Dörtyol ↔ Tarsus Tren Saatleri

Dörtyol Tarsus tren saatleri: TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Tarsus istasyondan gün içinde ilk tren 07:03 de hareket etmektedir. Dörtyol istasyondan ise 07:43 saatinde kalkış yapmaktadır. 2 Ağu 2019 11:32

Tarsus Dörtyol tren seferleri: iki şehir arası günlük TCDD ye ait Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 145 km olup ortalama 2 saat 20dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 7,50₺ dir

Dörtyol ↔ Tarsus ↔ Dörtyol Tren Saatleri

Dörtyol Tarsus Dörtyol Arası Mersn İskendrn Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 2 Tren seferi düzenlenir. 

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İsknderu07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Yüreğir07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
incirlik↓07:57 18:00Yüregir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13 19:16Tarsus↓10:05 19:57
İskenderun
Varış
09:40 19:43Mersin
Varış
10:33 20:28

Tarsus ↔ Dörtyol trenle kaç saat Sürer ?

Tarsus Dörtyol Tarsus Arası Trenle Yaklaşık 2 saat 20 dk sürmektedir.

Tarsus – Dörtyol Tren fiyatları :

  • Dörtyol Tarsus Bölgesel Treni Pulman Tam 7,5 TL
  • Örtülü Kuşetli TL
  • Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 4 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 5 TL
  • Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Dörtyol Tarsus Arası Tarsus Mersin Bölgesel Treni Çalışmaktadır

Tarsus Dörtyol Tren Yolu Güzergahı

Tarsus Dörtyol Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Dörtyol Tren garı çalışma saatleri : Kapalı Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 326 712 24 54 dır

Tarsus Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 324 624 17 15 dır

Dörtyol Tarsus Trenle kaç km ? Tren mesafesi 145 km

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir