Erzincan – Kayseri Tren Saatleri

Kayseri – Erzincan Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Hareket SaatiKars
Kalkış
Hareket Saati
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:47Erzurum11:50
Kayseri01:15Erzincan15:52
Sivas05:18Divriği18:59
Divriği07:57Sivas22:25
Erzincan11:11Kayseri01:29
Erzurum15:28Kırıkkale06:47
Kars Varış19:27Ankara Varış08:53
Doğu Ekspresi Tren Seferleri Pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Kayseri Erzincan arası TCDD ye ait Doğu Ekspresi ile karşılıklı tek sefer yapılmaktadır. Kayseri şehir garından gece 01:15 saatinde Doğu ekspresi hareket eder. Erzincan’dan ise Öğlen 15:52 saatinde Doğu ekspresi kalkış yapar. Bu yolculuk 555 km olup yaklaşık 9 saat 38 dk sürmektedir. Doğu Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam 27,00 TL dir.

Kayseri – Erzincan Tren fiyatları:

  • Doğu Ekspresi Pulman Tam 27 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 38 TL
  • Doğu Ekspresi Yataklı Tek kişi TL 92 Çift Kişi 72 TL

KAYSERİ – ERZİNCAN DOĞU EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kayseri treni saat kaçta? Erzincan’a tren seferi var mı? Doğu Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Erzincan – Kayseri trenle kaç saat Sürer?

Erzincan Kayseri Erzincan Arası Trenle Yaklaşık 9 saat: 28 dk sürmektedir.

Erzincan – Kayseri tren ile kaç saat sürer? Kayseri – Erzincan arası Tren yolu mesafesi 555 Km olduğundan Doğu Ekspresi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 31 dakika sürmektedir, Kayseri-Erzincan tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kayseri – Erzincan tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kayseri Erzincan Tren Güzergahı

Erzincan Kayseri Tren Yolu Güzergahı

Kayseri Erzincan Trenle kaç km? Erzincan Kayseri Arası Tren mesafesi 555 km dir.

Erzincan Garından Kayseri tren istasyonuna ve Kayseri Garından Erzincan Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Erzincan Kayseri Erzincan ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Erzincan Kayseri Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Erzincan Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır.

Kayseri Tren istasyonu telefonu 0 352 231 13 13 dır.

Erzincan Tren istasyonu telefonu 0 446 225 20 24 dır.

Erzincan – Kayseri arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Erzincan ve Kayseri den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kayseri – Erzincan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Erzincan ve Kayseri den Geçen dogu Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kayseri – Erzincan treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Erzincan – Kayseri Tcdd Doğu Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Erzincan – Kayseri Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Erzincan – Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Doğu Ekspres trenidir. Tren biletinizi Erzincan veya Kayseri istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Erzincan – Kayseri Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Erzincan – Kayseri Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Erzincan – Kayseri Tren saatleri?

Erzincan Kayseri Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Erzincan dan İlk tren 15:39 saatinde hareket etmektedir. Kayseri den ise ilk tren 01:13 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir