivas ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Sivas Diyarbakır Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekspresi Haftanın belirli günleri  karşılıklı günde 1 Tren seferi Çalışır.

Diyarbakır istasyonundan gün içinde tek tren 11:10 de hareket etmektedir. Sivas istasyondan ise 21:40 saatinde kalkış yapmaktadır. tren bilet Fiyatı 22,5 TL olup yolculuk süreniz 9 Saat sürer.

Güney Kurtalan Ekspresi Diyarbakır Sivas Diyarbakır arasında haftanın 5 günü Çalışır Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Diyarbakır dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Sivas ↔ Diyarbakır Tren fiyatları 2021

  • Güney kurtalan Ekspresi Pulman Tam 22 TL
  • Güney kurtalan Ekspresi Kuşetli 39 TL
  • Güney kurtalan Treni Yataklı Tek kişi 163 TL  Çift Kişi TL

DİYARBAKIR – SİVAS GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Diyarbakır Tren istasyonuna haftanın 5 günü Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Diyarbakır Sivas Diyarbakır ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır

Sivas Diyarbakır Tren Yolu Güzergahı

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Sivas Tren istasyonu telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır.

Diyarbakır Tren istasyonu telefonu 0 412 226 63 53 dır.

Diyarbakır ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer? 

Sivas Diyarbakır Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Sivas Diyarbakır Trenle kaç km ? Diyarbakır Sivas Arası Tren mesafesi 505 km dir.

Sivas – Diyarbakır tren ile kaç saat sürer? Diyarbakır – Sivas arası Tren yolu mesafesi 505 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 11 dakika sürmektedir, Diyarbakır-Sivas tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Diyarbakır – Sivas tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sivas – Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sivas ve Diyarbakır dan geçen Doğu Ekspresi Trenleri TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Diyarbakır – Sivas tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Sivas ve Diyarbakır dan Geçen Doğu Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Diyarbakır – Sivas treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Sivas – Diyarbakır Tcdd Doğu Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Sivas – Diyarbakır Tcdd Doğu Ekspresi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Sivas – Diyarbakır tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Doğu Ekspresi trenidir. Biletinizi Sivas veya Diyarbakır istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Sivas – Diyarbakır Tcdd Doğu Ekspresi Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Sivas – Diyarbakır Çalışan Doğu Ekspresi Trenleri kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Sivas – Diyarbakır Tren saatleri?

Sivas Diyarbakır Doğu Ekspresi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Sivas dan İlk tren 21:40 saatinde hareket etmektedir. Diyarbakır den ise ilk tren 11:10 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir